Když nejste se sebou spokojeni, nesnažte se být někým jiným, zkuste být opravdu sami sebou! Mladý spisovatel Sam žije v Brooklynu a živí se tím, že přepisuje scénáře již natočených filmů do knižní podoby. Každý den chodí do kavárny přes ulici, kde pracuje půvabná baristka Birdie. Jednoho dne ale Birdie do práce nepřijde a Sam se od jejího nevrlého nástupce dozví, že ji vyhodili. Neváhá, najde si její profil na Facebooku a rozhodne se stát se jejím vysněným princem... (Nova Cinema)

OG_Swifty

Romantická komedie na způsob Yes Mana, akorát o poznání horší. Justin Long se už několikrát předvedl jako obstojná vedlejší postava bláznivých komedií (Herbie, Dodgeball), ale prostě podle mě nemá na to, aby film sám utáhnul jako to dělají jiní podobní herci. Situace, které se mu ve filmu děly, určitou dávku humoru nepostrádaly, ale prostě to nebylo ono. Evan Rachel Wood nepatří mezi moje oblíbenkyně a v tomhle filmu vypadala dost podprůměrně, takže celá ta romantika vymizela jak optimismus s uprchlíky v Calais, a zbyla jenom skořápka potenciálně vtipnýho filmu. Nejlepší na filmu byl asi Brendan Fraser, kterýho sem snad od Mumie nikde neviděl, tak mě to aspoň pobavilo. 40% ()

Aljak

Ale nieeee! Ďalší perfektný námet, ktorý zostal totálne premárnený svojim priemerným spracovaním. Taká škoda, taká márnivosť :( Námet je dokonalou reflexiou dnešnej doby, keď je vďaka Facebooku možné zistiť všetko možné aj o úplne cudzích ľuďoch, a to razom môžeme využiť vo svoj prospech. Táto prirodzená neprirodzenosť sa stala súčasným fenoménom. Na jednej strane je to skvelé, že vďaka tomu človek môže u druhého vyvolať obdiv rovnakými názormi alebo záujmami, ale skôr či neskôr človek zatúži predsa len po akejsi reálnej prirodzenosti a nie umelom obdive. Len škoda, že tento námet bol pretavený do dosť priemernej komédie zavŕšenú hrozným klišé. No nie je to škoda? Mimochodom, Evan Rachel Wood sa krátke vlasy vôbec nehodia. ()

FritoleXx

Ničím vyjímečná romantická komedie, která se zpočátku může zdát jako super zábava a hned mě napadlo, proč to má tak nízke hodnocení, vždyť je to sranda. Po 20 minutách je to bohužel jen šablonovitá romantika. Nápad to má ale super, borec stalkuje holku na facebooku a dle tamních informací se snaží být pro ni idealním partnerem, samozřejmě každému hned dojde jak to celé dopadne, ale i tak. Vtípky mířené spíše na modernější diváky, odkazuje na celebrity a lehce se obuje třeba do hipsterství. Bohužel hlavní dvojice je šíleně nudná a celé to zachraňují vedlejší postavy, které jsou naopak zas excelentní. ()

Luk80

Fajna zimní romance, ale.....ale..... Justina Longa bych v některých pasážíš nejraději " stáhl do pekla " Občas jsem se mile zasmál. Herečka Rachel Wood je sympatická a její postava byla hodně v pohodě. Krátké vlasy ji rozhodně sluší a taky zmrzlina. ()

neoBlast

Průser i pro diváka s hodně podprůměrným očekáváním koho sem zavála povědomá jména v obsazení. Sama Rockwella či Brendana Frasera není dostatek, tokající dvojička Long&Wood je k uzoufání a hlavně k nepřežití od začátku do konce. Proč já si nedal opáčko s osvědčenými neurotiky. 30 % ()

