Hrůzná minulost

• USA The Pact (více)

Jejich matka zemřela a sestry Nicole a Annie se neochotně vracejí do domu svého dětství, aby uctily její památku. Během noci sestry vycítí přítomnost nadpřirozena: podivné zvuky, pohybující se předměty, obraz neznámé ženy padlý vedle fotografie jejich matky. Annie navíc prožije sérii velmi intenzivních a značně znepokojivých nočních můr - jsou to jakési vize, které ji vedou k odhalení matčiny minulosti, ta se však nakonec odhalí sama... (HBO Europe)

Rathalos

Prekvapil ma prijemne tento nenapadny hororik,ktory sa odohrava vo vacsej casti v dome,v ktorom sa zacnu diat cudesne veci,nebudem opisovat,ze co a ako,aby som neprezradzal,ale absolutne som necakal to,co sa z toho nakoniec vykluje,ma to super atmosferu,lakacky,hudobny doprovod i napatie,ktore ma drzalo v krci az do konca...:-) ()

agassi68

Zo začiatku ma aj lámalo na spanie a myslel som, že to je klasická priemerná duchárina. No našťastie som sa prebral a film nabral grády. Až na samotný záver sa vytiahol na poctivých 70%.. ()

kkarx

Dalo mi práci film dokoukat. Skoro nic se v něm neděje a snad každá scéna je zbytečně natažená. Hezky natočené, ale to je tak všechno. Potenciál tu byl, avšak režisér neumí pracovat s napětím, tak je to takové unylé. Co ten duch? Proč vždy musí komunikovat v hádankách? To mě nebaví, protože to.nedává smysl a je.to oslí můstek jak z videohry. ()

Kingjiri

Za málo peněz hodně muziky a ještě k tomu po delší době koukatelnej snímek, ve kterym má Casper Van Dien větší roli. Nejde o nic světobornýho, co bysme už několikrát neviděli, ale díky slušný režii má Pact něco do sebe. Nejvíc bych pochválil kameru a koukatelný herecký výkony. Zkritizovat však musim pár přehnaně tmavejch scén, ze kterejch jsem na svý LCD televizi občas neviděl vůbec nic. Výtku mám i k příběhu, kterej sice nepatřil mezi nejhorší, jenom jsem trochu nepochopil jeho konec, resp. mi přišel nesmyslnej. Nakonec však přece jenom překvapivě slušnej průměr, kterej by ale moh s většim rozpočtem a propracovanějšim příběhem dopadnout ještě o něco líp. ()

miawallacova

Příjemná duchařina s hezkou hlavní hrdinkou, propletená lekačkami a scénami, kdy sedíte jako na trní a křičíte „vystřel, vystřel - dělej!“ tak nějak probíhalo sledovaní „the pact“. Sice to není bezchybný film (spaní hlavní hrdinky v riflích a další nesmyslné drobnosti, které mi rušily podívanou), ale i tak to je velmi kvalitní film, který naprosto splnil vše co jsme od něj očekávala! Nebudu-li zmiňovat poslední scénu, která filmu ubrala tak 2*, ale ono to někdy bez těch kýčů asi nejde. 3,5 * ()

RobLord odpad!

The Pact jsem nebyl s to dokoukat; vyletěl z mého DVD přehrávače jako namydlený blesk. Vysoké hodnocení nechápu, protože The Pact rozhodně není žádný Amityville, Pátek 13., Noční můra v Elm Street, Evil Dead, Stáhni mě do pekla nebo Hellraiser. ()

Rockerman

Další důkaz toho, že když to někdo umí, tak nepotřebuje nákladnou produkci, počítačové triky ani holywoodské hvězdy, a přesto dokáže natočit výborný film. Skoro komorní horor je postaven na tak zvané duchařině, kdy při scénách máme krásné mrazení a husí kůži, ale tady je to tak trochu kombinováno i se zlem pozemským. Správně nadávkování všelijakého skřípání dveří, blikajících světel a toho neviditelného a neuchopitelného zla je to, co máme v dobrém hororu rádi a toho si tady člověk užije dost a dost. Nic proti slashingu, ale hororům tohoto typu budu vždy dávat přednost, neboť to mě baví daleko více, než jakýkoliv masakr v kalužích krve. Velká spokojenost! ()

