Komedie Nevěrníci je sérií několika krátkých filmů, zaměřených na mužskou nevěru. (oficiální text distributora)

kolemjdouc

hlavně se v daném nepatlat a nechat se pobavit! Francouzi si tu srandu udělají zkrátka z čehokoliv a hodí se jim cokoliv..Hlavně Fred a Greg to teda byla dvojka a ty závěrečné fotečky to byl nářez.Mě film pobavil .nic nevnucoval a byl dokonale odlehčený. ()

mira007

Pásmo francouzských eroticky laděných " Bakalářů" na téma nevěrníků ( přičemž nejvtipnější jsou ty dva mezipříběhy na jednu minutu ). Ikdyž ten film není nic famózního, tak se mi zaryl do paměti, protože 1) celkem otevřené dialogy a scény 2) herectví mého oblíbence Dujardina na x způsobů 3) nahá kráska Clara Ponsot 4) finální homoprcanice ( to mám doteď před očima, nevím zda se dusit zvratky nebo smíchem ) ()

Hepy13

Některé povídky dali mé bránici fakt záběr, jiné zas docela nudily. Ale v naprosté většině pravdivé. Velmi dobře jsem se u toho pobavil, a o to přeci jde ne. ()

fleurette

Devět povídek v režii sedmi francouzských režisérů na téma mužské nevěry. Ústřední dvojicí jsou Jean Dujardin a Gilles Lellouche, kteří vystupují ve všech hlavních povídkách a poslední dokonce i režírovali. Názvy povídek: Le Prologue, Bernard, La Bonne Conscience, Lolita, Thibault, La Question, Simon, Les Infidèles Anonymes, Las Vegas. Poněkud smíšený pocit, některé povídky jsou lepší, jiné horší. Dujardin a Lellouche jsou výborní herci, což přispívá k přijetí filmu. Nejvíce se mi líbila 'La Question' s Dujardinem a jeho ženou Alexandrou Lamy, byla velmi přesvědčivá. ()

jiri.twist

Pokud si chcete večer odpočinout a nezatěžovat se, shlédněte tento odlehčený film, kde sice některé scény vypadají až nereálně, ale od toho je to komedie. A pokud chcete gay obsah, musíte se prokousat až na samý závěr filmu … slušné herecké výkony i dabing  4544 ()

Ygnor

Musím říci předem, že jsem na Nevěrníky narazil náhodou v TV na jednom hudebním programu, kde jsem si myslel, že snad ani nevysílají filmy, takže byl jsem úplně nepřipraven na to, co mě může čekat, úplná „tabula rasa“. Přestože bylo již dost hodin, tak jsem to celé vydržel ;-) a místy se smál fakticky nahlas, viz minisekvence: „pejsek“ a zde již propírané „prasátko“ (na hraně černého humoru), které byly velice chutnými francouzskými delikatesami. Delší a náročnější příběhy např. „lolita“ a „hra na pravdu“ rovněž nebyly od věci. Briskní dialogy, vedení herců a jejich výběr…., kdy vše je samozřejmě pohádkou, avšak uvěřitelnou, jsou zabaleny v dostatečně štědrém finančním hávu, kdy nic nevypadá lacině a jste právem vtaženi do děje, kdy můžete s chutí vychutnávat poklesky rádoby pánů tvorstva na jejich „první signální“. Klidně to pro mě mohlo skončit „terapií“, kdy „Las Vegas“ je možná hlavně se svou pointou, již taškařičně naroubovaná růže na pestrobarevný keř, který buď film dle vkusu diváka zahubí, nebo vykvete… Dobře jim tak. ()

