Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Televizní moderátorka Anne se už vzdala naděje, že potká muže, se kterým by mohla sdílet svůj přesně načasovaný život.. Chce dítě a rozhodne se tedy pro umělé oplodnění s tím, že ten pravý přijde až někdy potom. Později začne ze zvědavosti pátrat po identitě dárce. Lstí získá adresu a setká se hned se dvěma potenciálními otci. Jeden je dokonalý, s tím druhým je to horší. (Severský filmový podzim)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Skandinávci rozjeli tradiční zábavný námět, který když se dobře pojme, tak nemůže dopadnout špatně. Jen teda škoda, že Nikolaj Lie Kaas tady tu postavu měl tak strašně nesourodou, jinak by to byla vysloveně pecka. Herečky tu totiž hrají přenádherné a v čele je samozřejmě nejkrásnější z nejkrásnějších – Lene Maria Christensen. Nikolaj to ale pojal jak bombarďák a tak tu jednou působí, že neumí do pěti počítat a na po druhý se chová jak introvertní atomovej inženýr. Dlouho se mi nestalo, aby mi sympatie k hlavní postavě kolísaly s jím vytvořenou debilitou na scéně. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Pro mne osobně nejlepší romcom od Klamače srdcí. Jestli tu existuje ještě něco jako MZ hype, tohle bych zařadil minimálně na čekací listinu. Takhle, není to není romcom klasického severoamericko-britského střihu, kde vypadá ústřední obsazení spíše na něco mezi přehlídkovým molem a porno castingem, sountrack je složený z chytlavých retro pecek a celé to má nádherný feeling, áčkovou kameru a v hlavních rolích je někdo jako Kirsten Dunst a Josh Duhamel (režíruje to pravděpodobně někdo jako Garry Marshall) .Téměř dokonalý nemá ani jedno z toho, ale mámá uplně jiné kvality. Lene Maria Christensen vypadá jako průměrná maminka s kočárkem, kterých v krásné pondělní ráno potkáte cestou do práce desítky, v ČR myslím si i s o moc lepší postavou, ale jenom se usměje a začne ve své nevinnosti vršit jedno špatné rozhodnutí za druhým, všechny zdánlivé nedostatky ji prominete s tím, že tahle role prostě lépe obsadit nešla. Uplně jiný level je Nikolaj Lie Kaas. A nutno připoměnout, že mimo tisíců běženců běhají na sever od Hamburgu cca tak 2 lepší herci než je on (3 pokud neni Mads Mikkelsen v USA). Ale tohle co vystřihnul za roli? Smál jsem se od začátku do konce. Na stupnici od roztomilého zmatkáře po polepšené hovada, on ztvárnil totálně bezprizorního idiota, který nemá zábraný před nikým, ničím a díkybohu se to do konce filmu ani o píď nezlepší. Tady by opět americká "konkurence" přišla s nějakým vysvětlením, že je to magor, protože válečný hrdina, protože smrt manželky s dcerkou, ne on je neřízená střela prostě jenom tak bez vysvětlení. :) 10/10 (Ryze subjektivní hodnocení, ve skutečnosti to bude tak o bod až dva méně, podle toho jak máte citlivou bránici a jaký máte po maratonech Broenu vztah k dánštině :-) ()

Reklama

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Nikolaj Lie Kaas v komediálnej úlohe. Nikolaj Lie Kaas vyzlečený. Nikolaj Lie Kaas s tetovaním na zadku. Odhliadnuc od všetkých uvedených pozitív tohto filmu musím konštatovať, že to bol čistý priemer. Nenásilný a milý hlavný hrdinovia, príjemný humor a všetky ďalšie, vyššie uvedené prednosti ho však u mňa posúvajú kúsok ďalej nad priemer, na úroveň príjemnej oddychovky, ktorú si kedykoľvek rada pozriem zas a znova a nahý Nikolaj s tým určite nebude mať nič spoločné! ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Nikolaj Lie Kaas umí hrát, je všestranný. Možná má vše ulehčeno tím, že na dánském písečku se utkává a setkává jen se třemi, čtyřmi herci jeho kvalit. Veselá komedie s vděčným tématem s přiměřenou dávkou klišé. Co mě nejvíc zarazilo, byly reakce publika v kině Lucerna. Někdy mám subjektivní pocit, že se lidé nesmějí tak intenzivně, jak by měli, tentokrát to bylo naopak. Skupinka deseti, možná dvaceti lidí v sále se smála téměř nepříčetně. Buď si něčeho šlehli, anebo je Kaas tak rozparádil. Čert ví... ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nazvať Lene Maria Christensen za "nejkrásnější z nejkrásnějších" si vyžaduje veľkú dávku radikálneho vkusu a oftalmologické problémy, ale o to nejde. Určité sympatie tam sú a rola jej sadla vynikajúco. Čakal som však viac vtipu, hoci nejakých pár zapamätateľných frkov sa tu nájde, celkovo mi to príde ako priemerná romantická komédia. Príjemná, ale nie uchvácujúca. Nikolaj Lie Kaas dokázal, že je dobrý aj v humorných postavách, no stále je najlepší ako mumák z Oddelenia Q. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama