Joiner

Zajímavý nápad, jen možná kdyby film byl víc psychologičtější a o trošku méně akčnější nemusel by se tolik ztrácet mezi ostatní podobné "naháněčky" . Každopádně Noomi zde ukazuje, že umí nejen rozdávat rány a současně s námětem a konečnou pointou posunují film mezi ten lepší průměr. ()

Demonn

Film s velmi originálním leč však totálně nevyužitým námětem. Bohužel se totiž velmi rychle zvrhl v duchapustou béčkovou akční naháněčku protkanou spoustou nelogismů a totálních nesmyslů jako například skok ze třetího patra naslepo do prázdného kontejneru bez zranění. Nemůžu dát víc než 59%. ()

SAINTS

Tento film mohol byt aj lepši a po jeho skončeni môžem skonštatovat že tak uplne nenaplnil svôj potencional.Dobry namet sa postupne stracal v akčnych scenach ktore nič nove nepriniesli.Vo vedlajšej ulohe je vyborny William Dafoe a aj Noomi Rapace zvladla nie jednu ale hned sedem uloh po hereckej stranke slušne.Režia Tommyho Wirkolu je len priemerna hoci akčne sceny su vo filme dobre natočene.Film sa snaži vyjadrovat aj sučastnym problemom ale robi to viac menej povrchne a mnohe otazky zostavaju nezodpovedane.Scenar obsahuje množstvô dier a niektore dejove zvraty su nedomyslene.7 Sestier ma dobre tempo a od začiatku do konca sa v nom niečo deje.7 Sestier je tak priemerne sci-fi ktore však napriek par nedostatkom sa oplati vidiet.7/10 ()

Pitryx

No, zpočátku nic moc a pak se z toho vyklubal slušný akčňák se vším všudy. I to překvapeníčko nakonec přišlo. Ale některé scény, no, děs. Jako, akčně dobré, ale amatérky by toto nedaly ani omylem. Ale šlo především o zábavu a nebýt vložky s love story, bylo by to na skoro plný počet bodíků. Takto musí sedmdesát ze sta kousků napoprvé stačit. Podruhé se uvidí. *** A PŮL ()

boombang

Rapace moc nemusím a mít ji někde sedmkrát, to mne děsilo. Dal jsem ale na Malarkeyho a nelituju. Logika si sice ve filmu vzala dovču a konec byl vůbec wtf, ale zbytek měl pěkný spád. Navíc mi to (bohužel) ani nepřijde jako sci-fi. Uvidíme za třicet let. ()

Gamekeeper77

Hodně svižnej thriller z ne moc vzdálený a i celkem uvěřitelný budoucnosti bez velkých přehnaností a nesmyslů. Výbornej scénář a hudba, skvělý prací scény a i s žádnou ze sester nepárající se ty likvidační. Trochu jsem se sice bál a shlídnutí odkládal, ale o to víc jsem teď spokojenej. Snad jenom ty ségry bych nasadil jiný. Zahraný teda hodně dobře, ale jakž takž koukatelná byla akorát Pátek. 85%. ()

tkey

No co, film má sice pár much a díry tam taky nějaký jsou, ale myšlenka je poměrně originální. Jsou tu zobrazeny problémy, které se na nás časem sesypou (doufám že ne na mě, snad v tý době už budu mrtvej s toliko kokainem v oběhu, že mi praskne pumpa při prznění 5 prostitutek). Jestli se vám zdá, že úroveň sledování nedosáhla takové úrovně, jako zde ve filmu, tak jste na omylu... mobilem vás může šikulka Frájdej sledovat kdekoliv i dnes a je jedno jestli máte robota nebo blbý jabko. Ale k celému problému přelidnění? Tak dám povinně antikoncepci každý cuchtě od 11 do 55 let pod trestem uříznutí levého cecíku a je vyřešeno ne? Ale to by pak zase asi nebyl film u kterého jsem se celkem bavil....i ta akce tam celkem ušla, sem tam to byl přestřel, ale většinou to bylo tak nějak i proveditelný - sice ne cuchtou, co stráví 6/7 dní doma, bez výcviku, ale co... ()

