Souboj s Antikristem

Rapture-Palooza

Komedie / Fantasy

USA, 2013, 85 min

• Larrysbride

Přestože trailer i námět vypadaly dost zajímavě a pro Annu Kendrick mám celkem slabostl, Rapture-Palooza pro mne představuje jedno z největších zklamání roku. Až na pár apokalyptických výjevů jde o trapné, nevtipné a věčně se opakující gagy a snímek se tak již po pár minutách stane neskutečně nudným.(12.6.2013)

• freddy

Zajímavý nápad hodně tragicky zpracovaný. Zpočátku mi ten film přišel i vtipný, nanebevzetí, máma vrácená z nebe jeden den potom, co tam byla v rámci nanebevzetí přijatá, mluvící kobylky, krvavý déšť, meteority dopadající na Zemi, hulící nemrtví, nadávající mluvící vrány. A uprostřed toho všeho ústrřední duo milenců, kteří se snaží uprostřed toho všeho žít normálně a zařídit si nějakým způsobem svůj život. Ale tyto plány naruší Antikrist, kterému se právě ta slečna zalíbila a ona se rozhodne spolu se svým přítelem Antikrista zbavit. Jak jsem již napsal, zpočátku vtipný a netypický film, ovšem jakmile přijde na scénu Antikrist, film jde šíleně z kopce. Ten herec mi absolutně nesedl a vůbec to najednou začalo být celé tak nějak odpudivé a nezajímavé. Na film jsem se těšil, ale výsledek mě docela zklamal, prostě tak nějak podivně zpracovaný film, u něhož by to chtělo asi trochu lépe zahraného a celkově charakterově jiného záporáka, a ne jen přisprostlého černocha bez jakéhokoliv charizmatu. Nicméně Anna Kendrick je rozhodně kladem celého filmu a vůbec ten film pár dobrých nápadů měl, a i proto nakonec hodnotím ještě vcelku přiznivýma dvěma hvězdama.(27.7.2014)

• lopata555

Vedel som do čoho idem a tušil som že to bude neskutočná blbosť ale povedal som si Anna Kendrick v novom file ? Tak to musím vidieť, no mal som troška obavy, posledné filmy v ktorých hrala boli u mňa vysoko podpriemerné, no čo som videl teraz sa nedá nazvať ani len podpriemerné, síce Anna Kendrick hrá dobre, dokonca je tu ešte krajšia ako zvyčajne ... dobré pre divákov TV Angelika a TV Hnoj(12.10.2013)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČT 2 = 18.7.2016, réžia českého znenia (HBO 2014) = JITKA TOŠILOVÁ - Trápna a bezzubá fraška, ktorá sa nevie rozhodnúť medzi ostrou a politicky nekorektnou satirou a romantickou komédiou. V konečnom dôsledku tak nenapĺňa ani jedno jediné očakávanie a po stránke humoru načisto zlyháva. Obsadiť do takéhoto filmu Annu Kendrick a nevyužiť jej potenciál je zločin. (20.7.2016)(20.7.2016)

• ecceHOMMO

Tak teraz som na pochybách, čo vlastne tvorcovia mali zaľubom. Rapture-Palooza je mix všetkých možných blbostí a kravín pozbieraných na smetisku a vtesnaných do jedného osemdesiatpäť minútového kontajnera. Mysleli si snáď, že ak dajú dokopy mnohé idiotské trapárny do jedného vreca tak z toho vznikne vtipná kaša?...No v každom prípade nevznikla, práve naopak!.......Údesné!!!......(chudiatko Anna, do čoho si sa to preboha nechala namočiť?!?)(30.7.2014)