poster

Jako za starejch časů

 • anglický

  Stand Up Guys

 • slovenský

  Ako za starých čias

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Gangsterští důchodci na tahu. I přes wtf scénu s pohřbem, kdy se dcera Alana Arkina chová fakt hodně divně je to fajn film. Čiší z toho taková pardálská prďáckost spojená s jemnou melancholií. Herecky je to fajn. Na zůčastněné pány mě furt baví se dívat a mě nejvíc bavily scény v "bordelu". Úplně to vidim v nezávislym létu na dvojce.(7.4.2013)

 • MontyBrogan
  ****

  Trochu ako Bucket List pre gangstrov. S prvkami 25th Hour a Carlito's Way. Znie mi to geniálne ako to tak píšem, ale po najvyššom hodnotení nesiahnem, aj keď ma to láka urobiť už len čistá radosť z toho, že niečo podobné vôbec vzniklo. Na druhej strane však musím povedať, že títo Páni si to aj poriadne zaslúžili. A navyše, akokoľvek sa to na mňa nepodobá, bol som rád aj za komediálne prvky, ktorých sa našlo v Stand Upoch nemálo. A to (dovolím si tvrdiť) z rovnakého dôvodu, prečo sa tu vôbec vyskytli: Vzhľadom na vek zúčastnených, jeho úlohu a viditeľnosť vo filme, bolo by jednoducho morbídne nedať doň úsmevné prvky.(19.7.2013)

 • Yardak
  ****

  Stand Up Guys je taková specifická (hodně "old-school" gangsterská) variace na Red (2010). Trojka gangsterů (Pacino, Walken a Arkin) si své role opravdu užila. Film nepostrádá zajímavý námět, dobrý humor a slušnou dávku akce. Sice se jedná o jednoduchou gangsterku, ale snímek umí pobavit, takže za 4 "staré" hvězdy.(13.3.2013)

 • Faustka
  *****

  "Ty Vale.. je to jako za starejch časů. -- Ale, né.. je to lepší. -- Proč? -- Protože teď si toho umíme vážit." To je vidět. Al si prozřetelně naordinoval účinný doping. Walken s Arkinem jeho divoké počínání obětavě jistí. Je to přece tak snadné. Když máš rád život není zase tak nemožné zvítězit nad věčným soupeřem jménem Čas.(15.11.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Zatím raději žvýkám než zabíjím, ale třeba až budu fetovat kyslík z láhve, šňupat prášky na tlak nebo obědvat viagru, tak změním názor. Musím smutně konstatovat, že mafiánští veteráni měli velmi pomalý rozjezd, ale s nástupem Hirsche do auta se vše změnilo k výrazně lepšímu a zábava nabrala na tempu. Škoda, že to nepřišlo o něco dříve, protože pak bych určitě nějakou tu sovětskou vlajku ve skříni našel a vyřízl z ní srpem ještě alespoň jednu pěticípou.(25.10.2013)

 • - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)

 • - Kradené auto, ve kterém jezdí trojice kamarádů, je Dodge Challenger SRT-8. (Lumberjack)

 • - Claphands (Mark Margolis) má ve filmu zbraň Mossberg 500 ráže 12 Gauge. (dc125)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace