Souboj s Antikristem

Rapture-Palooza

Komedie / Fantasy

USA, 2013, 85 min

• sNeDy

Založit přes polovinu filmu na idiotovi, který si komediální "kariéru" založil na tom, že říká oplzlé sexuální hlášky prostě není dobré řešení. Přitom námět super, vedlejší postavy jsou super a i ten povedený vtípek zavítá na párky, ale pak vždycky přijde Robinson a znovu mi film absolutně znechutí. Jedna hvězda za vulgární vrány.(2.6.2014)

• lopata555

Vedel som do čoho idem a tušil som že to bude neskutočná blbosť ale povedal som si Anna Kendrick v novom file ? Tak to musím vidieť, no mal som troška obavy, posledné filmy v ktorých hrala boli u mňa vysoko podpriemerné, no čo som videl teraz sa nedá nazvať ani len podpriemerné, síce Anna Kendrick hrá dobre, dokonca je tu ešte krajšia ako zvyčajne ... dobré pre divákov TV Angelika a TV Hnoj(12.10.2013)

Takéto malé filmy tvorené pre radosť mi vždy dokážu spraviť náladu po tom, čo človek zaplače nad n-tým komiksovým sequelom robeným pre peniaze. Je to super jednohubka. Dobre natočené, zábavné, Craig Robinson ako Satan usilujúci o nevinnosť roztomilej Anny Kendrick je cool a Ken Jeong ako Boh jednoducho boží!(22.8.2013)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČT 2 = 18.7.2016, réžia českého znenia (HBO 2014) = JITKA TOŠILOVÁ - Trápna a bezzubá fraška, ktorá sa nevie rozhodnúť medzi ostrou a politicky nekorektnou satirou a romantickou komédiou. V konečnom dôsledku tak nenapĺňa ani jedno jediné očakávanie a po stránke humoru načisto zlyháva. Obsadiť do takéhoto filmu Annu Kendrick a nevyužiť jej potenciál je zločin. (20.7.2016)(20.7.2016)

• snek49

Proboha co to je? Řekl jsem si, že se podívám na něco, u čeho nebudu muset moc přemýšlet, ale kdybych tušil, že se mi to bude snažit vymýt mozek, dal bych od toho ruce pryč! Dělají si z nás srandu? Tohle chce opravdu někdo vidět, nebo je to jen pro vyhulené puboše? Anna se musela úplně zbláznit, když šla do takové kraviny – při čtení scénáře musela mít šedý zákal, nebo jí podstrčili úplně něco jiného, protože do něčeho takového jdu jen v případě, že si chci podělat kariéru. Zkrátka a dobře, všechny zodpovědné bych zkopal do kuličky a pár let bych je nechal dělat veřejně prospěšné práce. Jen ta Anna to trošku drží, protože se na ni dalo dívat, avšak od úchylné zhovadilosti to stejně nezachránila…(10.1.2014)