Držitel Ceny Akademie® Billy Bob Thornton a držitelka Zlatého glóbu Eva Longoria vévodí hvězdnému obsazení napínavé, ale zároveň dojemné komedie o grázlech, kteří se konečně rozhodli udělat správnou věc. Když okouzlující Celeste (Longoria) pošle k vodě svého tyranského manžela (Thornton), ten na oplátku unese jejího milovaného syna Roba (Thomas Brodie Sangster). Celeste tuší, čeho je její psychopatický manžel schopný, proto se obrací se žádostí o pomoc na ty nejpovolanější v celé Alabamě: nechvalně proslulé trio bratrů Oodieových. (Bontonfilm)

Sao Saoi

Stále mám pocit, že čím menej známi herci, tým lepší film má nakoniec dojem. V tomto filme je pre mňa najslabším článkom Billy Bob Thornton, ktorý neviem či si chcel len zahrať po boku Evy Longorie, alebo prečo podal až tak fádny výkon. Za to ostatné je už iná káva. Hodnotiť to ako Béčko si netrúdam, myslím že to má na viac než len to. Také ABčko. Prekvapivý výkon všetkých troch bratov, ako aj herecký skvost v podaní Thomasa Sangstere. Eva Longoria toho veľa nezahrala, ale zase nemusela sa ani predviesť v plnej kráse a nič nepokazila. V tomto filme nájedete z každdého kúsok: Sin City, Kill Bill, Mad Max, Desperado, Terminátor.... z každého trošku, ale len v tom dobre. A tým, že je to chytené za pašesy skôr ako komédia, sa to podarilo a malo to celkom drive až do konca filmu... Kľudne by som prijal aj dvojku, a ako akčný hrdina v tomto filme prekvitá Daniel Cudmore, ktorý toho nenakecá veľa, ale o to viac predvádza svoje iné dovednosti. Na moje prekvapenie vydarený od A do Zet. Celkové skóre: 77%. ()

Montmorency

Krásná kopie Grindhausu, Tarantina a já nevím, čeho ještě (proč ne, akční a sci-fi se klonují taky pořád dokola), která mě dokonale bavila - super aktion, cool hlášky a bráškové Oodies museli určitě každému přilnout k srdci :-) ()