Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

pafka

Tak trosku, pres ocekavani dle csfd, jsem cekal neco vic. Opet se mi potvrdilo, ze csfd ma vetsinou naprostou pravdu a za vic nez 55proc., jak to ma ted hodnoceni, to nebylo ani nahodou. Je to strsne odflinknute, cely scenar, dej jak ze serialu Novy. ()

blazma

Mám rád kouzla a všechny filmy kolem tohoto tématu, jenže tohle je tak trochu parodie na kouzla a kouzelníky a to se mi tak nezamlouvalo. Nicméně dostalo se to na průměr, hlavně díky lehké parodii na Crisse Angela v podání Jima Carreyho :D ()

MorraEddie

Velká škoda nevyužitého potenciálu,který v sobě The Incredible Burt Wonderstone má. Některá místa jsou opravdu k popukání,hlavně ty části ve kterých se objevuje Jim Carrey coby Jason Grey. Jeho ztvárnění kouzelníka typu Criss Angel je absolutně špičkové a rozhodně palec nahoru. Překvapivě dobře se s filmem popasoval i Steve Carrell,kterého zrovna dvakrát nemusím a co se týče zbytku nemůžu opomenout jako vždy skvělého Steva Buscemi a na Oliviu Wilde se prostě stačí jen dívat. Její přítomnost ve filmu lahodí oku. Na druhou stranu jsou ve filmu hodně hluchých míst a to je opravdu škoda- Každopádně výsledek je více než uspokojivý a hlavně jsem rád,že Jim opět ukázal svůj komediální talent a snad se blýská na lepší časy a uvidíme ho v další komediální roli,která mu sedne jako tato. ()

Hakuna Matata

Nevím, co se doposud ostatním nelíbí. Musím souhlasit s tím, že scénař místy není nejlepší. Ale herecky se mi líbil Carell i jeho postava, Buscemi, Olivia Wilde a samozřejmě Carrey, díky nemuž jsem tenhle film musel vidět, jsem jeho skalní fanoušek. A přestože nebyl hlavní postavou a uvítal bych jeho větší obsazení, tak film naplnil má očekávání. Vtípků a fórů je tam víc, než dost. Možná, že mám zvláštní smysl pro humor, ale s tím nic nenadělám. Parodování Crisse Angela nezklamalo.. Pokud se přesenu k hlavní postavě.., někteří tady se pozastavovali, jak se z takovýho hajzla jako on, mohl stát takový andílek. Berte to tak, že se z andílka stal debil a byla to jen přechodná část. Jak tedy hodnotit? To kdybych věděl.. Dva hvězdy nepřicházej v úvahu, to si film nezaslouží. Na tři hvězdy je toho moc, ale na čtyři zase moc málo. Asi to dělám kvůli Carreymu, ale dál 4*. Rozhodně jde o nadprůměrnou komedii a doufám, že postupem času se její hodnocení zvýší.. pro mě.. 68%. ()

suboss

Jeden z mála snímkov, pri ktorom som sa rozhodol upraviť svoje hodnotenie na základe druhej polovice filmu. Prvá polovica je veľmi nudná, ale oplatí sa pozerať do konca, pretože vtipných momentov je na konci vážne dostatok. A posledný trik a teda najmä jeho príprava a realizácia nemá chybu. Viac ako tri hviezdy si ale film ako taký určite nezaslúži. Od komediálnych legiend ako Jim Carrey a Steve Carell som čakal oveľa viac. ()

wick

Nečekaně zábavná komedie o kouzelnících, která je samozřejmě nesmyslná, ale doma jsme se u ní odpoledne dobře pobavili. ()

nightstalker

Skvělá oddychovka na sobotní odpoledne. Výborné obsazení legendárních herců. Trochu zamrzí menší počet opravdu vtipných scén, vše je však vyváženo dobrým příběhem, který paroduje celé kouzelnické téma. - 70% ()

ludovit14

Kúzelníci sa snaží robiť vtipy z oblasti mágov a umelcov- ktoré boli známe ako praštené a hlúpe, takmer dve desaťročia!Naozajstný festival zlých tupých a opakovaných gagov.Existuje tu pozoruhodný reťazec mätúcich neveselých vtipov v tom, že k ničomu, sa nedarí zasadiť pointu veľký čas,Čo je horšie je, že žiadna z postáv sa nehrá pre smiech, ale namiesto toho sú prehrávané ako znaky kamenných dramatických s komediálnymi sklonmi, ktoré nie sú nikdy tak zábavné, ako si myslia, že sú.Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste mali vedieť tuto_______! HOD:28,07%. PS: tento film si nezaslúži niesť názov komédia! ()

