Angry Birds ve filmu

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Finsko, 2016, 97 min

Pro děti velmi zábavné. A to je důležité.(4.6.2016)

• MirINDay

Animák s obrovskou propagandou. Sázel hlavně na jméno a to mě snad polovinu filmu dost štvalo. V rozuzlení konečně sleduju to, na co jsem čekal celou hodinu. Ale ani konec všechno to zklamání nezakryl. A co se týče politické nekorektnosti - někteří lidi jsou fakt hlupáci a hledají skryté myšlenky tam, kde nejsou.(8.6.2016)

Poněkud slabší. Humor Homera ( jakožto i hlas ;) ) u hlavního prasete to chvilema obohatil . Sem tam nějaká scenka co mně donutila se pousmát. Největší sranda byly dvojčata prasat z Osvícení . Jinak hodně hluboké když si na místě soudce sovy představite Merkelovou a na místě prasat současné přistěhovalce a migranty . Má to hlubší myšlenku děti . Hlubší a krutou .(15.6.2016)

Celkem kravina pro zasmání, pátou hvězdičku to má ode mě za politicky nekorektní odkaz na současnou situaci v Evropě(19.6.2016)

Udělat film podle hry na mobil to už je umění :D :D(28.6.2016)

• Pcermis

Film úplně o ničem. Potenciál tam byl ale zůstal nevyužit.(27.7.2016)

• malahradna

kto hral hru, film ani vidieť nemusel...ja som na to vzal synovca a neter, inak by som si to s radosťou nechal ujsť(15.8.2016)

Zo začiatku som si myslel že to bude nejaká blbovina, ale po chvíly ma to celkom zaujalo, aj ked nesúhlasim s tým že všetko treba riešiť zo zlosťou, niektore scény boli celkom vtipné napr. jak čúra ten orol.(18.8.2016)

Me film hodne pobavil.. Uprimne po dlouhatanske dobe konecne animak, ktery me rozesmal hned nekolikrat po sobe a ani trapny mi nepripadal. Ale kdovi, treba v tom hraje i jistou roli fakt, ze jsem touto hrou nepolibena.. V zivote jsem ji nemela stazenou ani na telefonu a ani v pc a dokonce jsem ani nemela tu cest ji zkusit hrat.. Takze mi museli nektera fakta po shlednuti vysvetlit, ale mozna prave diky tomu jsem nemela na film tak prisny pohled co kde nesedelo popripade co by slo udelat lepe.. Film ma hlavne bavit a to u me probehlo na plnych 100%(7.9.2016)

Fantastická ptákovina!!!!! :D(12.9.2016)

• Chenile

2* jsou za par opravdu vtipnych situaci.. bez nich by to byl cisty odpad..(15.9.2016)

Príjemné prekvapenie v podobe krásnej animácie, vtipných momentov a kreatívnych scén v súvislosti s hrami- to je Angry Birds vo filme.(16.9.2016)

Kdo hrál hru, musí tohle vidět. Zasměje se stejně jako u hry. Od shlédnutí u nás "jede" "jezírko nechutnosti" při každé sebemenší příležitosti.(20.10.2016)

On tu hrál Dinklage? Angry birds jsem na iPhonu pařil co to dalo (Rio a In space). Ale k filmu: Těšil jsem se, ale i mírně obával, protože už tak zhruba vím, jak občas dopadaj filmy podle her. Ruďák byl správně nasranej, můj herní oblíbenec Chuck skvěle nadabovanej Dolanským, King pig vtipnej. V týhle době, kdy migrace vévodí všem médiim, byli Angry Birds ‚tenkým ledem‘. Ale neutopili se, ani nezmrzli.(22.10.2016)

Prekvapivo vtipné, svižné s nulovým dejom a veľkou porciou akcie vo finále. Proste Angry Birds.(17.11.2016)

Neposkvrněn hrou jsem celkem spokojený. Ptáci jsou skvělí a každý má nějakou osobnost a dost prostoru ji předvést. Žluťák rules. Prasata už jsou o poznání horší a nebavila. Celkem bych uvítal nějakou dospělou verzi s haldou vulgarit. To by tomu myslím sedlo.(17.11.2016)

V pohodě film, děti ho milují.(29.11.2016)

herecké obsazení je super- kate mckinnon a maya rudolph jsou královny(27.12.2016)

Für mich - 60%, - /nuda, nuda, nuda, takhle dopadaj filmy podle her/, + /jezírko moudrosti jednoznačně nejlepší scéna celýho filmu, retro písničky potěšily/, hodnocení - tak zase po dlouhé době jeden animák, co byl dosti průměrnej, na animáky moc nejsem a tohleto bylo sotva průměrný, sice podle hry, co jsem kdysi hrál, ale jinak nic moc, byla to pěkná volovina(11.1.2017)

Já se bavil. Opravdu a upřímně jsem se zasmál vtipům a to už se mi dlouho nestalo. Příběh by měl být asi pro děti i pro dospělé a já můžu potvrdit, že i já i mé děti jsme se nenudili. Dokonce mé děti udržely pozornost po celý film a to už je co říct. Animace jsou propracované. Příběh je jednoduchý, ale nenudí. Moc se mi líbilo rozuzlení a vysvětlení toho, proč jsou vlastně "angry" birds. Vřele doporučuju.(14.1.2017)