Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Špičkový neurochirurg utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr a jeho horkokrevný bratr, který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka. Jejich osudy se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků, kamarádů, všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák... (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (330)

InJo 

všechny recenze uživatele

Scénáristicko-režijní bordel, který mě však nestihl skoro vůbec nudit. Film, který možná i tuší, o čem chce vyprávět, ale ROZHODNĚ NEVÍ JAK. Ultra bizarní český pokus o severské socio-psychologické drama nasnímané ve stylu Michaela Baye (nechybí rádoby cool zpomalovačky a dokonce ani výbuchy!). Chvíli divná komedie, chvíli divné rodinné drama, chvíli divná vztahovka, chvíli dokonce válečné drama (samozřejmě divné). Vrcholná scéna v bance je absolutní top! 30 % ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Herecká sestava značí, že Všiváci mají v zádech velké režisérské jméno, ale už po několikáté je u nás opak pravdou a Kašparovský je zlanařil z pozice nováčka. Měl k dispozici ostřílené matadory i mladé talenty, takže si tam každý najde svého oblíbence. Krejčíková podle očekávání provětrala kůzlata. Za kamerou pak kouzlil rutinér Smutný. Celou dobu se honí několik zajíců najednou a pár jich uteče, ale pověstné české dno se nachází mnohem níže. ()

Reklama

Marsik 

všechny recenze uživatele

Premiere Cinemas - Mám rád Vetchého a mám taky rád Langmajere, takže nedlouho jsem váhal, jestli zajít na Všiváky do kina a neodradilo mě ani místní hodnocení 51%. Na české poměry dle mého slušný film, ve kterém se osudy postav zajímavě prolínají a málokdo z celého toho kolotoče vyjde živý a zdravý. Obsazení na jedničku a hlavně hudba byla skvělá. Pokud by to mělo více promakanější scénář, šel bych s hodnocením ještě vysoko. 70% ()

rt12 

všechny recenze uživatele

Ten film byl stejný, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Oba jsou prima postavičky, ale dort se s prominutím nedal žrát. Tady jsou prima herci, slušné jednotlivé scény , ale jakoby byly slepeny z jiných filmů. Pánům Kašparovskému a Dvořákovi se podařilo uvařit chaotický mišmaš, nad kterým budete rozladěně kroutit hlavou. ()

bourec odpad!

všechny recenze uživatele

Obrovská slátanina,která nemá v českym filmu obdoby.Kličkování mezi žánrama,halucinace,cik cak mezi vzpomínkama,prostě v tomhle filmu je snad úplně všechno.Ale bez ladu a skladu.Konec tomu pak nasazuje korunu,zjevně toho má Kašparovský spousty nakoukanýho,ale čeho je moc,toho je mnoho.Nelíbilo se mi to,to prostě bylo na hraně vypnutí,a ten film zachránilo jen to,že filmy většinou dokoukávám.0%. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (19)

  • Ve scéně, kdy mladý Ricky vyzvedává mladého Mickyho na nádraží, lze v pozadí spatřit vagón v aktuálním barevném řešení ČD, přestože se scéna odehrává v 80. letech. (Šéfik)
  • Jako dějiště filmové vřavy posloužil lom Čertovy schody v Českém krase, kde se dělaly dotáčky prudké palby afghánských povstalců. [Zdroj: kultura.idnes.cz] (hippyman)
  • Poslední záběry odletu hlavního hrdiny (Ondřej Vetchý) byly sestříhány ze záběrů z více míst. Odlet je natáčen na americké základně FOB Shank v Afghánské provincii Lógar. Tam ovšem není zpevněná asfaltová plocha letiště, která je vidět při záběru skrz vrtulník. (Pyron)

Reklama

Reklama