Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Televizní moderátorka Anne se už vzdala naděje, že potká muže, se kterým by mohla sdílet svůj přesně načasovaný život.. Chce dítě a rozhodne se tedy pro umělé oplodnění s tím, že ten pravý přijde až někdy potom. Později začne ze zvědavosti pátrat po identitě dárce. Lstí získá adresu a setká se hned se dvěma potenciálními otci. Jeden je dokonalý, s tím druhým je to horší. (Severský filmový podzim)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Skandinávci rozjeli tradiční zábavný námět, který když se dobře pojme, tak nemůže dopadnout špatně. Jen teda škoda, že Nikolaj Lie Kaas tady tu postavu měl tak strašně nesourodou, jinak by to byla vysloveně pecka. Herečky tu totiž hrají přenádherné a v čele je samozřejmě nejkrásnější z nejkrásnějších – Lene Maria Christensen. Nikolaj to ale pojal jak bombarďák a tak tu jednou působí, že neumí do pěti počítat a na po druhý se chová jak introvertní atomovej inženýr. Dlouho se mi nestalo, aby mi sympatie k hlavní postavě kolísaly s jím vytvořenou debilitou na scéně. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nazvať Lene Maria Christensen za "nejkrásnější z nejkrásnějších" si vyžaduje veľkú dávku radikálneho vkusu a oftalmologické problémy, ale o to nejde. Určité sympatie tam sú a rola jej sadla vynikajúco. Čakal som však viac vtipu, hoci nejakých pár zapamätateľných frkov sa tu nájde, celkovo mi to príde ako priemerná romantická komédia. Príjemná, ale nie uchvácujúca. Nikolaj Lie Kaas dokázal, že je dobrý aj v humorných postavách, no stále je najlepší ako mumák z Oddelenia Q. ()

Reklama

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

„Neříká se, že výchova a všechno kolem má mnohem větší vliv než genetika?!“ - „Jo, to se říká…“ - „Paráda!“ - „…ale je to blbost. Geny rozhodují o všem.“ A Anne se za každou cenu snaží ujistit, že otcem jejího dítěte není nějaké nezodpovědné hovado…Očekávání jsem měl dopředu raději nízko. A vyplatilo se, snad i proto jsem si film tak užil. Už od úvodního vyšetření to byla pohodová záležitost. Pravda, zrovna sofistikovaná zábava se nekonala, ale to ještě neznamená, že jednodušší humor v tomhle filmu nefungoval, právě naopak. A prakticky pokaždé, když se Nikolaj Lie Kaas objeví na scéně, si krade film pro sebe, a jeho vysmátý buran mě upřímně bavil. Nutno přiznat, že scény s kolegy z práce byly často na hraně trapnosti (až za ní), v romantických chvílích filmu trochu dochází šťáva a závěr je na můj vkus až příliš hollywoodský, pořád je to ale fajn podívaná, u níž se dá docela slušně zasmát, tudíž ty slabší 4* ještě dám. „Je to ten největší kretén na světě!“ - „No, vystříkal se zadara do kelímku, takže...“ - „To ne. Dostávají 500 korun.“ ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Nikolaj Lie Kaas v komediálnej úlohe. Nikolaj Lie Kaas vyzlečený. Nikolaj Lie Kaas s tetovaním na zadku. Odhliadnuc od všetkých uvedených pozitív tohto filmu musím konštatovať, že to bol čistý priemer. Nenásilný a milý hlavný hrdinovia, príjemný humor a všetky ďalšie, vyššie uvedené prednosti ho však u mňa posúvajú kúsok ďalej nad priemer, na úroveň príjemnej oddychovky, ktorú si kedykoľvek rada pozriem zas a znova a nahý Nikolaj s tým určite nebude mať nič spoločné! ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Nikolaj Lie Kaas umí hrát, je všestranný. Možná má vše ulehčeno tím, že na dánském písečku se utkává a setkává jen se třemi, čtyřmi herci jeho kvalit. Veselá komedie s vděčným tématem s přiměřenou dávkou klišé. Co mě nejvíc zarazilo, byly reakce publika v kině Lucerna. Někdy mám subjektivní pocit, že se lidé nesmějí tak intenzivně, jak by měli, tentokrát to bylo naopak. Skupinka deseti, možná dvaceti lidí v sále se smála téměř nepříčetně. Buď si něčeho šlehli, anebo je Kaas tak rozparádil. Čert ví... ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama