Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

hroubek

Nebylo to vůbec špatné. Osobně mě to přišlo jako mix Bláznivé, zatracené lásky a The Perks of Being a Wallflower. Což, je velká pochvala, jelikož oba snímky mám opravdu moc rád a naprosto splňují to co očekávám od feel good filmů. Josh Boone vystavěl svůj film na postavách a se mi vždycky moc líbí, protože scénárista má mnoho možností jaký směrem se vydá. Taky se mi líbilo, že se snaží vyprávět film mozaikově a tím dodat danému příběhu šťávu a trochu originality. Jako režisér mě Boone bavil. Ví co chce točit a tak to taky točí, naschvál střída prostředí pláže a zasněženého města. Na druhou stranu mě malinko zklamal koncem, který je taková malá domů. Prostě všechny linie zakončí jakýmsi šťastný koncem. A to mě potom všem co jsem viděl zklamalo, protože ten šťastný konec je doslovný, a u některých postav naprosto zbytečný. Vím, že se na to koukám asi moc cynicky, ale tohle mě prostě mrzelo. I přes moji nespokojenost s koncem, jsem byl po celou dobu velmi spokojený. Greg Kinnear umí zahrát zlomené muže naprosto perfektně. Jennifer Connelly byla nevyužitá. Logan Lerman a Lily Collins byly příjemně dobrý. Nejvíce mě překvapil Nat Wolff, jehož výkon se mi opravdu moc líbil a trefil se mi přesně do nálady. Užil jsem si Kristen Bell, která ve své cameo roličce nezklamala. Stuck in Love je milý film o psaní, o lásce, o problémech, který každý z nás má a je to podané zábavnou formou a nenudí to. ()

LEGACY

''You make me feel less cynical''. Není krásnějšího romantického drama. Tenhle film mě dokáže rozesmát, rozbrečet, dojat i zapomenout na hořkou realitu. Vím, že to zní jako úryvek z knihy ''Jak začít psát komentáře na internetu '', ale já to tak prostě cítím. Jinak, Samantha je nezapomenutelnou postavou, která spolu s Loem výtváří dokonalý filmový pár, kterým se vyrovná snad jen Tate a Violet. ............ a nakonec, kdo by sakra nechtěl vyrůstat v rodině spisovatelů? ()

V.Silver

Krásný snímek, který uteče tak strašně rychle, až je vám to na konci líto. Sice je to celé vlastně o spisovatelích, ale tahle zápletka se mi velice líbila :) 80% ()

Ichabod

Film bez pointy a jakéhokoliv náboje. Slušný casting, ale většina postav sympatie nezíská. Scénář nemá finále ani negraduje v podstatě jen lehce vyůstí v nudný konec bez rozhřešení. ()

Mr.KarlAdler

Děsně zdařilej cajdák, se vším všudy. Pasující emoce a správně/věrohodně komplikovanej příběh jsou často tím nejlepším, co se může přihodit. Amíci jsou sice nepoučitelný ňoumové a pořád maj tendence všechny závěry natáčet v rytmu svejch vnucujících se hodnot, ale dneska jsem nějak připravenej odpouštět. Ono totiž... s lidma je to těžký, ale tenhle film bych mít rád dokázal, a to i přes jeho naivitu a cílenost, ale zároveň právě pro ni. Někdy to tak je. Příjemný překvapení. ()

zigíš

.. nejsem cynik, takže je konec přesně takový jaký jsem si přál aby byl a na to, že se jedná o indie, překvapil P.S. nikdo nestárne do takové krásy jak Jennifer Connelly ;) ()

L_A_D_A_S

Tenhle film jsem si našel potom co jsem viděl "Love, Rosie" a stopoval filmografii Lily Collins o které jsem do té doby v životě ani neslyšel. Musím říct, že kdybych "Love, Rosie" předtím neviděl, asi bych zrovna psal komentář k 5* hodnocení. Stuck in Love ale na 5* bohužel nemá. Celý film mě štvala především hysterická, zdrogovaná Kate a když se nad tím zamyslím, kdyby se ze scénáře vyškrtla celá zápletka se synem a táta spisovatel měl jen dceru, trochu víc prostoru by se věnovalo jejím vztahům a názorům (které jsou na začátku boží, něco jako Ryan Bingham a "Up in the Air") dal bych 5 bez váhání. PS: Lily Collins je furt boží a to i když má obočí jak ruskej vzpěrač. ()

Guzo

Po nedávno zhlédnutém Two Night Stand další opravdu kvalitní romantický film. Velmi příjemné obsazení i atmosféra filmu, všechno tu tak nějak klape (včetně překvapivě hudby). Nedočkal jsem se žádných zbytečných klišé a ani konec to nijak nezazdil (jak to bohužel občas bývá). 8/10 ()

