poster

Angry Birds ve filmu

 • USA

  Angry Birds

 • Finsko

  Angry Birds -elokuva

 • Slovensko

  Angry Birds vo filme

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Finsko, 2016, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  ***

  Důstojně zvládnutá adaptace nenáročné hry z mobilů a internetových prohlížečů. Nevím, jak moc by se u filmu bavily děti celých těch 90 minut, ale pro dospělejší diváky je ve filmu schováno slušné množství vtípků, náznaků a odkazů na jiné popkulturní záležitosti. A to nejen ty novodobé (já v tlusťochovi po jedné zpívající scéně jasně viděl Buda Spencera). A podle zajímavostí je toho spousta skryta i pro další zkouknutí, tak uvidíme.(30.9.2016)

 • choze
  ***

  Průměrná, ale pohodová blbina o válce mírumilovných nelétajících ptáků se záludnými, technologicky vyspělými zelenými prasaty. Mohlo by to být vtipnější a nemuselo by se tu tak mimoňovat, ale postavy jsou sympatické (hlavně Ruďák a Žluťas), líbilo se mi to bizarní destrukční finále a poselství, že člověk se má vždy spoléhat hlavně sám na sebe. A navrch dostanete podobenství o migrační krizi.(27.12.2016)

 • Djkoma
  ****

  Jednoduché, vtipné a s mnoha pomrkáváními v pozadí (pro hráče i pro milovníky filmů, těch narážek na další filmy je tu slušná spousta). Co víc chtít od "adaptace" mobilní hry? Vložená kolonizační/invazní tématika doprovázená pár vtipy pro dospělé z toho dělá zábavu spíše pro dospívající, což mi stačilo. Mezi animáky z dlouhodobého pohledu nic výjimečného, ale v současné době více vtipné, než ostatní (o to méně filozofické:)).(25.9.2016)

 • HAL
  ***

  Překvapivě docela v pohodě, technicky jednoduché, ale akce mě tu bavila víc než v kdejakých mnohem dražších kusech (hlavně slow-mo průlety kde všechno kolem vybuchuje, skoro jak od Baye). Jen humor čtvrté cenové mě občas štval, není toho moc, ale ty symbolicky nechutné vtípky jsou prostě debilní, a obzvlášť perverzní narážky překvapují u filmu pro děcka mladší deseti let. A pak jistá morální diskutabilnost subtilně schovaná pod tím příběhem. 6/10(15.5.2016)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Angry birds idú ruka v ruke adaptovaným appkám resp. kultov stavajúcich na karikaturistických situačných scénkach miesto štrukturálnejšom dejovom formáte (napríklad naproti Riu, ktorý som videl včera). Ako ďalší animák, ktorý pozerám v horúčkovitom čase od zbierky od mojej neterky ma znova ničím neprekvapil, ale mohlo to byť ďaleko horšie. Dobré sú práve zapracované sarkastické stereotypy, ktoré postavičky "prednášajú" ako ekvivalent ľudského správania. Hoci, Madagaskar či Kung-Fu Panda toto načrtli už pred dekádou...(19.9.2017)

 • - V původní hře Angry Birds nebojovali v prasečím městě. První boj Angry Birds v prasečím městě byl až ve hře "Angry Birds 2". (samu.dino)

 • - Ve filmu si můžeme všimnout billboardu Calvin Swine, který má odkazovat na slavnou značku Calvin Klein. (ZapaDosCZ)

 • - Na rozdiel od hernej predlohy, majú Angry Birds vo filme ruky. (figliar)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace