Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

AmunRa

Dva klasičtí mágové (Steve Carell, Steve Buscemi) už 15 let baví publikum v Las Vegas a považují se za superhvězdy. Když jim začne ubírat sledovanost kouzelník moderního ražení (Jim Carrey), tak zpanikaří, pokusí se o mizerně připravené velké vystoupení a pohoří. Jinak řečeno, jedno z nejobehranějších klišé vhodné pro jakýkoli obor, které se bohužel ani později nezlomí a jede přesně v očekávaných kolejích až do závěru. Herecká sestava by měla zaručovat solidní kvalitu a Jim Carrey vysloveně září ve vedlejší roli, ale bohužel ani on ani výborní Steve Buscemi a Olivia Wilde nedostali dostatek prostoru, aby přebili mdlý výkon Steva Carella. Celkově spíše zklamání - prostý a naivní děj bez zvratů, nevyužití kvalitní herci. ()

Mufinek_16

Úžasná komedie plná skvělých hlášek, která mě pobavila více než o mnoho lépe hodnocené komedie. Ano, je to bláznivé, ale přesně v tom je to kouzlo. Jim Carrey a Steve Carell jsou ve filmu skvělí, scéna s Davidem Copperfieldem potěšila. "Klidně povídejte dál, jako bych tu byl." jedna z mnoha hlášek, která platí pro všechny hatery tohoto filmu :-) ()

bycer

fandil jsem pouličnímu mágovi, ale to co se během filmu odehrálo, naprosto nechápu. Nudné, předvídatelné, klišé, nuda. Jo, to už jsem psal, tak ještě jednou: velká nuda ;) ()

mirec2211

Podľa mňa to je hrozná nuda. Očakával som niečo lepšie. Jim Carey bol nudný, resp. ho tam nebolo ani poriadne vidieť. Snažil som sa tomu prísť na chuť, ale nedalo sa. Zasmial som sa jedine na konci filmu na scéne s vŕtačkou. ()

Googooplexer

Tešil som sa, ale Pišta Carell má dokola stále tie isté nápady, rovnako ako Jim Carrey, ktorému tu ale nie je čo vyčítať, lebo bol len dopočtu, rovnako ako aj aj druhý Pištík - Buššemi. Nebolo to také bláznivé ako by sa hodilo, a preto veľa scén ani nevyzerá na prvý pohľad komicky, ale tak poloreálne, a treba rozmýšľať, či to bol naozaj vtip a či sa treba smiať, pretože vtipných skečov je tam ako maku v tvarohovej buchte. Určite to nie je priemerný 3hviezdový film, ale keď som sa rozhodoval, či dať nad alebo pod, tak ešte aj tie 2 hviezdy som možno prehnal. Záver sa mi však páčil. ()

palino1118

Netušil som, že Steve Carell dokáže hrať v takejto blbosti až takéhoto blbca! Jim Carrey nesklamal a myslím si, že zachránil celú túto komédiu od....(nechcem byť vulgárny) ()

Montmorency

Dobrej nápad zparodovat kouzelnické prostředí, čekala jsem nějakou pořádnou ptákovinu, ale tohle bylo moc hladký.....za zmíňku stojí akorát J.Carrey a určitě poslední scéna, která moje hodnocení vytáhla na 3* ()

PORTER44

Bohužel pro mě zklamání,S.Carell absolutně nesympatický,film pro mě okořenil a udržel J.Carrey a jeho nechutný triky a krásná O.Wilde.J.Carrey a jeho vrták v hlavě na konci byl skvělý jinak spíše kouzelnická nuda. ()

Vonter

Sympatický kouzelnický fight, na který se za chvíli zapomene, ale rozhodně neurazí. Pro mě má ovšem tento film zcela a úplně jinou a to značně magickou hodnotu. Rozhodnul jsem se totiž, že se též stanu kouzelníkem a všem českým mágům pořádně natrhnu Kožíšek. Zíííííív. A teď mě omluvte, už se blíží večer a já si musím ustlat ohniště a nabrousit vrtačku. ()

marcelita

Hej tak tohle sem teda vážně nečekala................po zjištění,že se jedná o jeden z nejstahovanějších filmů jsem neodolala a šla do toho taky-tak! ted čím začít?? Asi nebudu zbytečně dlouhá,ale film byl neskutečně milý,vtipný,nenudil ani na chvíli,skvěle zahraný............netvrdím,že jsem se utoho válela smíchy-to tady není třeba....on má sám o sobě celou dobu tolik příjemné srandy,že nemusí být prošpikovaný trapnýma vtipama -. Jim Carrey zde nehraje hlavní roli,ale nakopává Chrisu Angelovi tu jeho kolotočářkou prdel a potažmo celou jeho ,,kouzelnickou show" ,která se zvráceně točí kolem ubližování jeho osoby. Palec nahoru!! ()

Everdream

Chtěla bych se vás zeptat já to ještě neviděla. Na osobnosti. cz píšou že tam Criss Angel hraje bezdomovce je to pravda? Předem děkuji ()

schuby252

Dobrej film u kterého se člověk nenudí. Carreymu ovšem role jakéhosi záporňáka úplně nesedla přitom potenciál celého filmu byl podle mě větší. Ale i tak jsem se v některých pasážích příjemně bavil. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)