Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

SeanLSD

Výborné. Film, ktorý ani na chvíľu nestráca komediálny nadhľad, stíha doňho dostať všetky tie potrebné tematické múdra o živote a mágií, mágií života, nutné hollywodske nutnosti s kusom romantiky a viacnásobným vzostupom aj pádom a pritom sa aj viezť na moderných trendoch v čarodejníctve. ()

dr.fish

Steve Carell není můj oblíbený herec. Jestli je nějaký fil, kde ho snesu tak je to asi tento. Ale je to na hraně. Na hraně je i scénář a humor. Celkově to balancuje nad propastí, ale vždycky to nakonec dobře dopadne. 60% ()

hallelluja

Aká chyba zveriť hlavného hrdinu niekomu tak matnému (Carell) a ešte ho vtesnať do spoločnosti výrazných fejsov Buscemiho a Carreyho!! Nemohli si to radšej kúzelnícky rozdať oni dvaja?? Takto tu máme príbeh rozprávkovo pekný a poučný, zacielený na publikum 6+. Integrita výchovy Vašich potomkov nie je ohrozená (“Dobro je silnejšie ako zlo, srdiečko…”), len im - v závislosti od vášho vzťahu k sebapoškodzovaniu - prezieravo zakryte očičká pri Jimmovych výstupoch. ()

Tyny

Když jsem se před pár měsíci rozhodla, že se na Kouzelníky podívám, tak jsem čekala, že to bude pecka. Už podle hereckého obsazení jsem si myslela, že to bude něco skvělého o čemž se bude ještě dlouho mluvit. Bohužel, jak už to já dělám tady na csfd, jsem se neřídila průměrným hodnocením a i přes negativní komentáře jsem se na snímek podívala s nadějí, že se mi to třeba bude líbit. Jenže přišlo velké zklamání. Už od začátku mi to přišlo tak nějak mdlé a trapné. Kouzelníci Burt a a jeho kolega, na pódiu tomu dodali třešničku na dortu svými "šarmantními" výstupy, kterými prý měli ohromovat diváky. Aspoň od Steva Buscemiho jsem čekala něco víc, když umí hrát v tak geniálních a inteligentních filmech. Asi proto mně nenapadlo, že by se zapojil do takovéhoto zbytečného projektu. Neplynulý příběh s útržky Carreyho jak zadržuje x dní moč a chce překonat rekord. V tu chvíli mně došlo, že se někdo snažil být vtipný, ale bohužel mu to zatím nějak nevychází. Bohužel zde je důkaz toho, že když se smíchá Carell s trapností a nevyvážeností filmu, nemůže vzniknout nic dobrého. ()

chelseaman22

Ani bych se nedivil, kdyby v Ottově naučném slovníku byl praštěnost definována jako The Incredible Burt Wonderstone. Nelze zpochybňovat, že se jedná o kejdu. Pokud znáte někoho, koho je vám líto, a proto se s ním stýkáte, tak s tímhle zázrakem je to úplně stejné - je to tak bídné, až se snímkem začnete soucítit. 51% ()

Dado

Samozrejme, s takým hereckým obsadením asi predsa len väčšina z nás očakávalo ešte niečo navyše, no i napriek tomu je Neuveriteľný Burt Wonderstone pohodová komédia s niekoľkými vydarenými fórmi a skutočne skvelou paródiou na Crissa Angela v podaní Jima Carreyho, ktorého je však na podobné herecké úlohy, vzhľadom na jeho nesporný talent (stačí spomenúť výkony vo filmoch Truman Show alebo Večný svit nepoškvrnenej mysle), predsa len už trochu škoda. (55%) ()

LiborGondek

Podprůměrný americký brak, volovina na entou, komedie u které jsem se moc nezasmál a všední, nudné kouzelnické triky, nebo druhý extrém neskutečně odporné bůhví co. Jim Carrey, jak jej všichni známe a jak jej přesně polovina lidí miluje a ta druhá nesnáší. Ze stínu šedi a věčného zatracení film vytáhl jeden z nejvelkolepějších konců, které jsem kdy u filmu viděl. 65% ()

