filmmovier

V tomto dílu dostali velký prostor jeptišky, což je jedině dobře. Druhý nejlepší četník a ještě pořád výborná zábava. ()

anli

Ctvrty dil serie a kvalita nam oproti tretimu malinko klesla.Ovsem a stale je zde spousta skvelych gagu-nova strecha-scenar je svizny,vtipny a herci stale vyborni.Takze si vyslouzil 70%. ()

lennyd

I na četnické stanici v Saint Tropéz je třeba mladé krve, a tak je stará četnická parta promptně odeslána do důchodu, a na stanici nastupuje nová garda. Cruchot se ale v důchodu neskonale nudí (zvlášť když díky své bohaté manželce má vše na co jen pomyslí, a tak neváhá ani moment, když dostane příležitost si opět obléci uniformu, a spolu s přáteli vyrazit zachránit Fugase z blázince. Dle mého opět jeden ze slabších četnických dílů - děj jako takový je velmi slabý, a i když jednotlivé scény jsou docela zábavné dohromady to moc nefunguje. Skvělý je ovšem začátek filmu, zvlášť jak Cruchot vy*ebe s knězem žádající o peníze nebo s nečekanou návštěvou. Podařila se také návštěva u hippies. Naopak mne hodně nepotěšil konec se zneškodňováním rakety... ()

noriaki

Série už se pomalu zadrhávala, ale Louis de Funès měl před sebou ještě pár výborných rolí, takže takovou nostalgii snad neměl zapotřebí. Scénář občas přešlapoval na místě, občas nepokrytě vykrádal starší díly a občas to pořádně rozjel. Hipísácká scéna patří k tomu nejlepšímu z četníků a je na ní vidět, že je pořád odkud brát. O to víc zamrzí jalový děj a nedomrlý závěr. ()

pytlik...

Jediný, kdo se sérii Četníků nesměje, ale naopak rve vlasy, je v nebi svatý Tomáš Akvinský. Kolik času ztratil nad vymýšlením 5 důkazů boží existence, ovšem ani jeden se svou vahou nevyrovná obyčejné jeptišce z těch filmů. Neboť je jasné, že bůh existuje, protože kdyby nedržel nad tou jeptiškou ochrannou ruku, byla by vzhledem ke svému neortodoxnímu řidičskému stylu už před prvním dílem dávno na pravdě bóží! ()

Master19

Překvapivě dobré. To proto, že krom opakovaných vtipů je tu i dost originálních (hippíci, pyrotechnická vložka), navíc to drží pohromadě a není to jen vývar. ()

Compadre

Ne už taková bomba jako předchozí díly, ale furt slušná sranda. Nejlepší je snad část, kdy jde bejvalej šéf na návštěvu k Funesovi do jeho bezpečnýho domu..jinak spíš průměr. ()

JohnSmith

Z těchto četníků jsem měl takový smíšený pocit. Chvílemi je to velice vtipné, ale pak nastane na nějakou dobu nuda a nezajímavost. Asi jeden z těch horších dílů, alespoň pro mě. ()

Autogram

Štvrté pokračovanie žandárov už v sebe nemá nič originálne, snáď okrem nudistov. Funés ako policajt sa mi nejako opozeral a jeho grimasy tu už prestávajú fungovať. ()

spikey1

nejslabší díl série, snažíc se uzavřít sérii se zde mluví o výslužbě aby na konci bylo jasné že nás čekají i další díly. Díkybohu jsou lepší než tento. ()

Smileface

Podle mě,jeden z nejslabších (možná uplně nejslabší) četníků co jsem viděl.Pár vtípků tam bylo,ale spíš mi to připadalo jako křeč. ()

herr_carter

Jak se říká, opakovaný Četník přestává být Četníkem, pořád ale dokáže těžit z neopakovatelného pitvoření se Františka Filipovského :-)................moje hodnocení = 6 z 10. ()