Elwin1

Ano, přesně tenhle typ filmů mě vždycky vezme. Moc povedené herecké obsazení. Logane, kamaráde, tys nám zmužněl! Jennifem měla menší roličku, nejlepší byla asi Lily Collins, která jako by hrála sama sebe. Atmosféru dokresloval skvělý výběr hudby, jen chyběla ta třešnička na dortu. Něco jako Loganův monolog v Perks...Ale i tak, pěkná podívaná. ()

klose182

Našly by se i slabší chvilky, to bezpochyby, ale tak nějak mně tenhle snímek dostal. Možná je to výbornými herci, možná tou zvláštní atmosférou, která se nese celým filmem a kterou neumím popsat slovy anebo jsem jen zblblý z toho sladkého konce. Každopádně musím dát plný počet, nejde to jinak. ()

jefff

V podstatě komorní film o jedné spisovatelské rodině. Plusem je příjemná civilnost i slušný vývoj postav. Horší je nudná režie. Celkově je to hodně průměrný počin. ()

dita.krizova

Hezké, příjemné, ale na můj vkus je tam až přespříliš lásky na jeden film. Moc velké klišé, nepřekvapující. A ta scéna, kdy sedí v autě, prší, on ji pustí svoji oblíbenou písničku, která je samozřejmě příšerně romantická? Ale prosím vás! Nejvíc mě na tom filmu zaujal soundtrack a pár knižních titulů. ()

herr_carter

tento druh filmů a konkrétně tento film se nedají asi hodnotit jinak, než to vlastně všichni přítomní hodnotí. Absolutně nereálný příběh o tom, kterak všichni zúčastnění nakonec lásku našli a žili spolu spokojeně a šťastně až do smrti - pokud jste člověk, smýšlející jako já a dokážete na chvilku vypnout a vydat se do snového světa, pak je tenhle film určený právě pro Vás - jak zde tvrdí jeden z uživatelů, znáte určitě takový ten pocit, když jenom hodinu a půl sedíte a na tváři Vám hraje blažený a spokojený úsměv......................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

sedm.1

Možná, že jsem ze Stuck in Love až nesmyslně moc nadšený, pravdou ale je, že už hodně dlouho mě nějaké vztahové drama tak neoslovilo, jako právě tento snímek. Přitom co se ale především zápletky týče, nejde o absolutně nic výjimečného, originálního, či jinak zajímavého, naopak by se dalo tvrdit, že je to jen jeden velký kýč, s jasně předvídatelným vývojem a hromadou klišé, nicméně její zpracování na mě prostě zapůsobilo jako to nejněžnější pohlazení, které mě strašně potěšilo a na dlouhou dobu zpříjemnilo čas, a to přestože ústředním tématem jsou problematické vztahy, ovšem nejen milostné, ale i rodinné, takže docela silná a nesnadná látka, vše co se zde ale děje, mi přišlo úžasně přesvědčivé, lidské, opravdové a zároveň i upřímné a milé. Já z toho filmu cítil skutečné obrovské emoce, prakticky se všemi postavami jsem navíc dokázal sympatizovat, soucítit s nimi a hlavně je chápat, což je mimochodem další obrovské plus této podívané, perfektní, výrazné a hlavně přirozené postavy, a to ani nemluvě o hereckém obsazení, to je prostě famózní casting, ke kterému nemám také naprosto co dodat, tedy samozřejmě krom slov chvály. Já Stuck in Love zkrátka považuji za úžasný film, který mě osobně především díky své přirozenosti opravdu nadchl, emočně více než přesvědčil, a i slza ukápla, takže co chtít víc, prostě skvělý filmový zážitek a já za něj upřímně děkuji. ()

klukluka

Snažilo se to tvářit oduševněle, ale daleko víc to na mě působilo dojmem melodramatu, jehož tvůrci se mě za KAŽDOU cenu snaží dostat. A výsledek? Ani hovno. První půlhodinu jsem jim to baštil, od maminky s nádorem na mozku už se ale naše cesty rozcházely a ve finále (návrat padlé manželky) se od sebe definitivně oddělily. Forma zdařilá, obsah o poznání horší. ()

Michelle75

Ono to plynulo celkem příjemně,všetně všech klišáků,které podobná témata slibují. Co je to láska? Proč ji každý vnímá a prožívá jinak,proč se jí někdo brání a někdo jiný ji nevzdává nebo objevuje? To všechno se dá shlédnout v tomhle snímku s nenásilným hraním všech zúčastněných. Navíc ten výběr Lily Collins co by dcery Jenifer Connelly byl vážně trefný,ať už podobu nebo samotným projevem. ()

noctambule

To jako fakt? Takhle zabít slibně rozjetý film? Myslela jsem, že dnes mi k plné spokojenosti bude chybět jen láhev vína. Ještě víc mi ale chyběl kvalitní scénář, nebo aspoň trochu kvalitní, kde by slzy neválcovaly logiku. Vykalkulované až běda. Díky hercům tři hvězdy, víc, než si ten film zaslouží. ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)