Hedy

To byla nečekaná podívaná. Děj je absolutně opak filmu Potomci lidí. Místo problémům s málo dětmi je zde problém s přelidněním větším než na cikánském sídlišti. Film nám dává 7 klisniček. Naštěstí se na ně dá koukat 2 hodiny aniž by to člověka nějak mohlo zhnusit. Každá je jiná, každá má jiný účes a jinou osobnost a každou se podaří zabít v době kdy si jí oblíbím. Upřímně můžu říct že jsem čekal úplný opak toho co jsem dostal. Čekal jsem 7 stejných žen které jsou speciálně vycvičené jako účinné komando a pomocí svých nadpozemských schopností porazí armádu aby svrhli nějakou diktátorku. Místo toho dostávám celou duhu rozdílných charakterů a osobností které všechny ztvárnila jedna jediná herečka. Navíc ještě k tomu bravůrně. S překvapením ovšem z celého filmu vyšli živé jenom dvě sestry což mě trošku naštvalo ale zároveň potěšilo protože jakýkoliv obyčejný filmový tvůrce by jich nechal přežít alespoň šest. A ten konec byl absolutně dokonalý. Mrdat na to. Nejprvá jsem si myslel že dám jen čtyři hvězdy ale teď dávám plný počet. Sice slabý ale plný ()

kirmakX6on

hloupej film (závěrečnej zvratík taky nic extra) a Noomi má malý prsa. Ale jakš takš napínavej. Taky je neotřelý mít za hlavní hrdinky takový nezkušený nic neumějící žáby (pominu-li tu hackerku). 30% ()

mchlumak

Nestálo to asi moc peněz, ale ti zlí jsou svině už od pohledu a Noomi Rapace je všude, kam se podíváš. 4,5* dát nemůžu, tak je to holt za pět, já jí fakt žeru. ()

Sasulka3

Dlouho se mi netajil dech pri filmu. Cely film vas zene v mysleni, jak to dopadne, co se stalo, co se stane. Skvela Noomi Rapace 7x jinak, ktera dle meho, si za tuhle roli zaslouzi urcite oceneni. Co se filmu tyce, tak skvela myslenka, pekne natoceny film bez zbytecnych efektu (coz Americani radi). Na zacatku filmu me napadlo, ze je to moderni Adolf Hitler v zenskem tele :) ()

elishia

Kristova noho, to byla blbost. Na zacatku to vypadalo jako vcelku zajimavy pocin, ze ktereho to ale den po dni sklouzlo k prachsproste beckovine. Herectvi pokulhavalo uz od nedele a logika se poroucela v pondeli. V popisu chybi zanr komedie. ()

DoubleJack

Po dlouhé době film, který si dokáže najít věrné publikum. Je to jiné, je to své. Děj se netradičně odehrává v Evropě (což není tak obvyklé), ve kterém vás hned jedna z prvních scén s prstem přesvědčí, že se v tomto světě nic neodpouští a každá chyba bude bolet. Od tohoto okamžiku vás děj pohltí a začne se rozkrývat 7 životů, které do této doby byly jako jeden. Děj má pointu, má uvěřitelnost a patří k tomu nejlepšímu, co nám rok 2017 přinesl. ()