fafejt001

NO ten Carey pěkně uhnutá role . PROČ tam hrál takového kret .. , tedy divného člověka ? ? To byl kouzelník ?? AHA , to jsem nevěděl . Jinak se to dalo . Pěkné pohybové kreace na jěvišti měli klucííí nacvičené . PRÍMA . Jako by jsi dělali z toho všeho legraci , to by člověk neřekl do nich . Škoda , že nebyla ta spolupráce s Davidem Coperf.... na jevišti , to by teprve bylo číslo . Byla tam také oslava dětských narozenin , to je paráda , krása , suuupeeer . No , nyní vážněji , nebylo to špatné , ale mohlo to býti lepší . takže slabší tři , když přivřu oko nebo obě . Takže tak . Kouzelníci celého světa , spojte se . jojo . ()

mokrasek

„Myslíš, že už to stačí?“ "Nevím, kouknem se… ." Komedie, která měla své světlé momenty a proto dávám 60%. ()

Etherium

Ja som sa dobre bavil, samozrejme ťahákom filmu bol Jim Carrey, ktorý by si zaslúžil o štipku viac priestoru. Konečne bláznivá komédia, kúzelníkom ale chýbalo viac gagov, niektoré nemali šťavu, iné zasa miestami prehnané, jedna až moc, len si neviem spomenúť, ktorá to bola, stále mi to vŕta hlavou. ()

kolly13

Jednoduchá a schválně přehnaná blbina, která si na nic nehraje, protože na moc nemá, děj asi psal nějaký slaboduchý. Přesto se na to dalo dívat a to jedině díky hercům. Takže do letadla, v mrazivém zimním odpoledni s dětmi doma či pro slabší duchem kdykoliv, jen do toho. ()

MiniRecenze

Přiznám se,že podle otisku na přebalu jsem měl trochu pochybnosti.Ty naštěstí byly zbytečné... skoro.Je tu fakt,že je film zase klišé a prostě se opět neubráníte tomu,že nám "hážou" do tváře zápletku o namyšlené bytosti,která si potřebuje sáhnout až na dno aby ho to moralizovalo.Ale,je tu taky dost vtipu ,které díky J.Carreymu dostanou ten správný směr a důsledná nápodobnost jedné postavě je až neuvěřitelná.Jedná ze škod filmu je vulgární jazyk a dvojsečné narážky,kdyby nebylo toho,tak zde máme pohodový film pro celou rodinu. KOMEDIE PRO DOSPĚLÉ!! ()

Midnighton

Jsem docela překvapen tak nízkým hodnocením. Chápu, kvalita filmu je tak na 3,5, ale komedie má hlavní účel pobavit - a to se jim u mě zatraceně povedlo. Nebojím se prohlásit, že už dlouho jsem neviděl tak dobrou komedii. Jim Carrey je prostě zabiják, a s bradkou a šarlatánským zjevem to platí dvojnásob. Výkony hlavní pánské trojice jsou perfektní. Nevidím důvod, proč nedát 5 hvězd. ()

jigsaw44

Jim Carey bol dobrý, ale celkové spracovanie tohto filmu bolo na dve veci na nic a na ho(rímska petka)no. Prehnané kúzelnícke triky, ktoré boli hlavne spojené s strihaním scén. Nereálne čary, a hlavne to zakončenie v podobe premiestnenia celého publika bolo až nadmieru nepochopitelné, taktiež aj to, že si JC vrtal do hlavy.(čo to bol za wtf nápad?). Ja viem, že parodoval Chrisa Angela, ale ako finálny trik mohol režisér zvolit niečo originálne. Ach, keby tak trailery neboli tak zavádzajúce svojim obsahom a vzdudením dojmom, že sa jedná o dobrý film, tak by som sa ne neho ani nepozrel. ()

othoson

Můj názor na tento film tak nějak vystihla KevSpa... tudíž nemám co dodat, snad jen, že se výběr herců do hlavních rolí velice povedl, hlavně Jim Carrey byl skvělý blázen. Potěšilo také cameo Davida Copperfielda ;) ()

ZG2013

Přes hodinu a půl utrpení, Jak je možné, že u filmu, kde je Jim Carrey a Steve Carell můžu umírat nudou?? Odpovědí je asi hrozný scénář. Hvězdičku dávám díky hlavním představitelům a cameu Davida Copperfielda. ()

topvideo

Tvorcovia nám dokazujú, ako funguje Chris Angel, David Coperfield a podobný "mágovia". Kúpené publikum, triky s kamerou a svet tomu verí... ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)