Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

FIorian

Z počátku romantická komedie, kdy první část vše směřuje po zaběhlých klišé kolejích, aby se to v té druhé změnilo v spíše rodinné dramátko, kdy všichni zúčastnění řeší vztahy a hledají své místo pod sluncem Štěstí. ()

r007

Docela milý film, pokud máte náladu na romantiku s občasným kýčem. Asi do půlky byl film docela originální, ale pak se mi zdálo, že sklouzl někam mezi červenou knihovnu a hollywoodským kýčem. Vzhledem k tomu, že Rusty byl fešák, jsem se dodívala do konce, ale telefonát se S. Kingem mě teda dorazil. ()

Drakersss

Po filmu S Láskou Rosie mě Lily Collins svoji krásou ale především hereckým výkonem donutila podívat se i na její další počiny. Jako první přišel na řadu právě tenhle film a sním přišlo také překvapení. Spisovatel který se po několika letech nedokáže vyrovnat ze ztráty manželky která ho opustila (moc se nedivím), dcera coura ale bratr úplný opak. Ze začátku jsem měl celkem rozpačité pocity které ale průběžně ustaly a já měl tu čest že jsem se stal svědkem jak se každý ve filmu pomalu mění. Klasická jízda plná předvídatelných scén které vás tím pádem nikterak nepřekvapí ale stále baví. ()

oSiSko

"“I could hear my heart beating. I could hear everyone's heart. I could hear the human noise we sat there making, not one of us moving, not even when the room went dark.” Nádherný film, úžasná partia ľudí, ktorí si neskutočne sadli. Film bol špecifický tým, že v ňom boli vynechané zbytočné scény, vyslovene sa vždy preskočilo až k pointe, tým pádom sa za 97 minút stihlo úplne všetko. Je to samozrejme klišéoidný romantický film, pri pozeraní však nemôžete nebyť šťastní, krásne !! ()

jpacuta

Hmm, tenhle filmek mi přesně sedl. Je to zároveň cynický i romantický a nechá to ve vás takovej ten příjemnej hřejivej pocit. Jo, to umí jenom láska. Obsazení mě velice příjemně překvapilo. ()

Kozlowski8

Složitosti lásky a života vůbec a jejich řešení - to je náplň filmu - nic víc v příběhu nehledejte. Přesto je tento příběh spisovatelské rodinky velice příjemným a milým pokoukáním, u něhož se člověk zasní, zasměje, možná i trochu rozesmutní a krásně si to celé užije. Děj má spád, hezké dialogy a perfektně vyprofilované postavy, které jsou skvěle typově obsazeny. Herecká sestava je parádní (snad s vyjímkou Jennifer Connelly, které stále nějak nemůžu přijít na chuť). Hezký zážitek a palec nahoru. 80%. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

TadashiCZ

Fakt skvělý film. Šel jsem do něj, protože právě na ČSFD spousta lidí psala, jaké je to překvapení. A bylo to překvapení. Po asi deseti minutám jsem vnímal už doopravdy jenom film a ke konci i málem slzu uronil. Tlak na happyend byl velký a jediný kaz na něm byla Kate. Čekal bych trochu tvrdší konec, ale film aspoň dodává naději, že každý toho svého najde. Fakt krásné, určitě se podívám znovu. ()

doogiemus

Sú filmy, pri ktorých neviete prečo dávate toľko hviezd, koľko dávate, ale jednoducho musíte a neviete to jasne zdôvodniť. Tento film je pre mňa taký. Mnohé zobrazené túžby a situácie prichádzajú akoby z vlastného života diváka, túžba po určitom happyende, možno reálnosť zobrazených situácií (aj keď ideovo človek nesúhlasí)....proste neviem prečo, ale 4. ()

Snakefinger

Chcete hulení nebo bulení? Obojího se vám tady dostane měrou více než vrchovatou. Klasická hallywůůůůůůůůůdská produkce, která v tomto případě opravdu neurazí, ani vlastně moc nenadchne, ale na lehkost filmu to nic neubere, právě naopak. Trošku americký konec, že vše dopadne dobře jak má ale to se od filmů tohoto žánru čeká. Nebo ne? ()

Mukade

rozprávkovo dokonalý happyend vo všetkých smeroch, presne ako v skutočnom živote, och ako to mám rád :) Do popisu by mali dať - pohádka. ()

Epco

Opäť jeden z tých malých filmov, ktorý sa snažia o navodenie pocitu, že vešetko dobre dopadne a že každý má právo na svoj diel šťastia. V tomto prípade to na mňa fungovalo, sympatické postavy, ktoré sa snažia uchmatnúť si svoj diel lásky či čohosi ludsky hrejivého. Tak isto potešilo spisovateľské prostredie v ktorom sa celý film odohráva a v súvislosti s ním aj moj top moment, kedy mi jeden telefonát vyčaril úsmev od ucha k uchu. ()

petrastrela

Velmi příjemné, nekomplikované, nedepresivní. Přesně na tento žánr jsem měla náladu, dojal, pobavil. Našla jsem si v mnohých scénách skrytou vtipnost a bavila se, a samozřejmě i dojímala fakt skvěle.. ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)