poster

Pomsta mrtvého muže

 • USA

  Dead Man Down

 • Slovensko

  Pomsta mŕtveho muža

 • Nizozemsko

  Dead Man Down

Krimi / Thriller / Drama / Akční / Romantický

USA, 2013, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ***

  Okrem hlavného hrdinu (že je Colin dobrý herec je jasné!), lepšieho režiséra a rozpočtu sa tento film v ničom nelíši od "klasického" akčného filmu na jedno pozretie. Téma pomsty na miliónty možný spôsob, záver ako z Ramba alebo Komanda, nič sofistikované alebo "logické", klišé vládne. Dobre sa na to pozerá, ale pridaná hodnota okrem jednorazovej zábavnosti (čo tiež nie je málo!) asi žiadna...Film, ktorý sa veľmi ľahko stratí v záplave jemu podobných...(3.10.2013)

 • DwayneJohnson
  **

  Teď můžu nadávat tak leda sám sobě. Původně jsem si chtěl pustit něco jiného, ale nakonec zvítězila má touha po nějaké krvelačné akci a pomstě. To se mi sice dostalo, ale pro mě v absolutně nepouživatelném balení, po kterém je mi špatně ještě dnes. Nelíbilo se mi zhola nic a největším zklamáním bylo kromě „ pohádkového“ příběhu, výkon Noomi, která byla věrohodná, asi jako ryba na suchu. No a když k tomu připočtu závěrečných asi 20 minut a poslední bojovou scénu,(za tu by se nemusel stydět ani Simir z Kobry 11) není moje dnešní hodnocení vůbec nespravedlivé.(28.5.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Trailery slibovaly vybroušenou, drsnou jízdu, kde nechybí ani notná dávka akce a brutality. Výsledná podoba je však výrazně odlišná a přestože se ve filmu vyskytuje vše, co bylo viditelné v cool ukázkách, příběh se až moc zaměřuje na romantickou linii, nemluvného zabijáka a zjizvené sousedky. To vše ještě zamotané do překombinovaného příběhu o pomstě. Ale atmosféra by byla, takže celkem ok.(25.6.2013)

 • Kaka
  ***

  Collin a jeho drsné role. Pořád to samé a pořád se na to dá ještě dívat. Tentokrát je příběh okořeněn netradičně zjizvenou a patřičně mysteriozní Noomi Rapace a uhlazeným elegánem Terrencem Howardem. Nepřišlo mi to v ničem jako nějaké závratné umění, ale akce byla solidní, dramaturgie ucházející a na to, jak neznámý režisér se celého projektu ujal, to nebylo úplně zlé. Pokud vás baví standartní "středněrozpočtové thrillery/krimi", tak tohle bude ok. Taková klasika na sobotní odpoledne. Večer pustit ale raději hlavní chod.(13.10.2013)

 • Jordan
  **

  vykastrovaná revenge movie a podivnou romantickou zápletkou, papierový televízny thriller tak trochu postavený na vode a tak trochu zbytočne dobre obsadený (rozumej - predražený); oplevov hollywoodsky debut hodnotím ako zbytočný a nezaujímavý, miestami až podivný - pričom mám na myslí negatívnu časť toho slova (pretože inak "dobre" podivné filmy mám rád): skrátka, niečo tam nesedí, nehrá, je to ako zviera zložené z častí rôznych zvierat, ale tak nešikovne, že výsledný tvor nefunguje a iba sa trápi: komická minifigúrka matky, divný patrón abraham, rodinný úvod, pošahaná rapace, ktorej vôbec neveríte jej traumu, lebo má jednu jazvičku na ksichte - ja som vyzeral celý druhý stupeň základnej školy a celú strednú - skoro 10 rokov - s mojím hnisavým akné trikrát horšie a nechcel som kvôli tomu najať vraha na moju kožnú doktorku...(7.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace