Angry Birds ve filmu

Angry Birds

Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

Riadna vtákovina, ale musím priznať, že pár nápadov celkom zabavilo, pričom ani grafika nebola najhoršia. Celkovo to však zívalo veľkou nudou. Asi sa tento animák hodí len pre menšie deti, staršie a dospelých to moc nenadchne. Slabý priemer. 50/100(26.3.2017)

Myslim, že film přesně přináší to, co musel každej čekat. Mánii kolem hry jsem sice nikdy nepochopil, ale filmu se zábavnost upřít nedá. Je samozřejmě jasný, že úvodní šaškování je jen příprava půdy k "bitvě", ale upřímně řečeno, začátek mě asi bavil nejvíc, obzvlášť cesta za orlem Vazounem je dokonalá, asi pět minut filmu, kdy jsem se fakt válel smíchy. Jinak film ale svižně odsejpá, hlavní hrdinové jsou fajn a celkově mě to narozdíl od hry bavilo, takže za mě spokojenost.(30.11.2016)

Milé prekvapenie. Začiatok je veľmi slušný a skvelo som sa bavil na referenciách a odkazoch. Ku koncu to stratí dych a je to namiesto inteligentnej zábavy ukážka deštrukčných schopností Angry Birds ako ich poznáme z hier ( hoci pri nich sa úprimne bavím viac). V zásade ale super jednohubka, ktorej pokračovanie neuškodí. Rozmýšľal som nad tou štvrtou hviezdou, ale to by sa na konci nemalo tancovať na nejakú starú vypaľovačku. Inak super. Odkaz na Shinning ma rozosmial k slzám.(31.7.2016)

Průměrné až lehce podprůměrné. V polovině filmu jsem se přistihla, jak koukám na hodinky s pocitem, že by to mohlo již skončit. Vizuálně je film jistojistě povedený, ale samotný příběh mi přišel nezajímavý.(12.11.2016)

• Wiikii

Je to jak 98 minutová úroveň ve hře Angry Birds. S nějakým příběhovým rozjezdem, kdy se naši ptačí hrdinové dají dohromady pak najdou a osloví bonusového ptáka, který umí létat a nakonec se jde na věc. .. A i když chápu, že hluboký příběh tvůrci dělat nechtěli, tak mohli udělat lepší zápletku a hlavně lepší vtípky a narážky související s hrou. .... HODNOCENÍ: 45% (2*)(28.6.2016)