Vražedná minulost

Mladá dívka je vězněm časové smyčky, která se ale ne vždy opakuje stejně. Musí odhalit pravdu, nicméně její činy ovlivňují ji i další osoby. (Filmbox)

oLí

O tomhle filmu jsem před projekcí věděl asi tolik co Eskymák o pěstování kokosových ořechů. Takže mne ihned zezačátku při "druhém dni" zaujal a abych se přiznal, i přes to soft podání mě nepustil až do konce. Hodně mě to bavilo. Proč jen 3* je prosté, pod ně bych nešel, je to někde mezi 3-4. Film je to prostě dobrý, tečka. Ale být trošku víc drsnější, ne tolik zaměřený na mladší publikum, přidat do toho více teroru na divákovu psychiku, zkrátka tohle je odtučněnej produkt, kterej by jinak mohl aspirovat na jeden z nejlepších horrorů roku, škoda - 6/10. ()

JohnCZ

Z Haunter jsem měl až do poslední chvíle pocit, že půjde o děsnej průser a to i přestože v tom hrají taková jména jako jsou Abigail Breslin a David Hewlett a režíroval to Vincenzo Natali, který mě naprosto odrovnal Kostkou. Jsem rád, že se tak nestalo. Pokud bych film hodnotil z hlediska hororu, jednalo by se o těžký průměr, ale zaujal mě především nápad tak trochu inspirovaný filmem spoiler The Others + několika dalších filmů. Pointu filmu jsem zdánlivě prokoukl hnedka ze začátku, ale film umí překvapit i v pozdější fázi. Ve výsledku je to trochu překombinovaný horor, ale (nejen) díky Abigail zábavný až do konce. Škoda, že posmutnělou atmosféru úplně zazdila pitomě zvolená hudba u závěrečných titulků. ()

Astaroth12

Zas jeden z tých zbytočných filmov, ktoré raz pozriete a na druhý deň ani neviete o čom bol. Pol filmu som ani nevedel o čom je tento film a keď som na to prišiel, tak ma to vobec nezaujalo. A hlavná predstaviteľka A.Breslin tiež neoslnila a na horor to určite nemá, taký slabší thriller. Tento film mohol čerpať z originality, ale jeho potenciál nebol vobec naplnený, škoda. ()

sidzej

Nataliho mám rád už od čias Kocky. Vždy točil zaujímavé a originálne námety a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Je to síce trocha prekombinované ale v závere všetko do seba zapadá ako má. Obsadenie je fajn, chcelo by to však štedrejší rozpočet a kvalitnejšie filmárske spracovanie. Každopádne za zhliadnutie určite stojí a som zvedavý aký námet spracuje Natali najbližšie. ()

kaylin

„Haunter“ není výjimečný horor, ale kdyby každý horor byl točený alespoň takhle, tak je úroveň celého žánru naprosto někde jinde. Ano, místy je to trochu překombinované a samo se to trochu zamotává, což není potřeba, protože ten film funguje dobře a drží divákovu pozornost. Díky tomu pak máte možnost sledovat něco, co vás bude bavit a co si užijete i jako fanoušci hororu, protože sem tam vás klidně zamrazit může. ()

stration

Perfektní nápad, zpracování krapet pokulhává. Ale musím uznat, že jsem byl chvílemi fakt napnutej, film jsem sledoval v dokonalé a klidné atmosféře, tak to asi taky přispělo. Každopádně za časové paradoxy dávám hvězdu navrch. ()

honajz2

Nějak to plynulo, pak se to změnilo na film Ti druzí, pak jsem se v tom začal ztrácet a pak přišlo posledních 20 minut. ()

zbyshek

Prvotní nápad byl zajímavý, ale jak plynul čas, postupně se z toho stávala patlanina s lekačkama pro děcka. K mému neuspokojení velkou měrou přispěla Abigail Breslin, jelikož její ustrašený obličej a grimasy byly falešnější než nespočet pištějících blondýn v tílku utíkající v céčkových hororech před vrahem s kudlou. 20% ()

