Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

Okara

Opožděná reakce Novy ve formě paradoxu na Hotel Paradise. Těžko říct, co z nich je horší. Možná taky proto, že se na to nemám nejmenší chuť ani podívat, půlka jedné epizody a pár ukázek mi k vytvoření názoru bohatě stačí. 15% ()

Ant odpad!

Další sračka z produkce televize Nova. Modlím se za den, kdy české televize přestanou dělat reality show, protože každé náhodné přepnutí na některou z nich, je jako rána do obličeje. Parta nudných lidi, co na zahradě zabíjí hřebíky a dělají jak strašně netrpí, mě dokáže znechutit jako málo co. Hnus, velebnosti. ()

ainny odpad!

Jedna z mých úchylek má název reality show a když jde o kontejnerovku (i když tady s lehčím časovým skluzem), tak o to víc. Farma mě baví stejně jako kdysi první VV. Možná o něco víc, protože tady nekoukám na bandu nudících se lidí, ale na bandu lidí, kteří musí makat. No a taky souhlasím s klasikem, který řekl: Miluju práci. Vydržím se na ni celé hodiny koukat. ;^) ()

Crocuta

Pozornosti kolegů - a koneckonců i kolegyň, co na tom - kteří mají zájem o ladné ženské křivky (byť v tomto případě na můj vkus poněkud příliš štíhlé) doporučuji černovlasou dívku, která je ve zdejší galerii jako první z dámského osazenstva Farmy. Tato sympatická holčina, jistá Jana Kadeřávková, má na internetu spoustu zajímavých fotografií a videí pod uměleckým jménem Nikol Vanilla. Porno sice bohužel zatím netočí, ale za shlédnutí ty materiály stejně stojí - rozhodně víc než celý tenhle novácký příspěvek k prznění všeobecné televizní kultury. ()

triatlet odpad!

Být distributorem, tak oficiální text nepatrně pozměním: nahradil bych přívlastky ODVÁŽNÍ soutěžící a NÁDHERNÁ civilizace... ()

honajz odpad!

V prvním dílu sledujeme úžasně napínavé svážení lidí z různých koutů republiky limuzínou (WTF?! A kolik asi najeli kilometrů?) proložené ukázkami z toho, jak budou druhý den někteří plakat. Naprosto nesympatický vzorek, kdy se někteří soutěžící díky stejnému vzhledu i pletou, a výrazněji skutečně vyčnívají tak tři čtyi, kteří ale nemají šanci se udržet. Ve druhém dílu sledujeme, jak vypustí soutěžící z limuzíny, aby někam šlapali (a my ani nevíme, jak dlouho šlapou, kolik minut, hodin, ani kolik kilometrů), a když dorazí na farmu, chovají se jak idioti - vlezou všude, i kde je zamčeno a normální lidé tam nelezou, vypustěj osla a koně a honí je po okolí, ještě že nepodpálili stodolu. Divák na to zírá a říká si, kde jsou nějaká pravidla, kde nějaký dozor nad těmi blby? A ty cigarety, dýmky, si děláte prdel, ne? Budou na zahrádce nakonec pěstovat konopí? Pak se tam objeví troska Pergnerová, kterou ani maskéři nedokázali proměnit v čupr holku, vypadá vyhořele, unaveně, a vlastně jen oznámí, že jim sebere jídlo, že jeden z nich bude týden šéf, a že zejtra zas přijde a vyberou se votroci a nazdar - šéfe, ty mi odnes koš se žrádlem. Zírám na to jako na zjevení - lze tedy na farmě beztrestně dělat cokoliv? Jediným omezením je ta hromadná ubytovna? A jako co tam ty lidi jako mají dělat, proč mi tvůrci jako divákovi neřeknou, nač se můžu těšit nebo oč jako půjde? Takhle to vypadá jako banda Pražáků při jakékoliv návštěvě venkova. -- EDIT, druhé vyřazování: Žena kouká na Farmu, kde probíhá vyřazování. Obdivuhodné otázky a odpovědi: Koho bys obětoval? A proč? - Libuši. Nevím. - Proč nevíš? Libuše, co ty na to, že by tě Kuba vyřadil? - Nevím. ()

Necrotongue odpad!

Slovenské Farmy určitě nebyly vrcholem televizní zábavy,ale 1. a 2.řada byly kvalitativně o několik tříd výš než tento český klon.Hodnotím dvěma slovy:ubohé,zoufalé. ()

duklak2

Tempo udává soutěžící Milan. Nedovedu si představit, že by tam takový rýpal nebyl:) Chyba tvůrců, že vlastně ani nevíme, kde ta farma leží. Musíme složitě googlovat. Chci více rvaček a hádek, jinak soutěže tohoto typu nemají význam:) Po zhlédnutí všech dílů konstatuji, že jediné, co se mi nelíbilo, byl totálně zpackaný závěrečný duel mezi Michalem a Šárkou, protože bylo hned jasné, že chlap zvítězí. To je jak kdyby tam dali disciplínu vyšívání a bylo by zřejmé, že zvítězí žena:) No jo, ale jak to tedy tvůrci měli vyřešit? ()

Handle

Tak co, že jo... Viděl jsem asi tři díly a v každým se řešilo, jak utekla koza. Samozřejmě s dramatickou hudbou - tak, jak známe Novu. Prostě je to tak trapné, až je to vtipné. Ale ta hvězda patří asi jen Pergnerové... :) ()

Genero

Tak jsem zjistil, že mám trochu dlouhé vedení, a nebo si na něm celou vahou sedím. Já tenhle pořad pochopil tak, že se jedná o pracovní farmu, kde budou alkoholici, smažky a gambleři v komunitě prostřednictvím tvrdé odvykačky usilovně zapomínat na svoje závislosti a Pergnerka jim vždycky jednou týdně donese koks, čůčo a skořápky, aby byla nějaká legrace. Zhltnul jsem tři díly, než jsem se ujistil ve svém omylu. Ne že by mi nějak vadila sbírka buzíků a štětek, co se podivují nad tím, že slepička má dvě oči a kravička je mnooohem větší než v tom leporelu od babičky, právě naopak. Jen mě mrzí, že dramaturg je naprostý diletant a vždycky, když už se schyluje k nějakému tomu nesmělému seznamovacímu grupáčku a šedovlasý yntelektuál Milánek pokukuje jako mlsný kocour pod hebounký ocásek kozičky Emilky, tak se přižene na traktoru hospodář, na valníku přiveze vajíčko od paní hospodářové a začne udílet ty drsné úkoly. Hřad pro prase, podojit kachny, zasít brambory a přitesat okapy – to pak hrozí velké nebezpečí, že si jeden přivodí bebí, atopický exém, puchýř nebo choré čivy. ()

slatkac odpad!

Stejně jako má hovno své mouchy, i Tv Hovna má svoje programy, co za hovno stojí, což je případ i téhle nudné podívané, která je komplet okopčená od našich východních sousedů. Zatímco slovácká verze měla aspoň trochu úroveň a dalo se na to koukat, tohle stojí za strašný vyližprdel. Už jen výběr soutěžících je na pěst. Koho dnes zajímá vidět striptérku, gaye a městskýho roláka jak někde "dřou" v řiti světa?? To se dá vidět ve spoustě dalších shitech. No a v pozadí zde máme naši slavnou Pergnerovou a její vyfetovaný mozek, aby soutěžícím zvedla jednou za den mandle. Komu by to nestačilo, má zde psychouše Milana a jeho SKLAPNI, které se jeho hrubým barytonem musí rozléhat až do místní bažiny. Novo, vyližte nám prdel - co se děje na Slovensku nás nezajímá, radši pusťte ty hovna co jste vysílali kdysi. ()

JohnCZ

Viděl jsem asi 3 díly a překvapivě se na to dalo i koukat a někdy je to fakt hodně dobrá sranda. Ikdyž je většina osazenstva pěkně vymaštěná - což je možná důvod, proč je to taková zábava... Pro honiče vlastního ega ideální. ()

ConanVJ odpad!