sedm.1

Ne, ne a ještě jednou ne! Romantické komedie mi rozhodně nevadí a nejsem ten typ diváka, který vidí daný žánr a už ho předem zatracuje a kritizuje, ale tohle mě vážně minulo. Jediným pozitivem pro mě zůstal ústřední pár, a to jen díky jejím představitelům, sympatickému Justinu Longovi a příjemné Evan Rachel Wood, ovšem ty jejich samotné postavy, to je hned první hrůza. Longův pisálek je podivný trouba, který se ke konci, jak mávnutím proutku, změní v bezcharakterního vola, aby se po jedné větě stal tím nejférovějším klukem pod sluncem, no děs, a holčina E. R. Wood působila zas po celou dobu strašně neprůhledně, nevýrazně a chladně, bez nějakého bližšího poznání, takže v podstatě po celou dobu působila zcela bez zájmu. Zápletka je pak naprosto tuctová, nudná, nehorázně kostrbatá, i podivně poslepovaná, pointa jasná od prvních minut, bez jakéhokoliv momentu překvapení, když tedy pominu ten trapný zvrat v chování Longovo hrdiny, no jednoduše mě celý ten vývoj sbližování ústřední dvojice ani trochu nebavil a nezaujal. Emoce zde též absolutně nefungovali, atmosféra žádná, humor nulový, za celou dobu ani jeden výraznější moment, A Case of You není zkrátka vůbec dobrý film, nezábavný, nefunkční, opakuji, prostě ne, ne a ještě jednou ne, takto by romantické komedie rozhodně vypadat neměli. ()

aLPaC

Výborná ústřední dvojice a kupodivu spoustu známých hereckých tváří, které si střihli miniroličky. Ty ale filmu dodávají kouzlo a všechny charaktery jsou boží (samozřejmě vládne Rockwell). Kamarád hlavního hrdiny je též sympaťák a tak není co řešit. Dost podhodnocená romantická komedie, která navíc jestli dobře koukám vydělala jen 4 187$? Že by chyba distribuce či co? ()

BOURQUE

Ukážkový príbeh o tom, že keď niekoho milujeme, tak sme schopný zmeniť aj našu povahu a myslenie. Romantická komédia so slušným scenárom, ale chýba ten silný bod, ústredná postava, odkaz pre diváka. Aby sme si rozumeli – chyba nie je v scenári, ale vo filme, respektívne v réžii. PS1: Podľa mňa kombinácia „E. R. Wood a krátke vlasy“ nie je príliš dobrá. PS2: Škoda, že P. Dinklage nedostal väčší priestor. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Olík

Původním plánem zřejmě měla být současná romantická komedie, kde nadstandardně obsazené další postavy nenápadně pomáhají hlavním hvězdám udržet vysoce nastavenou laťku. No a výsledek je průměrné zpracování nadějného tématu, kde vedlejší role zcela zastiňují nevýraznou ústřední dvojici.......ale hlavně, že se nikomu nic nestalo :D ()

MickeyStuma

Který kluk toužící se sblížit s   vyhlédnutým děvčetem neudělá všechno, aby   dosáhl svého cíle. Dnes jako hlavní   informační zdroj, který ledacos prozradí, je   facebook. Je ještě někdo, kdo na něm nemá   svůj profil? Zjistit potřebná fakta a pak už   to jde ráz na ráz. Příběh dvou mladých lidí   takřka ze života. Poznají se, lžou si o sobě,   zamilují se, jsou šťastní i mrzutí a projdou   si i vzájemnou zatěžkávací zkouškou.   Romantizmus celý děj sice provází, ale k   patřičné dokonalosti mi tu přeci jen ještě   chybí daleko uvolněnější atmosféra. Zdá se   mi to dost i zbytečně ukecané. Co se týče   humoru, něco málo tu je, ale typicky   teenagerovský. A očekávané finále, kdy divák   uroní slzičku štěstí? Ani omylem. Nic   takového ani náznakem. A tak nevím. Vyznívá   mi to celkově jako velmi podivný snímek, který   uvádí pouze jedinou informaci. A ta je, že bez   facebooku to dnes už asi jinak nepůjde. ()

Kingjiri

Aktuální popis filmu je trochu mimo, nejde totiž o seznámení přes internet. Hlavní hrdina si jenom na facebůčku zjistí o svý oblíbený servírce z kavárny cenný informace o tom, co má všechno ráda a předstírá, že maj rádi stejný věci. Po čase samozřejmě zjistí, že se těžko může přetvařovat celej život a drama je na světě. Pár dramatickejch scén se docela povedlo (vlastně asi jenom jedna scéna), ale většina komediálních zustávala pouze na úrovni "vtipe vylez". Když ke všemu přičtu klišoidní závěr, dostanu slabší rom-com podivanou se sympatickym Justinem Longem v hlavní roli, dvě silnější hvězdy. ()

chrispe

Tohle mi fakt nesedlo. A jediný,co se mi teď honí hlavou je, že Evan Rachel Wood tam vypadá, jak kdyby vypadla z devadesátek. ()