Mrkvič

Nebýt místy nemístného Carella, byla by to docela pecka. Kouzelní je dost a většina čísel je působivých i zábavných. Carrey ač v roli padoucha je přímo boží. Ke konci je příjemné moralizování podtržené narážky na různé nešvary moderní společnosti. No a úplný konec Kouzelníků je přímo kouzelný. ()

ivan_drago

Trapný, pokolikráté už, příběh, jak hloupý a nafrněný Burt o slávu a peníze a kamráda přišel, aby kamaráda, peníze a dívku opět našel... ()

Honzíno

Neurazí, nenadchne, ale pobaví. Příjemné pohlazení po duši stylem humoru mně blízkým, ale salvy smíchu se nekonaly. Lepší tři, protože tohle je podle mě ta správná cesta hollywoodské komedie. ()

Ryuuhei

Začátek výborný. Kouzelnické prostředí není ve filmu tradiční. Nicméně pak to šlo stále víc a víc z kopce, už jen pro nerealisticky zrychlený vývoj osobnosti hlavního hrdiny a vůbec, celé se to přiklonilo k menší blbosti. Překvapilo mě ovšem tak bohaté hvězdné obsazení, kdy Jim Carrey byl jako vždy naprosto výborný, to samé se dá říct o Stevovi Carellovi a mnoha dalších. Holt škoda, že to mělo takový spád. Mohl to být výborný film. ()

Johnny.ARN

Zapol som to kvôli Olivii a v konečnom dôsledku som to neľutoval. Pekný príbeh, ktorý sa nehral na niečo, čo nie je, parodovanie svetových kúzelníkov, fajn triky a rozumná minutáž. Dokonca aj uchechtnúť sa tam dalo. 2 z 5 ()

ywo666

Dosť dobrá komédia. Hlavne Jim Carrey je boží. Ale paradoxne aj Steve Carell má pár dobrých vtipov. Záverečné kúzlo je mega. Olivia Wilde sexi. 75% 4*. Nedocená komédia. Neviem, čo drahocenní užívatelia čakali. ()

geklon

Proč? Proč se Buscemi, Carrey, Carell a Arkin nechaj takhle znemožnit, tak od začátku průhledným příběhem a nic neříkajícím poselstvím o bezohledným, na kost blbým a úplně vymletým triu kouzelníků....proč jsem na to čuměl celých 100 minut? ()

Yoshimitsu

"ABRAKADABRA" v podání dvou kouzelnických zoufalců a jednoho jackass magora. Byla to přehlídka nudných a otrlých kouzelnických triků a magie které byly místy předváděny až moc amatérsky. Hvězdu navíc jsem dal za Jima , protože je to jediný u kterého jsem se bavil jenže to nezachránil. Jeho závěrečný kousek mě dost pobavil :D Navíc nemám rád Steva Carella. Za mě 35% ()

venison

Čekala jsem retardovanou komedii a dostala celkem příjemnou podívanou v podobě parodie na kouzelnické show.. Mnohdy jsem se zasmála a rozhodně se nenudila.. Jako správný americký relaxační film obsahuje spoustu moralizačních poučení, ale dá se to přežít :-) Ústřední dvojka Steve Carell a Steve Buscemi fungovala harmonicky a zábavně.. Jim Carrey si střihl bezva sebedestrukčního kouzelníka ve vedlejší roli a dlouhé vlasy mu kupodivu sekli.. Olivia Wilde bohužel ztvárnila poněku hlouchou a přespříliš okrajouvou roli, dala bych jí větší prostor.. James Gandolfini odehrál jednu ze svých posledních rolí.. Zjeví se nám tu na pár minut i sám David Copperfield :-) Příjemná pohodovka, ze které si žádný hodnotnější zážitek neodnesete.. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)