Kissak

Děj nic moc, ovšem mrazení jsem měl dost často. Hustá atmosféra a občas děsivá scéna, celkem slušná práce. ()

denisavary

Tak takhle jsem se nebála hodně dlouho...a to jsem si myslela, že nic horšího už přijít nemůže. Takový typ hororu mám hrozně ráda, nevyjasněný děj, řešení, překvapení a ta hrůůůůza během filmu, pfuj ještě teď mám husí kůži. ()

katmandzoo

veľmi veľmi kvalitne spracovaný horror s ťažkou predvídateľnosťou deja..počas celého filmu som so zatajeným dychom čakal, čo prinesie nasledujúca scéna a zakaždým nasledovalo šokujúce prekvapenie a nové zistenie, ktoré dodalo filmu ešte väčšiu dávku tajomna a mystiky..skvelo podané a vygradované, počas celého filmu som sa nenudil a záver ma teda ozaj riadne zarazil..veľmi zaujímavý nápad, oceňujem myšlienku, ale aj celkové prevedenie..celkové percentuálne hodnotenie by som určite pozdvihol vyššie..rozhodoval som sa, či udelím 4* alebo 5*, nakoniec som sa rozhodol pre slabších 5* pretože už dlhšiu dobu som nevidel takto kvalitný mysteriózny horror.. ()

cerbygerby

Celkem slušný duchařský horor. Hned od začátku je divák v napětí..v tom pokoji je dost ponurá atmosféra, dost lekaček, hejbající se věci, a médium jen přidá na očekávání jak to celé dopadne, ale rozuzlení je v celku jiné než jaké se dá od začátku čekat.. Ten konec je takový nepochopený, ale v celku mě film bavil, takže si zaslouží ty 4* a 65% ()

Nail

Film byl vcelku zajímavé až do chvíle kdy Judas uvěznil hlavní hrdinku. Po té to šlo dost do kopru. Fakt nesnáším náhodičky kdy místo odjištění kvéru vám vypadne zásobník a jako na potvoru to záporák uslyší :-D tohle fakt ne. A když jsem viděl, že na něj rukuje s drátěným ramínkem, zatím co on měl parádní lovecké nůž....no konečná. Celé to vcelku dobré od začátku, to pos.... Dalo se z teho určitě vydolovat mnohem víc. ()

AxelWers

V tomto horore jedna scéna stála za to (v tej izbe za múrom, keď ju objavili), kedy som si povedal, že je to horor na veľmi slušnej úrovni, ale väčšina filmu, až na niekoľko málo trochu svetlejších (či skôr temnejších) okamihov, považujem za taký bežný priemer. ()

Kadas97

Takto kvalitný horor som nevidel už veľmi dlho. Nič tu nie je ako sa zdá. Strašenie je nepríjemné a je ho docela dosť. Záverečné rozuzlenie stojí fakt za to a zaslúži si hviezdu samostatne. Navyše hlavná hrdinka je sympatická a divák jej proste musí fandiť. 10 z 10 ()

helraiser

Tak natohle se teda koukat dalo a to jsem si myslel co to bude za hovadinu, naštěstí jsem se mílil. Jedná se v podstatě o naprosto obyčejnou duchařinu, kterých jsou tucty, ovšem s jedním podstatným rozdílem a to, že tady to opravdu fungujou. Prakticky tady se straší pořád, atmosféra parádní, nebýt poslední dvacetiminutovky s pro mě opravdu podivným koncem tak bych s hodnocením šel ještě víc, ale ten konec se mi tam prostě nelíbí a nesedí. V každém případě se jedná o slušnou porci strašení, což v poslední době je jevem ne až tak častým. ()

Pekisan

Ked si to tak spatne premietam, tak to naozaj nebolo nic extra. Ale fungovalo na mna velmi dobre. Cas mi uletel velmi rychlo a par razy som sa naozaj bal. Som proste makkota. ()