Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

Morzael

Asi moje třetí nejoblíbenější rom-com vůbec. Film se netočí jen kolem lásky, ale vztahů obecně. Odlehčeně a vlastně i dost po pravdě kombinuje životní útrapy náctiletých, dospívajících a dospělých v kabátu rodiny spisovatelů. Dost vtipných i silných momentů, výborně zvolené herecké obsazení, odkazy na dobrá literární díla a autory, a ještě navíc skvělý soundtrack. Jo, tohle já můžu. (Dávám plus za doporučení Eda Brubakera a jeho Criminala) ()

Pajky3

Nečekal jsem zázrak a ani jsem ho nedostal. Byl to průměrný film s dobrým obsazením a trošku depresivnější náladou než jsem čekal. Hudba byla fajn, ale v některých scénách mi přišla rušivě namontovaná. Obsazení Jennifer Connelly a Lily Collins do role matky a dcery mi přijde jako trefa do černého, protože jsou si vážně dost podobné. ()

Ketchi

Trochu povrchní, mohlo to jít víc do hloubky, ale jinak to emočně dost funguje. Supr obsazení - Lily Collins je děsná kóča a z Logana se klube těžkej sympaťák. ()

BoXBe

Nedůvěryhodné všechno a nic v jednom. Vážně nevím, jestli jde každé životní téma zabalit do hábitu americké rodinné komedie, kde jsou všichni krásní a cool. ()

filmharmony

...prádnota spisovatlské rodiny... ...škoda, že nemohli sami napsat lepší scénář... ...nula od nuly, je-li prázdný part, není podle čeho hrát... ()

campix

Jeden z těch nakažlivých feel-good filmů, který dokáže strhnout, i když jsou osudy hrdinů velmi vzdálené a mnohdy těžko pochopitelné. Veskrze kvalitní a příjemné herecké obsazení, příjemně plynoucí děj a kvalitní hudební stránka se starají o to, že se nebojím Stuck in Love vyzvednou ze žánrového průměru. ()

flyboyeda

Chytre napsane, citlive a uveritelne zahrane. Par drobnych klise se odpousti. Greg Kinnear tyhle sympaticky zahorkle typy umi. ()

octopuska

Moc milej filmeček, taková rodinná romanťárna a tohle je přesně typ americkýho filmu, který mě potěší. Takovej malej, co zahřeje srdíčko. Parádně obsazenej, mám ráda Lermana, Collins a Kinneara.  A nezklamali mě, užila jsem si to i s parádním soundtrackem a samozřejmě šťastným koncem, to by jinak nešlo. ()

JimmyII

Další z nesmírně příjemných lidských filmů, chytře napsaných a krásně zahraných, které pobaví i zahřejí. ()

viperDavid

Vlastně hodně nápadité, líbilo se mi to. Lily Collins i Grag Kinnear. Celá ta jejich ujetá rodina. Asi to musíte milovat i když ten happy end byl docela trapný, ale i tak dobrý ()

terunka003

Rodinné, dramatické, o vztazích a lásce, o odpouštění a čekání × občas trochu přehnané. Hodně hezký, nenásilný a zajímavý příběh odehrávající se v jedné rodinně, kde si každý člen řeší ty svoje vztahy, první zlomená srdce a zjišťuje, jak to vlastně s těma rodičema bylo. Děj se odehrává ve vážně závistihodném prostředí, postavy jsou vesměs pozitivní a sympatické. Jen mi vadil fakt, že 19-ti leté americké děti evidentně už vědí o životě všechno. Jinak příběh paráda. Nepamatuju si, kdy bych naposledy u filmu plakala, prostě jsem se tam v "jednom vztahu" a okamžiku také našla. ..já už se těším na Vánoce a světýlka..a spálený cukroví.. ()

alyssa18

Dlouho jsem neohodnotila film pěti hvězdičkami... ale tento si to zasloužil, neb jsem u něj seděla od úplného začátku s připitomělým výrazem a blaženým úsměvem na tváři a přála si, aby byla stopáž nejmíň jednou tak dlouhá. ()

VasaX

Potíže s láskou ve světě spisovatelské buržoazie. Každopádně je to ale milé, idealistické a optimistické. Na jednu stranu nevím, zda je to adrenalin do pochmurného života, či jen 97-minutový neútěšný metadon za tu vrtkavou, zrádnou a opojnou věc zvanou láska. Sladká iluze toho, že každý bad trip skončí nakonec šťastně. Každopádně Stuck in love je poutavým pozitivním příběhem, který ve svém vymezeném čase zvládne vše, co si předurčil, a to velmi obstojně. Pokud máte chuť na nějaký "chick flick", ale i tak by jste si rádi pustili něco mnohem obstojnějšího, tak tohle je hodně dobrá volba. ______________PS: (444-té hodnocení, magie čísel) :-) ()

Diego

Neobyčejní herci v obyčejném filmu bez špetky originality, občasné knižní frázování to opravdu nezachrání. ()

VanTom

Optimistická a hodně moc příjemná romantická vztahovka s výbornými postavami/herci z inspirativního spisovatelského prostředí. Nic míň. ()

Steny94

Vzťahy sú bolestivé a komplikované, no aj tak nesmierne dôležité. Stuck In Love nie je nepredvídateľný projekt, pri ktorom neviete, čo sa stane a ste v očakávaní. Práve naopak. Presne viete kde príbeh speje a žiadne extra výchylky sa nekonajú. To však nevadí, teda aspoň mne to nevadilo. Bolo to totiž tak pekne, úprimne a zaujímavo napísane a zahrané, že som sa do toho dokázal ponoriť a s postavami som všetko prežíval. Preto si film zaslúži plný počet. Rozhodne sa k nemu ešte vrátim. ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)