TommyDiamond

Tak asi takhle to vypadá, když má film osm režisérů! Jak? No hrozně! Už úplně vidím ty erudovaný kecy, když se těchto osm francouzských hlav sešlo u kulatého stolu při tvorbě tohoto šotka…. A to by si kdejaký studentský film vytřel s Nevěrníky .......... až k lopatkám. I když to má být devět krátkých příběhů, kde je v hlavní roli ,,nevěra'' , tak mezi každým zeje obrovská díra. Jsou naplácaný přes sebe, asi tak jak přišli našim milým amatérským tvůrcům pod ruku. Bohužel tento francouzský pokus odměním pouze jednou hvězdou, neboť jsem padal nudou doslova na hubu.... ()

dogma97

Uvažuju, komu je tento satirický škleb určený - že by chlapům se stejnou diagnózou, o které téma pojednává? Pochybuju, že něco takového přemírou testosteronu postižené štvance pobaví. No a mě už vůbec ne. Jediný okamžik, kdy jsem ožil, byla epizoda ze skupinové terapie, plus opakovaně zmiňované vložené skeče. ()

kubilov

Jean Dujardin a Gilles Lellouche si napsali scénáře k několika povídkám o mužské straně nevěry a jejímu dopadu, ve kterých si také mimo jiné i zahrály ty nejdůležitější postavy, a některé segmenty si i sami zrežírovali. Pravej nářez začíná už v prologu, kdy se objevují dva charismatičtí francouzští záletníci, kteří sice mají své vlastní rodiny, ale vyloženě si libují v sexu s jinými ženami, ale pouze maximálně několik metrů od sebe. Poté nastává lehký šok v první delší epizodě o ženatém zoufalci se srostlým obočím, kterému se vyloženě nedaří sbalit jakoukoliv jinou ženu, následně příběh o padesátiletém zubaři, jenž trpí generačním rozdílem mezi ním a jeho teenagerskou milenkou. Následují dva manželské páry, kterým po patnácti letech vyprchala z manželství láska v posteli, proto je čeká u své milované polovičky nemilé překvapení. Čtvrtou povídkou je sezení anonymních nevěrníků, které je tou jednoznačně nejvtipnější anekdotou, aby nakonec poslední částí bylo pokračování situace z prologu, které mělo dosti nečekaný závěr. Kdyby snad nebylo humoru málo, tak jsou ještě jednotlivé části prokládány vtipnými scénkami ze stejného tématu. ()

Nowasek22

Až na jednu scénu - léčení anonymních nevěrníků a pár momentů - miniepizody, které nebyly nebyly součástí hlavní zápletky, mě tento film moc nebavil a téměř dvě hodiny času jsem bojoval s tím, abych to vůbec dokoukal. ()

solisoli odpad!

Po zhliadnutí novšej verzii Italskej koprodukcii, ktorá vznikla po tejto, šokujúcej francúzskej hovädiny, bolo bezprostredné. Kto bol strojcom príbehov, už nie je podstatné, lebo tento francúzsky trápny brak a odvar komédie bol ukončený, ako zmysluplný odpad . Okomentovať toto kinematografické hovädo, by bolo o ničom. ()

zodiak217

Absolútne nepochopeny film. To mysleli tí tvorcovia vazne natočiť niečo takéto? Veď ten film nemal prakticky dej. Sice to bolo celé postavené na idey nevere, avšak takýmto reálnym a primitivnym spôsobom? Herecké obsadenie bolo sice zaujímavé a neopozerane, tým že sa jedna o francúzku snímku, avšak to je tak všetko pozitívne na tomto filme a hranici, čo ho delí od odpadu. Trápne prelínanie deja, často som bol tal stratený, že som nevedel kto ke kto a čo je realita, čo fikcia. Nuž asi sa opäť na dlhší čas vyhnem európskej produkcii ak to ode takýmto tempom. Takýto zlý film som už teda dlho nevidel. Určite nedoporucujem je to strata času. ()

Delmondo

Co je to za komedii když jsem se u ní nebavil. Takovou si vážení tvůrci můžete strčit do patřičných míst. Hvězdička je za výbornýho Dujardina a připitomělýho Caneta kterej byl jedinej co mě pobavil ale byl tam trestuhodně málo. ()

prdelitos

Vynikající obsazení dvou skvělých herců a menší role mého oblíbence Caneta, parádní hudba. Jako žena vždycky říkám - prožít jeden den jako muž, tak si to pekelně užiju. ()

Jean Dujardin se začne neodvratně zmenšovat

Jean Dujardin se začne neodvratně zmenšovat

05.11.2023

Připravte si lupu. Držitel Ceny Akademie Jean Dujardin (The Artist, Novembre) by si měl zahrát hlavní roli v připravovaném francouzském sci-fi snímku The Incredible Shrinking Man od produkční… (více)