borohub

Na tomhle filmu je nejděsivější to, že prostě ukazuje budoucnost (podobně jako demolition man, některé "komické" nařízení, které v tomto filmu jsou se pomalu ale jistě stávají realitou a nikdo se tomu již tak nesměje). To že je planeta přelidněná je prostě fakt, to že nejvíce potomků si dělá ta chudší část populace je také fakt, to že většinu ekologických problémů je důsledkem přelidnění je taky fakt (ač to někteří alarmisté nechtějí slyšet). Proč ale byl tento film takhle blbě podaný? V tomhle problému neexistuje dobro a zlo, bohužel zde je šíleně oddělené dobro a zlo což je podle mě špatně. Chápu, že kdyby tomu tak nebylo tak se sluníčkáři ze všech koutů světa poserou, ale tenhle film to šíleně shazovalo. Na druhou stranu Naomi Rapace byla skvělá, záporačka taktéž. Oceňuji i docela originální námět a celkově složité téma, kde autoři balancují mezi tím, že natočí totální sračku, či že proti sobě poštvou nějakého aktivistického pomatenece (což v dnešní době není vůbec těžké), bohužel právě tahle připosranost tenhle film v mých očí hodně sráží. Za mě slušných 60% ()

macetoma

Mělo to fakt šťávu, dávám 5 hvězd a nestydím se za to. Režie je ve stylu "padni komu padni" a tak to má být. Noomi Rapace si těch sedm životů fakt vychutnala. Jen nevím, který ji bavil nejvíc. Doporučuji vidět. ()

mrclTV

OK, čiže nachádzame sa v Číne 80-tych rokov, kde kvôli preľudnenosti vládne politika jedného dieťaťa, mixnutej so súčasnou Činou, kde vládne politika kontroly a sociálneho hodnotenia obyvateľstva (pardón, film sa vlastne odohráva v Európe budúcnosti). Môže byť. No s týmto filmom mám problém - na jednej strane je celkom zaujímavy nápad (hlavne z otázky "technického" spracovania, kde jedna herečka stvárni sedem postáv), na druhej strane je tento nápad z dejového hľadiska strašne naivný. Nikomu, kto príde do styku s hlavnou postavou nie je divné, že daná osoba ma sedem rôznych "alternácii". Veď aj v samotnom úvode filmu podotkne vrátnik, jednu na prvý pohľad bezvýznamnú poznámku, ktorá by mohla celý životný cyklus sedmorčat rozbiť, ale vôbec nič sa nedeje. Oni tak žijú 30 rokov! Ešte viac zarážajúce je, že každá inštancia je unikátna, je tu nerdy génius, depresívny lúzer, sivá myška, párty levica užívajúca si drogy, nudná karieristka, prostoreká blondínka....toto by nevydržalo v tom nastanenom svete budúcnosti ani mesiac, nie 30 rokov. (I keď sa starý otec snažil myslieť na všetko a všetky postavy hrajú na verejnosti naoko jednu, spoločnú alternáciu). Nápad s jednou herečkou hrajúcou sedem postáv je síce pekný, ale je tu strašne hlúpe a predvídateľné spracovanie (či akčné scény, alebo dej všeobecne, veľa logiky nepobrali - a to nehovorím a takých smiešnych detailoch, ako to, že na prízemí budovy je slnečno, pričom v rovnakom čase je na streche tej istej budovy hustý dážď.) PS: A samozrejme, že evil main corporation je v skutočnosti ešte viac evil ako sa čakalo, ale to sa dalo tušiť od prvej minúty filmu. ()

Pete

Líbila se mi snaha vytvořit dystopii, kde je politika jednoho dítěte dovedena téměř k dokonalosti. V takové budoucnosti to sedm Sněhurek nemá lehké. Jenže pak byl scénář zřejmě prohnán generátorem stokrát omletých akčních postupů a klišé, producenti asi chtěli víc Matrixu, a vznikl z toho bohužel velmi průměrný guláš. ()

MartinTerran

Neotřelý a zajímavý námět, který ale nebyl zpracován dobře. Tvůrci si evidentně nelámali hlavu s futirizací čehokoli kromě náramků a počítačů což působilo zvláštně. Příběh nebyl úplně špatný a že se hrdinkám vždy vše nepovede jak by mohlo působí verehodněji. Ke konci už to zklouzává ke klasickému schématu změny zavedených pořádků pomocí infiltrace. Naomi hrála rozdílné charaktery dobře. Hodnocení: 64/100. ()