Se tímto snímkem k nám přicházejí postavičky z nesmrtelných knížek pro děti spisovatele A. A. Milneho: vedle Tygra jsou to Medvídek Pú, kamarádský Klokánek, bystrý leč nepoučitelný Králíček, hodné a skromné Prasátko, neodolatelně rozmrzelý Oslík Ijáček, moudrá Sova, starostlivá Klokanice a konečně Kryštůfek Robin, jejich člověčí kamarád a rádce. Tygrův příběh se soustředí na jednu z postaviček Púovy družiny: na Tygra a na jeho pouť Stokorcovým lesem. Tygr, který si připadá osaměle, pátrá po jiných tygrech, ale nakonec přijde na to, že jeho skutečnou rodinou jsou jeho přátelé: Klokánek, Medvídek Pú a další... (oficiální text distributora)

Guran

Nejsem sice už dítě, ale v dětském věku jsem to miloval. Proč by ne, když je na to snímek stavěný. Srandy jsou dost vtipné a přitroublé a příběh o tygrovi co hledá své blízké je také pěkný. Někdy si film pustím a zavzpomínám si, ale asi už z toho nebudu mít takovou radost, jako před 10ti lety. ()

EnneX

Jak tygřík hledá svojí rodinu. Výborný film, kde místo Medvídka Pů zaujímá hlavní postavení kouzelný tygr a o to více mě to baví. Dodnes jen nechápu, proč nevznikl film i o mé oblíbené postavě iáčkovi. ()

Potjoc

Tento film mě nebral, vadilo mi pořád to zpívání a navíc ještě na Medvídka Pú netypický žánr hudby - rock. Navíc mě Tygr charakterově až tak nebere, narozdíl od Prasátka, Íjáčka. Já mám mnohem raději spoustu jiných filmů s Púem. ()

Veruska.Kuru

Příběh Tygra jsem si naprosto zamilovala. Je to jedna s těch pohádek u které se dá příjemně vypnout a jen se ponořit a nepřemýšlet u toho. Mě tohle potěšilo jelikož Půa ráda moc nemám... ()