Banda blbů se ocitne na osamocené farmě a hrajou si na mistry světa. Opět další debilní česká reality show, která je zcela zbytečná. Kdyby radši ty prachy za natáčení takovýhle sračky dali na nějakej pořádnej film, ale to by nesměl vzniknout pod Novou, protože ty její výtvory stojej fakt za hovno. Za mě 0% ()

PauloZ

Přijde mi to podstatně lepší, zajímavější a taky nápaditější, než všichni velcí bratři, vyvolení a podobné trapasárny. Neříkám, že tohle není konírna se vším všudy, kde každý díl je obrovskou strátou času, ale je to prostě mnohem víc naše, z českého prostředí a hlavně to není o live show, ožralých lidech, gejích a lesbách. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Příčí se mi dávat každému druhému pořadu české produkce odpad, nicméně zde jednoduše není jiná možnost. Špína a neduy veškerých realitshow posledních deseti let koncentrovaná do jednoho smrtícího koktejlu který je i v malých dávkách substancí, kteréžto požití je neslučitelné se životem. Tereza Pergnerová se sice snaží ale je jí to k ničemu. ()

ivishka odpad!

Pochybná reality show na mě působící jako slátanina hotelu p**adajs a jakéhosi pořadu o farmě na čt1 plus farmář hledá ženu.Lidé,kteří se tváří,že milují přírodu a přitom nikdy v životě neviděli ani hnůj a když ho ti pražáci cítitli tak hned zadělali okénka od auta a půl hodiny řešili co to asi tak mohlo smrdět..vidle viděli asi tak ze stejné dálky jako jsou protinožci v Číně a ukazují bez cenzury národu,že jsou to jenom tupé ovce co se honí za penězi,které jim stejně zdaní tak,že si z toho sednou na zadek.Ačkoliv nemám ráda svůj obor zahradnictví a naši střední zemědělskou nechci vidět nejméně 20 let ani z dálky tak toho o zemědělství vím více než všichni ti chytrolíni dohromady..Jedna blbější reality show než druhá. ()

slunicko2

Nadprůměrná reality show. 1) Netajím se tím, že mám reality show rád. Vnímám je jako psychologický až psychoanalytický pohled do duše českého - středoevropského - současného člověka. Potřeba televizní sledovanosti nutí tvůrce angažovat konfliktní a ještě konfliktnější co nejrůznorodější soutěžící, aby si diváci přišli na své. A tak jsou pečlivě vybíráni dostatečně hloupí a konfliktní jedinci, kteří budou zárukou oné zábavy. Vzpomeňme na Vyvolené, Big Brothera, Šéfku a další a další... 2) Uvedenými zásadami se štáb řídil i tentokrát. Jak jinak by se na farmu dostal psychopatický cholerik Milan, kterého (cituji) bavilo štvát ostatní nebo třeba hyperinteligentní tanečnice u tyče Jana, o intrikářské Libušce nebo egocentrickém Kubím ani nemluvě. 3) Ovšem do soutěže se dostaly i veskrze pozitivní postavy. Sarkastický Jirka či pracovitý Mirek vydrželi dostatečně dlouho, aby je člověk začal mít rád. I další převážně kladní hrdinové by se našli - sexy Michal či diplomatka Šárka. 4) Jako sociologická studie je ovšem Farma výborná. Jak lépe předvést, že upřímný člověk (Jirka) nemá proti zdrženlivé diplomatce (Šárka) v kolektivu šanci - většina dá přednost tomu, kdo se na ně pořád usmívá a nic jim nevytkne, jak se krásně ukázalo při vyřazování v semifinále. Mirek předvedl roli poctivého dříče, který radši práci udělá sám, než aby k tomu přiměl flákače Kubu. Nikdo nebyl schopen zorganizovat společnou práci ani respektovat farmáře týdne. Velká část soutěžících jsou nevýrazné myši (Mirek, Sára, Jana, Šárka, David, Michaela). 5) Zvláštní pozornost si zaslouží Jakub. Mám podezření, že jeho účast sponzorovalo nějaké antigayovské sdružení s cílem diskreditovat homosexuály v očích veřejnosti. Sobecký flákač Kubí, který měl mimořádně velký vliv na dění na farmě (v tomto směru podezřívám pro změnu štáb), je ztělesněním všech možných předsudků o gayích, kterým dává ožít v mimořádně odpudivé podobě. 6) Jsem rád, že jeden z mých tří favoritů (Mirek, Jirka a Michal) nakonec soutěž i vyhrál. Zdá se, že ne vždy vyhrávají ti špatní. ()