Reklama

Reklama

Angry Birds ve filmu

  • USA The Angry Birds Movie (více)
Trailer 2

Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit. (Falcon)

(více)

Videa (11)

Trailer 2

Recenze (299)

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Finskému hereckému vůdci novodobých mobilních her jsem nikdy extrémně nefandil, ale podle grafiky, kterou nám předvedly trailery, jsem se začal na fimovou adaptaci i celkem těšit. Vtipné momenty nám byly nabídnuty, trochu dojemné téma na pozadí, které má za úkol tlačit primárně na mladší obecenstvo, se tady našlo také, takže film splnil to, co od něho bylo v průměrných mírách očekáváno. Za mě spokojenost, ale pouze ta prvotní. ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Já sem té mánii okolo ptáků, co terorizují čuňata a čuňata, co terorizují ptáky, nikdy nepropadl a celé to všechno, hry, krátké filmy, deky, polštáře, hrníček na kafe, vibrátory a další věci, tedy vůbec nekupoval. Nicméně na tenhle film, sem se rád podíval a nelituji toho, humor zde mi přišel trošku dospělejší, soud, jezírko moudrosti, bitka s dřevěným pták a následně jeho oplakávání, bylo skvělý, a přehrál sem si je znova. S příjezdem prasat, to už začalo být i zajímavé a byl sem zvědavý co se z toho vůbec vyklube. No a pak jako by někdo vypnul, přístroj na výrobu legrace, a s příjezdem na prasečák, humor se vytratil, po akční stránce také nic moc, a konec dle očekávání. Já bych přešel i to že hlavní hrdina je všem ze začátku pro smích a skoro nikdo mu nevěří, už sem tohle viděl mockrát, ale prostě ta druhá polovina, je slabá. A je to škoda, první polovina byla hodně silná a uvažoval sem i pětce, takhle lepší tři. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Na to, že se ze hry samotné skoro nic vytřískat nedá, se tvůrcům podařilo natočit celkem zábavný film, který není ani zdaleka určen jen pro děti, ale jsou zde scény, které ocení i dospělí diváci. A to všechno s tím, že jsou zachovány prvky, pro které je hra tak známá a je tak oblíbená. Mně tohle stačilo. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Rastrem dítěte asi průměrný animák, ovšem perspektivou dospělého západního diváka politicky nekorektní adaptace počítačové hry, v níž do Evropy vtrhne horda muslimských migrantů, tedy pardon na ostrov ptáků připlují ne/pozváni prasata, dekadentní party Evropu/ostrov infiltrují a ve výsledku jde jen o jedno - o vejce/budoucí potomky... Nečekal bych, že někdo něco takhle průhledně symbolického vůbec natočí... S obávanou politickou korektností to ještě naštěstí není tak špatné... ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Myslim, že film přesně přináší to, co musel každej čekat. Mánii kolem hry jsem sice nikdy nepochopil, ale filmu se zábavnost upřít nedá. Je samozřejmě jasný, že úvodní šaškování je jen příprava půdy k "bitvě", ale upřímně řečeno, začátek mě asi bavil nejvíc, obzvlášť cesta za orlem Vazounem je dokonalá, asi pět minut filmu, kdy jsem se fakt válel smíchy. Jinak film ale svižně odsejpá, hlavní hrdinové jsou fajn a celkově mě to narozdíl od hry bavilo, takže za mě spokojenost. ()

Galerie (101)

Zajímavosti (20)

  • To, že ptáci a prasata budou mít ruce a nohy, bylo rozhodnuto hned na začátku vývoje filmu v roce 2011. (petr.koca)
  • Film vznikl na motivy slavné počitačové a mobilní hry "Angry Birds", která byla vydána v roce 2009. (JORDY)
  • Vo filme sa objavili aj Smosh, slávna dvojica z YouTube. (figliar)

Související novinky

Filmová Barbie doplňuje obsazení

Filmová Barbie doplňuje obsazení

16.04.2022

Christopher Nolan (Tenet, Temný rytíř) a jeho Oppenheimer zřejmě není jediný film, do kterého se v těchto dnech snaží tvůrci obsadit celý Hollywood. Podobně na tom je i chystaný snímek režisérky… (více)

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

Ačkoliv Angry Birds vydělali 346 milionů dolarů a Warcraft 433 milionů dolarů, kvůli rozdílným rozpočtům (73 milionů vs. 160 milionů) se nejspíš dočká pokračování jen první jmenovaný film. Co to… (více)

Garfield se vrátí na velké plátno

Garfield se vrátí na velké plátno

24.05.2016

Slavný kocour Jima Davise už má za sebou dva seriály, kupu televizních filmů a dva celovečeráky, které vznikly hlavně proto, že si Bill Murray špatně přečetl desky scénáře a předpokládal, že ho… (více)

Abrams dohlíží na Half-Life a Portal

Abrams dohlíží na Half-Life a Portal

13.03.2016

Videoherní adaptace čeká další důležitý rok. Z Angry Birds zřejmě bude hit, Assassin's Creed a Warcraft ale budou o diváky bojovat trochu složitěji. Hollywood v každém případě neusíná na vavřínech a… (více)

Reklama

Reklama