Vášeň

• USA Passion (více)

Mladá žena, která pracuje v byznysu, se vydá na cestu pomsty poté, co jí její šéf a mentor ukradne její nápady. (Rosaviva)

BardDeLune

Film absolutně bez duše, bez nápaditosti (ano, vím, je to remake) a jakéhokoliv napětí. Opravdu mne tento film prakticky ničím nezaujal, možná kromě krásné a šikovné Noomi Rapace, kterou prostě miluji a kvůli které jsem se na film koukla. A ačkoliv mám ráda Rachel McAdams, tady mi to prostě vůbec nesedělo. Pro mne opravdu slabé drama. ()

ostravak30

S erotickým thrillerem bych se trochu krotil. Té erotiky tam zase tolik není. Na druhé straně, napínavé to je docela dost. Osobně mám navíc Noomi Rapace celkem rád, neboť je mi sympatická. Uvažovat nad tím, proč zde film vlastně dopadl tak špatně není snadné. Je napínavý, má zajímavý děj i krásné ženy. Asi nejvíc se dá kritizovat především slabší scénář a především hudba. Také konec je poněkud zvláštní. Nicméně vymyšlené je to docela kvalitně. Hranici průměru ale snímek, přes veškerou snahu, nepřekročil. ()

elanista1

Eroticky thriller s Rachel McAdams a Noomi Repace v hlavnych ulohach pod taktovkou De Palmu? To proste musim vidiet. Superenie dvoch rivaliek veduce az za hrob a vsadepritomne sexualne dusno /ale dalo sa este viac pritopiť.../, zamotany kriminalny pripad a zaujimave rozuzlenie..co sa tyka zaveru tak sa neda nesmiat, lahka sebaparodia, ale aj napriek tomu mi bolo luto ze posledna scena netrvala este dlhsie, som sa pri nej bavil ako dokopy pri celom filme. ()

IZFNP

Štýl réžie mi vôbec nesadol a za najväčšiu slabinu filmu považujem jeho koniec. Ten nebol inteligentný ani mrazivý, pre mňa osobne bol laciný a zbytočný. Je to škoda, pretože prvá polovica filmu na zahodenie nie je, Adams a Rapace rozohrali zaujímavú hru s uveriteľnými hereckými výkonmi a mrazivým pocitom v tele. Lenže scenár film nepustí ďalej, než do priemeru. A spracovanie film posúva pod priemer. ()

Honzulik

Vášeň (Passion) - tak opět zklamání, film který mne naprosto ničím neupoutal. Snad jen tím, že Rachel McAdams a Noomi Rapace jsou sexy kočky...ale to samozřejmě ke spokojenosti nemůže stačit. A vše nakonec vyvrcholí naprosto zmateným a až příliš překombinovaným koncem. Takže opět rychle zapomenout na tento film... ()

Scodelario

Na tenhle film jsem se dívala jen kvůli Noomi Rapace a to jsem neměla dělat..někdy prostě jedna herečka nezachrání celý film. Pro mě byl film velkým zklamáním, neměl hlavu ani patu..a ten konec..to jako vážně?? Přišlo mi to překombinované..jako nápad dobrý, ale nijak neuchvátil. ()

calculus

Po shlédnutí jsem měl pocit, že chtěl někdo natočit nový Mulholland Drive. Ale David Lynch k němu na premiéře dal aspoň návod:-) Sice rozšířím klub těch, co nejsou jasnozřiví a závěr nepochopili, ale nijak zvlášť mě to netíží. Napadly mě sice tři verze, jak si film vyložit a doufám, že aspoň jednu měli i tvůrci:-) Buď jak buď, o to stejně nejde, já se bavil. McAdams tedy byla odpudivá možná i víc, než musela a celý film mi lezla na nervy, ale Noomi Rapace se mi líbila a pro tyto role je skvělá. Kvůli ní jsem se na to vlastně i díval. ()

fafejt001

Málo pravděpodobné , leč napětí tomu nechybělo . Neočekávaný závěr trochu překvapil . Místy zdlouhavé a trochu nelogické . Takže slabší tři . ()

veverysiak

Je zaujímavé, že niečo podobné som už niekoľkokrát v rôznych obmenách videl, a pritom mi to vôbec nevadilo, asi najviac mi zaimponoval ten starý štýl réžie, ktorý perfektným spôsobom stupňoval napätie príbehu, takže8%. ()

certiskon

Ze začátku pro mě p*****čovina jak hrom a pak jsem jen valila oči... Hodně povedený a nejradši bych si naliskala za odsouzení tohoto vymakanýho psycháče po pár minutách, kdy se "nic nedělo"... ()

black8

No passion, just psycho. Ani som nevedela, ako príšerne môžu pôsobiť pekné ženy, ktoré sa navzájom bozkávajú. Ale aj tak to nie je nezaujímavý počin. Noomi Rapace potešila. Zvládla zahrať všetky charakterové obraty, ktorou jej postava prechádzala. Škoda tej erotiky a vášne. Nebolo tam po nich ani stopy. ()

ViolaK

Tak skvěle rozjeté a nakonec takový trapas... posledních 20 minut bych úplně smazala a jak super film by to byl! ()

Kozlowski8

Snímek o tom, že není dobré podrážet a ponižovat své podřízené. Shlédnout tento film mne lákalo z několika důvodů. Jedním byla osoba režiséra Briana De Palmy, dalším dvě zajímavé herečky v hlavních rolích a lehkým lákadlem byl i žánrový přívlastek pod jeho názvem "erotický". Brian De Palma mne ale zklamal - zklamal mne způsob, jakým je film natočen. Nelíbila se mi kamera s dlouhými a prázdnými záběry, nelíbily se mi podivné dialogy, nedolehly na mne výraznější emoce, nedolehla na mne žádná atmosféra, nevnímal jsem žádnou vnitřní chemii. Nepřesvědčila mne Noomi Rapace ani ostatní herci, kromě Rachel McAdams, která jediná mé očekávání nezklamala. A ta erotika? Nebylo jí mnoho a to málo, co bylo, skoro nestojí za zmínku (a to prosím erotikou nemyslím jen odhalená prsa a zadky', mnohdy je mnohem víc vzrušující pohled, výraz, oči - a právě třeba ta vzájemná chemie). Ne, tento film mne prostě nedokázal dostatečně vtáhnout a náležitě jsem si ho nevychutnal. 50%. ()

Shaman::..

Zase ty schody! Už by si to mohl De Palma odpustit! Co bylo bravurní v mých oblíbených Neúplatných a snesitelné v Černé Dahlii, tady již působí ohraně, až trapně. Nechápu, jestli se mělo jednat o senzaci, ale jednání obou hlavních postav jednoduše není uvěřitelné. Druhá část, která se z dramatu přehoupne spíše do thrilleru, mě trochu více chytla. Vše však bylo následně "zazděno" pár scénami, u kterých se marně ptám, zda bylo záměrem plný kinosál rozesmát. Vážně, nekecám. U poslední scény, před závěrečnými titulky, sál doslova "vybuchl" smíchy. Ono to zase nebylo tak špatné, ale hvězdičku ubírám, protože záhy jsem viděl nový Sonderberghův film, který s obdobným žánrem je o dvě laťky jinde. /// FebioFest 2013 /// ()

gael83

Někde na půli cesty, nemůžu si pomoct, ale všichni neuvěřitelně přehrávali, stylizace dejme tomu, ta rudá rtěnka ve mě zůstane až do konce života, ale samotná story je lehce retro a to podání mě prostě nebere. Noomi sluší daleko víc sci-fi nebo akční téma, jakmile má hrát na kameru nebo podat nějakou sugesci nedává to vůbec. Zbytek týmu zbytečná slova, Briane za mě fakt ne! ()

raru

V polovici som to chcel vypnúť.Potom prišla vražda(tú som tam nečakal)a ja som to dopozeral.A kládol si otázku-čo to malo byť?Thriller?Ani náhodou.Obyčajná zlátanina s otrasnými hereckými výkonmi.Najmä Noomi,od ktorej som to po Mužoch,ktorý nenávidia ženy naozaj nečakal. ()

De Palma se vrací za kameru

De Palma se vrací za kameru