Reklama

Reklama

Souboj s Antikristem

  • USA Rapture-Palooza (více)
všechny plakáty
Trailer 1

Obsahy(1)

Po konci světa se miliardy lidí ocitnou v nebi. Lindsey a Ben však zůstali na předměstí Seattlu. Mladičký pár se vedle mluvících kobylek, krvavých dešťových přeháněk a hulících přízraků ze všech sil snaží vést normální život. Když se však v jejich sousedství Antikrist rozhodne vybudovat svou základnu, Lindsey dojde, že předmětem jeho zájmu bude asi právě ona. Za pomoci přátel, rodiny a souseda kosícího zombie, se dvojice rozhodne Antikristovy plány na sňatek s Lindsey překazit... a pří té příležitosti třeba náhodou zachránit celý svět. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (54)

freddy 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad hodně tragicky zpracovaný. Zpočátku mi ten film přišel i vtipný, nanebevzetí, máma vrácená z nebe jeden den potom, co tam byla v rámci nanebevzetí přijatá, mluvící kobylky, krvavý déšť, meteority dopadající na Zemi, hulící nemrtví, nadávající mluvící vrány. A uprostřed toho všeho ústrřední duo milenců, kteří se snaží uprostřed toho všeho žít normálně a zařídit si nějakým způsobem svůj život. Ale tyto plány naruší Antikrist, kterému se právě ta slečna zalíbila a ona se rozhodne spolu se svým přítelem Antikrista zbavit. Jak jsem již napsal, zpočátku vtipný a netypický film, ovšem jakmile přijde na scénu Antikrist, film jde šíleně z kopce. Ten herec mi absolutně nesedl a vůbec to najednou začalo být celé tak nějak odpudivé a nezajímavé. Na film jsem se těšil, ale výsledek mě docela zklamal, prostě tak nějak podivně zpracovaný film, u něhož by to chtělo asi trochu lépe zahraného a celkově charakterově jiného záporáka, a ne jen přisprostlého černocha bez jakéhokoliv charizmatu. Nicméně Anna Kendrick je rozhodně kladem celého filmu a vůbec ten film pár dobrých nápadů měl, a i proto nakonec hodnotím ještě vcelku přiznivýma dvěma hvězdama. ()

BR23 

všechny recenze uživatele

Nechápem čo proti tomu máte... teda chápem ale nesúhlasím... som to len tak zhodou okolností pri prepínaní programu zahliadol a ešte v ten den som to pozeral znova z TV archívu už aj s bratmi... mne sa to skrátka lúbilo... také originálne a nekonvenčné... aspoň to nieje jeden z tých filmov ktoré sú točené za veľké peniaze pre veľké peniaze... nieje to ani silený blockbuster ani trápna romantika ani jeden z tých rýchlo zosnovaných snímkov akože snaha o originalitu-pokus ... toto je samozrejme hlúpučké ale zároveň také milé, nenáročné, vtipné a brutálne úprimné :D Napoprvé to anál nebude... :D ()

Reklama

darthhokro 

všechny recenze uživatele

Takovou chujovinu už jsem dlouho neviděl. Zhulený zombie, nahláškovanej satan(antikrist) a hnusný plochý škrabadlo na parkety v hlavní roli (Anna Kendrick) Nicméně jsem řezal při těch hláškách celou dobu, fakt mě to pobavilo. PS: kyseláci a bručiksichti ať se na tohle nedívají a radši čumí na tarkofskýho. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČT 2 = 18.7.2016, réžia českého znenia (HBO 2014) = JITKA TOŠILOVÁ - Trápna a bezzubá fraška, ktorá sa nevie rozhodnúť medzi ostrou a politicky nekorektnou satirou a romantickou komédiou. V konečnom dôsledku tak nenapĺňa ani jedno jediné očakávanie a po stránke humoru načisto zlyháva. Obsadiť do takéhoto filmu Annu Kendrick a nevyužiť jej potenciál je zločin. (20.7.2016) ()

sNeDy 

všechny recenze uživatele

Založit přes polovinu filmu na idiotovi, který si komediální "kariéru" založil na tom, že říká oplzlé sexuální hlášky prostě není dobré řešení. Přitom námět super, vedlejší postavy jsou super a i ten povedený vtípek zavítá na párky, ale pak vždycky přijde Robinson a znovu mi film absolutně znechutí. Jedna hvězda za vulgární vrány. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama