Hora1000

Fakt škoda. Zajímavý námět a docela dobrej konec, ale to mezi tím mělo tolik děr, že to fakt nešlo ignorovat. Jedna hvězdička za soundtrack a druhá za Glenn Close. ()

nemer

Místy třeskutá hovadina, přesto se místy o některou ze sester bojíte, místy je to i zajímavé, ale jako celek je film nesourodý, hloupý a předvídatelný. Tak 30%. Klasika z toho nebude, u mě rozhodně ne. ()

Aywes

Jen proto, že herečka v hlavní roli hrála sedm osob ještě neznamená, že je skvělá. Vždyť každá z žen byla sepsána jako ten největší archetyp. Podle těchto archetypů se pak zkoncentroval zbytek. Naopak si myslím, že nejdrsnější práci tady odvedli všichni ostatní. Čím víc se blíží film ke konci, tak tím víc vyvstane na povrch další a další mezera v ději, která jakožto samostatná jednotka není problém, ale pokud se to sečte, tak to prostě zavání průserem. I přes místní kladné hodnocení jsem byl prostě zklamán. Proč bych měl přehlížet děravý scénář a archetypální postavy (ten super "Banderas" přítel byl už fakt trochu na mě moc)? I kdyby jich hrála padesát. Kvantita není kvalita. Když tedy přehlédnu tohle vše a jsem schopen jít do takového filmu s vypnutým mozkem, tak je to docela fajn scifi thriller pro ženy. Současné hodnocení si ale z mého skromného pohledu jednoduše nezaslouží. ()

vratiprstem

Film stojí za to, obsahuje sice spoustu nelogičností, ale celkem rychle uběhne. SPOILER: . . . . Zápletka je stejná jako u počítačové hry "Her story", která vyšla o 2 roky před filmem. Hra je ztvárněna mnohem uvěřitelněji a podle mě je i propracovanější, hlubší a lépe zahraná. Vzhledem k tomu že jsem onu hru dohrál, tak bohužel pro mě nezbylo žádné překvapení a to včetně konce. /SPOILER ()

Karlos8

Kde bude lidstvo za několik desítek či stovek let? Odpověď můžeme s trochou více nadsázky hledat v tomto snímku. Snímku, který má své chyby a nedostatky, ale taky má jednu super věc, kterou je zábava. Není minuty, kdy by se na plátně něco nedělo. Začátek pro někoho může být zdlouhavý a nenápadný, já jsem se ale ani minutu nenudil. Na začátku týdne pak dojde ke zvratu, který vše odstartuje. K vidění jsou zápasy jeden na jednoho, prostřelená hlava, obří výbuch bytu nebo dokonce ztráta panenství. Během toho se nám jednotlivé sestry vykreslují do své podoby. Kromě akčních scén je zde velký důraz kladen i na citové zaujetí. Opět se ukazuje, že sourozenecká láska je sourozenecká láska. Závěr není vyšperkovaný k dokonalosti, dá se říci, že je předvídatelný a asi každý z nás tuší, k jakému rozuzlení dojde. Nechci říkat, že je to laciné, to rozhodně ne, protože nějaké poselství v sobě tento snímek skrývá, ale na Oskara to asi taky nebude. ()

pafka

Sen kazdeho herce - sedmirole! A ta je mimochodem zahrana skvele, az se divim, ze v tom herecka nemela gulas, koho vlastne hraje. Konec koncu, ten ma casto i divak. Presto svym napadem film prekvapi a bavi. Nikdo nevi, co se v dalsich minutach stane. Napeti a atmosfera az do konce. Prekvapeni, ktere musite videt. ()

cunicekb

Skvělý výkon Noomi Rapace, která je (tady doslova) ženou mnoha tváří. Co se dělo s potomky mi bylo jasné už od začátku, ale pozdější rozklíčování nebylo úplně nejasné, dalo se pochopit, možná i předvídat, ale člověk byl překvapen tak jako tak. Každopádně se nabízí otázka - bylo to skutečně scifi, budoucnost či dokonce přítomnost (v jedné východní zemi)? ()

srolyma

Čínská politika jednoho dítěte dovedená k dokonalosti. Každé druhé a další dítě v rodině je odebráno a zmraženo. Problém přelidnění vyřešen. Takže když mají přežít hned sedmerčata, je to pro novopečeného dědečka docela oříšek, s kterým si ovšem bravurně poradí – jedna identita pro všechny, každá má vycházky jeden den v týdnu. Samozřejmě se to posléze pokazí a začne to najednou být až nečekaně akční. Noomi je opět výborná, ale asi by neměla pořád tolik vystavovat svoje tělo, protože ono není moc na co koukat… ()

MaxPower

Není to propadák, začátek je dokonce hodně dobrý, ale časem se to dosti táhne, zvraty jsou předvídatelné a konec mě už nudil. Kratší stopáž by prospěla. ()

Knightey

Tak nejak zvlastne pojate mozne nebezpeci o prelidneni planety. Spousty veci v tomto filmu je vubec nedoresenych. Asi kdyby byl film delsi a udelano podrobneji, bylo by to mnohem lepsi ale takhle je to jen takova "podivana" na snimek, u ktereho neni vubec potreba zadneho premysleni. ()

IZFNP

Nie zlý film, vlastne vcelku prekvapivý a vďaka neotrelej zápletke minimálne zo začiatku zaujímavý. Bohužiaľ potom scenáru dôjde dych a nebyť tých pár wtf okamihov, nebolo by veľmi na čo spomínať. Rapace je fajn, ale herecky životný výkon nemá na čom stavať. Vlastne sú to 2 hodiny, ktoré by som vcelku chcela naspäť :-/ ()

miistr

Začátek hodně pomalý a celkem nudný. Pak se nám to rozjelo a docela s dobrými přeskoky a ten závěr .... no ten bych asi trošku více utnul. ()

Bilky

Celkom zaujímavý námet a her.koncert NAOMI, ale inak to bolo také klišé s priblblým dejom a stupídnými scénami, že scénarista by zaslúžil vykastrovať. Film pre školákov, takže dve päťky: 55% ()