The Big Bang Theory: Unaired Pilot

(TV film)
všechny plakáty

Pilotní díl k populárnímu sitcomu The Big Bang Theory. Leonard a Sheldon potkají dívku Katie, která zůstala bez domova poté, co se rozešla se svým přítelem. Leonard ji, přes Sheldonovy námitky, pozve k sobě na večeři. Katie je drsná a sarkastická, ale změní se, když zjistí, že od ní Leonard se Sheldonem nechtějí nic na oplátku. Nakonec se u nich rozhodne na chvíli zůstat. (TwoFace)

Oonika

Tahle Sheldonova poloha mi moc neseděla, celé to bylo trochu prapodivné, ale ten závěr na diskotéce, to mě dostalo :D ()

gemi

Začátek vypadá jen jako lehce pozměněný originální první díl, ale postupně se začínají rozdíly zvětšovat. Většina replik je stejná a já si nejdřív říkal - proč toto nakonec nepoužili? Vždyť je to stejně dobré! Jenže není. Postava Kate, kterou nahradila Penny, je silně nesympatická a přestože Penny není zrovna světice, Kate působí vyloženě vulgárním dojmem levné šlápoty. A Shleldon tady připomíná lidskou bytost, za což jdou rovněž body dolů. ()

RajAthen

Přiznávám se bez mučení, že jsem nejspíše notně ovlivněn současnou podobou Big Bangu, ale otevřeně si řekněme, že tato první vlaštovka by daleko nedoletěla. Kathy (Penny) mi byla skutečně protivná a zcela otevřeně naše borce využívala, ženská postava zastupující Raje a Howarda byla divná (bohužel ne oním kouzelným způsobem) a Sheldon, který si potrpí na velká pozadí u žen.... děkuji převelice, že někdo zavčasu řekl tomuto STOP. ()

Boris.

Řekl bych, že tahle verze pilotního dílu BBT nebyla špatná, ale sem docela rád, že se nakonec rozhodli pro tu druhou verzi. Penny mi přijde mnohem lepší než Katie a hlavně Sheldon mi tady přišel daleko "normálnější" a neni teda tak zábavnej jako v BBT je. ()

Azog

Výborný pilot k výbornému seriálu. Samozřejmě to mělo několik chyb (především mi nevyhovovali ženské postavy), ale fanoušci Big Bang série je musí prominout - bez tohoto pilota by série neexistovala, a bez chyb, které se projevili v pilotu, by režie nedokázala vytvořit dokonalou verzi The Big Bang Theory. ()

TEKAS

Jsem moc ráda, že série se neubírala tímto směrem. Možná by byla dobrá, ale rozhodně ne úžasná takovým způsobem, jakým ji známe. Moc lidský Sheldon, nesympatická slečna, moc tmavý kutloch, nee,. ()

m.sheila

Zajímavý pro srovnání. A těžko říct, jestli to můžu posoudit jako fanoušek současné verze, ale kdyby to mělo vypadat takhle, pravděpodobně bych se nekoukala. Ale těžko říct. Každopádně můžeme jen děkovat za změnu dívčí role a hudby. Sheldon je srandovnější jako šílenec, co si nenechá sahat na jídlo, ale je fakt, že jeho gagy se teď už dost opakují a hraje se pořád na tu samou strunu s jeho rolí... možná kdyby byl lidštější jako v této verzi, měli by scénáristi víc prostoru pro rozvoj jeho charakteru nebo celkově děje. Každopádně, jsou to jen dohady a nové TBBT si naštěstí narozdíl od jiných seriálů pořád drží skvělou úroveň. ()

LudkovaLevaRuka

Přijde mi, že ten pilot má takový devadesátkový nádech, asi jako Krok za krokem. Ničím výjimečné, ale ve srovnání s pozdějšími, zbytečně vyhrocenými řadami seriálu, celkem příjemné. ()

comicsJan

Docela dost děkuji za přepsání postav a zavrhnutí tohohle pilotu. S ním by seriál nebyl vůbec tak skvělý, jako doposud je. ()

Mire

Som fanúšik TBBT a mne sa tento neodvysielaný pilot veľmi páčil. Možno je to tým, že trochu odbehol od bežného seriálového stereotypu. Ťažko povedať, kde by bol seriál dnes keby sa rozbehol týmto smerom, ale asi je dobré že otcovia tohoto seriálu ho nakoniec ešte poriadne vylepšili. Predsa len, Howard a Rajesh by chýbali a Katie by som za Penny veru nevymenil, aj keď jej vtípek s "vesmírnou loďou na kolesách" ma dostal :D a takéto temné prostredie seriálu naozaj nesluší. Nehovoriac o odfláknutej zvučke a charakterových vlastnostiach Sheldona. No najhoršia bola tá Leonardova a Sheldonova kamarátka, som rád že jej už šancu v ďalšom natáčaní nedali. Ale aj tomu že niekoľko vtípkov nakoniec v oficiálnom pilote použili, len škoda že nie ten so "spaceship on wheels"... Zhrnuté a podčiarknuté, aj keď s výhradami, ako jediný diel svojho druhu kde mal Sheldon za sebou "to" môže byť :)) ()

vinc_vega

Keby pokračovali v tomto, seriál by vyzeral úplne inak. Takže sme radi, že túto verziu škrtli. Inak je toto pekná ukážka ako prebieha výroba kvalitných seriálov. Nedá mi neporovnať to s našou "tvorbou". Mám dojem, že prvá verzia scenára je u nás aj tou poslednou a točí sa na tri pokusy. Vyberie sa z nich ten najhorší a divákom pustia nejaký americký sitcom, aby dokázali nahrať poriadny a úprimný smiech. Ale to už zachádzam. Som však rád, že s Big Bangom v porovnaní s touto verziu zašli poriadne ďaleko. ()

Pandos odpad!

Jsem obrovský fanoušek TBBT, ale u tohohle se mi chtělo zvracet. Možná kdybych to neviděl až po několika "normálních" dílech tak by mě to zaujalo, ale v opačném pořadí absolutně ne! Postavy ještě neměly tak propracované charakterové vlastnosti, a ty co ano, tak špatně. Jsem vděčný Chuckovi a Billovi, že to napodruhé už zvládli brilantně. Pokud chcete ale vidět umrčenou holku, velkozadečkofilního Sheldona a zkazit si chuť dívat se na TBBT, tak je to pro vás správná volba! ()

mantisak

Jsem rád, že současná verze TBBT není jako tenhle neodvisílany pilotní díl, který je o několik urovní horší než seriálové díly, ale nadruhou stranu jsem se u něj dost pobavil :) např: Sheldon, který si ujíždí na velkých zadečcích to mě dostalo :D :D ()