Havaj8

Strašně zvláštní horor, docela nápaditej, takřka celej probíhá po smrti, ale to nebylo úplnou novinkou. Jde o to zjistit, co se vlastně stalo, asi by mě taky nebavilo každej den prát prádlo a jíst to samý. Chvílema to bylo tak zmatený, že jsem vůbec nevěděl, co se právě děje, možná to pořádně nechápu ani teď. Ale nebylo to nejhorší. A dopředu bylo jasný, kdy se probudí hlavní hrdinka v poslední scéně. Teď jde o to, jestli to dopadlo dobře nebo špatně. ()

Martin741

Jo, film urcite neoslovi vystudovane filmove teoretiky -elitary a ani Livingdeady, ktory uz spadol na uroven uzivatela Liventura a komentuje jedno- dvoj slovnymi konstrukciami. Vincenzo Natali kedysi zabodoval s filmom The Cube, ale odvtedy sa trapi, asi ako isty Luc Besson, ktory kedysi natocil Brutalni Nikitu a podobne lahodky, no a odvtedy plodi same otravne nudne hovna. Teda zase pardon, mne to uniklo a chcel som napisat ze ma tvorivu krizu a jeho nove filmy uz nedosahuju kvalitativne na tie starsie. Natali aspon natocil slusnu atmosferu, tazive napatie a namet sa mi nezda byt klasickou ducharinou, skor je hodne originalny. Dialogy nic moc, akurat Abigail Breslin bola fajna . 55 % ()

Streeper

Horory vážně nemám ráda a nemusím je. Nerada se bojím a i když se zajímám o duchovno, tak nemám prostě ráda lekací horory. Tenhle ale nebyl tak špatný. Mě se líbilo, že tam nebylo tolik lekacích scén, ale bylo to spíše mysteriózní, ale po druhé už se na to dlouho nepodívám. ()

Rodriguez

Kdo "ne"chce zblbnout, tak si může pustit Haunter, který se točí kolem mladé dívky, které se neustále opakuje jeden a ten samý den......do toho se jí snaží kontaktovat duch z říše mrtvých. 50% ()

dubinak

Byla jsem až překvapená, jakým způsobem zaujímala první třetina. Nápad s časovým zásekem se zdál jako neokoukaný a nevšední, ale bylo jasné, že, kdyby film chtěl dosahovat alespoň k pomyslné dokonalosti, muselo by se na něm pracovat trochu jinak a lépe. Atmosféru se též nepodařilo ideálně navodit, ale uznávám, že něčím mě tento snímek přece jen zaujal. Po jisté době ale tvůrci nastolili klasickou, obávanou béčkovou splétačku, ze které se nelehko jedinec vymotá a neumím si představit, jak jim to do sebe zapadalo na papíře. V určitém momentu už jsem se jen obávala, aby to celé nespadlo ještě níž, než se zpočátku zdálo. Abigail Breslin to tahala, jak se dalo. Nebylo to tak katastrofální, jak jsem čekala. Začíná mi v určitých rysech jejích výkonů zdálky připomínat Chloë Grace Moretz. Je škoda toho zmateného příběhu, kdyby byl pojat trochu stravitelnější formou, bylo by víc co ocenit. I tak to byla uspokojivá projekce. ()

Nivenx

V rámci žánru opravdu takový nezajímavý průměr, který ale rozhodně neurazí. Rozhodně překvapí svou pointou na začátku kde je to vážně působivé a zajímavé. Bohužel potom už nějak nepřekvapuje a spíš nastavuje čas, kde se nic tak ohromného neděje. Haunter rozhodně není ztráta času, ale bohužel pak už to není to pravé ořechové. Příště raději zase něco jiného. 50% ()

ecceHOMMO

Film to rozhodne nie je zlý, len škoda že sa s ním autori viac nepohrali. Chýbala hutnejšia a mrazivejšia atmosféra, s kvalitnými lakačkami. ()

Duoscop odpad!

97 minut nudy a špatných herců. Nazývat toto hororem bych se neodvážil, ale stejně to má poměrně velké hodnocení 57%. Nevěříte...věřte. ()