Reklama

Reklama

Angry Birds ve filmu

  • USA The Angry Birds Movie (více)
Trailer 1

Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit. (Falcon)

(více)

Videa (11)

Trailer 1

Recenze (299)

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Sem tam nějaký humor byl, nemálo narážek na všechno ostatní, ale celkově klasicky nijak objevné. Beru v potaz, že je to vystavěné na základě nijak zvlášť náročné mobilní hříčky firmy jedné značky (o ostatních hrách Rovia nikdo neví). Koncept her už byl vyždímán, film to jen potvrdil a ačkoliv jsem se párkrát uchechtl, pochybuiu, že si film nějak zapamatuji. --- „Not sure if parafráze na osídlení Ameriky or osidlování Evropy severní Afrikou.“ ()

sskrblik 

všechny recenze uživatele

Angry Birds byl fenoménem pár let zpátky, finské Rovio si namastilo pořádně kapsu a udělat film se jevilo jako další rozumné řešení jak si přivydělat nějaký ten krejcar navíc. Otázkou do nejdelší doby pro mě bylo, zda se to na tu vůbec bude dát dívat. Můžu říct, že mě to docela překvapilo, že to až tak blbý není. Tedy pokud jste hráli Birdy na (👀) mobilu či osobní kompjůteru tak vás to potěší v různých odkazech na hru, plus je tam pár celkem povedených vtípků (🐽). Myslím, že i vcelku originální projekce doma v HD ripu z kina s čínskými titulkami a českým dabingem z kina za to stála a byla příjemným osvěžením, taková připomínka časů VHS nebo prvních pirátský kopií. Jinak dabing se mě jevil v pohodě, ikdyž byl slyšet jako z vedlejší místnosti a ke konci se tam nějáká slečna smála a šramotila popkornem :-). ()

Reklama

ghatos 

všechny recenze uživatele

/Obsahuje spoilery/ Politická odpověď na Zootopii. Invaze cizího druhu (zelená prasata - zelená jako barva islámu), jenž chtějí rafinovaně ovládnout a sežrat původní ptáky. Ten, kdo je skeptický je považován vítači za protivného podivína. Copak mi to připomíná? Že by Evropu roku 2016? Důraz na naštvanost ptáků není jen v rovině obsahu hry/filmu. Jde o hlubší (sebezáchovnou, zdravou) emoci. Ta vede k totálnímu zničení (vyhynutí) prasečího města. Odvážné a spektakulární :) . Svým způsobem jedinečný animák. 68%. ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Osobně si myslím, že s tímto filmem přišli trošku jako s "křížkem po funuse", jak se říká. Boom Angry Birds je dle mého mínění již celkem pryč. Filmově mě to příliš nezaujalo. Pár světlých momentů tam sice bylo, ale nic, co by mé hodnocení vystřelovalo do výšin. Rád jsem si díky tomuto filmu připomněl tuhle přiblblou gamesku, některé scénky byly velice autentické, ale to je tak nějak vše. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Když jsem se poprvé dozvěděl, že Angry Birds bude jako celovečerní film, vysmál jsem se tomu. Tak jako, kraťas bych pochopil, ale 98 minut... Není to moc na tak jednoduchou zápletku? Tak jsem se rozhodl podívat na tento film. A ano, dopadlo to tak, jak jsem čekal. Jednoduchá zápletka v 98 minutách docela nudila. Jenže i jednoduchá zápletka v sobě něco skrývá... Ano, je to nejspíš o dnešní době. Ostrov ptáků je Evropa, ostrov prasat je... ano, tušíte správně. Orel=USA. To stačí, víc to popisovat nebudu. První polovina je nudná, ukecaná a nijaká, Druhá polovina... no, už se něco děje, ale pořád nic extra. Humor... já nevím, jestli jsem jediný na světě koho nerozesměje SPOILER chcaní do "jezera Moudrosti" KONEC SPOILERU a bude mu to připadat spíš trapné, ale to je jedno. Takže kromě dvou scének, humor na bodu mrazu. Postavy nic moc. Celkově, není to to největší zlo, ale už to podruhé nechci vidět. ()

Galerie (101)

Zajímavosti (20)

  • V scéne, keď všetci členovia kurzu sebaovládania maľujú obrazy, je vidno, že ten Terrencov sa podobá na "Stvorenie Adama" od Michelangela Buanarrotiho. (Bob0)
  • V původní hře Angry Birds nebojovali v prasečím městě. První boj Angry Birds v prasečím městě byl až ve hře "Angry Birds 2". (samu.dino)

Související novinky

Filmová Barbie doplňuje obsazení

Filmová Barbie doplňuje obsazení

16.04.2022

Christopher Nolan (Tenet, Temný rytíř) a jeho Oppenheimer zřejmě není jediný film, do kterého se v těchto dnech snaží tvůrci obsadit celý Hollywood. Podobně na tom je i chystaný snímek režisérky… (více)

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

Ačkoliv Angry Birds vydělali 346 milionů dolarů a Warcraft 433 milionů dolarů, kvůli rozdílným rozpočtům (73 milionů vs. 160 milionů) se nejspíš dočká pokračování jen první jmenovaný film. Co to… (více)

Garfield se vrátí na velké plátno

Garfield se vrátí na velké plátno

24.05.2016

Slavný kocour Jima Davise už má za sebou dva seriály, kupu televizních filmů a dva celovečeráky, které vznikly hlavně proto, že si Bill Murray špatně přečetl desky scénáře a předpokládal, že ho… (více)

Abrams dohlíží na Half-Life a Portal

Abrams dohlíží na Half-Life a Portal

13.03.2016

Videoherní adaptace čeká další důležitý rok. Z Angry Birds zřejmě bude hit, Assassin's Creed a Warcraft ale budou o diváky bojovat trochu složitěji. Hollywood v každém případě neusíná na vavřínech a… (více)

Reklama

Reklama