The Big Bang Theory: Unaired Pilot

(TV film)
všechny plakáty

Pilotní díl k populárnímu sitcomu The Big Bang Theory. Leonard a Sheldon potkají dívku Katie, která zůstala bez domova poté, co se rozešla se svým přítelem. Leonard ji, přes Sheldonovy námitky, pozve k sobě na večeři. Katie je drsná a sarkastická, ale změní se, když zjistí, že od ní Leonard se Sheldonem nechtějí nic na oplátku. Nakonec se u nich rozhodne na chvíli zůstat. (TwoFace)

sir-dave

Místy je to vtipnější než některé díly Big Bangu jak ho známé. Přesto jsem rád, že se to změnilo do nynější podoby. Penny chybí a Katie je o dost horší, Gilda by možná i zapadla. Je to takové tmavé, laciné a trochu to připomínalo některé anglické sitcomy, sázející především na humor. ()

URBAN

Není to špatné, ale ve srovnáním se součastným TBBT je to jen slabší odvar a především laciný. Ještě že se nakonec použila verze kterou vidáme na obrazovkách dodnes.Navíc Sheldon a sex to mi nejde dohromady ještě k tomu Sheldon s úchylkou na velké zadky, a vůbec celkově mi to k TBBT nejde dohromady, zakrývá to totiž jeho podstatu. ( 26.8.14/MAC ) ()

Radiq

Ochutnávka toho, co pak přišlo ve velkým. Souhlasím s tím, že přeobsazení ženskejch rolí byl dobrej krok, ale Sheldon a Leonard už jedou tu svou, dobrou. Nemám důvod tohle hodnotit níž, než seriál, i když jde jen o Unaired pilot. ()

Remivsremi

Je úžasné, že se tento pilot pilot zachoval a dá se tak porovnávat s finální verzí, která je po všech stránkách kvalitnější. Tvorba seriálu je vážně stále se měnící, živoucí proces a ukočírovat vše do podoby, kdy dosáhnete úspěchu je recept o mnoha ingrediencích. ()

filmmovier

Dlouho jsem se tohoto pilotu zdráhal, ale zvědavost nakonec byla silnější... No, Leonard standartně skvělý, Katie naprosto příšerná, Gilda poměrně ucházející, i když v klasické TBBT by asi nefungovala (jak Penny, tak Leslie jsou mnohem, mnohem lepší) a hlavně sexuálně zkušený Sheldon, který jede po holkách s velkejma zadkama a je vlastně tak trochu úchyl... Řešila se masturbace, já místo toho řešil, že nápad s oblíbenm Sheldonovým místem, ale tentokrát v restauraci, je velice zajímavá obměna, a také to, že jak byt, tak dům kluků jsou naprosto šeredné odpornosti, ve kterých je akorát bordel.. A ten konec, bože. Celkově je to méně vtipné, méně záživné a mnohem více trapnější, takhle by to určitě nefungovalo. Navíc obrazová kvalita není úplně nejlepší, což je ale na mnoha místech dobře, protože naštěstí není nic vidět. Díkybohu, že to dopadlo, jak to dopadlo, protože tohle nejen že by zrušili, ale nevydržel bych se na to dívat ani já, Nicméně, i když mi tenhle "Sheldon" neseděl, Jimovi Parsonsovi to šlo skvěle už tady, párkrát jsem se zasmál a to, co se nakonec dostalo i do normální Teorie fungovalo i tady, takže 55%. Negativa hodnotit nebudu, Katie a příběh poznáte sami... ()

Wade

A ono to je docela dost vtipné.Leonard je sice stejný jak v klasickém TBBT,ale zato Sheldon je správnej úchylák který to bere přes Big Ass až po sex v kostýmech ve stylu Star Trek.Asi by se i tohle dalo dost dobře rozvinout v sitcom,ale jelikož jsem zvyklí na klasiku nedokážu si to představit.Působilo to na mě celkem ponuře a bez barev oproti klasik TBBT,ale přesto ty 4 hvězdy dam. 70% ()

Roseinka

Oproti stávajícímu BBT je to dost slabé. Představitelka Katie je navíc děsná herečka. I tak jsou ale Sheldon i Leonard stejně vtipní a drželi by seriál i kdyby šel v tomhle stylu. Možná, že kdybych nebyla ovlivněná tím, jak je to teď, tak by se mi to líbilo víc. Stejně je zajímavé sledovat, jak tam dali nakonec úplně jiné postavy. Dobře udělali... ()

tommy187

Ja neviem čo od pilotu očakávate. Má iba "navnadiť" na atmosféru celého seriálu, má divákovi ukázať a poskytnúť akúsi reklamu. A práve podľa tejto reklamy si vy musíte vybrať či seriál budete sledovať, alebo nie. Ja som si vybral aj vďaka pilotovi, ktorý bol veľmi podarený. Napriek tomu, že Sheldon ešte nebol úplne "vyvinutý" postava Leonarda všetko v pokoji zachraňovala. (Postupom času sa to už vymenilo). ()

Illuminare

Neni to tak špatný, jak všichni říkaj. Sheldon jako hetero mi taky nesedí, ale Gilda mi přišla dost v pohodě. Všechno mi celkem sedlo, a párkrát jsem se dost zasmál. ()

rusty09

Ještě, že se tímhle směrem seriál nevyvíjel. Gilda nepříjemná jak prdel a ta hlavní místo Penny?Neuvěřitelně hnusná ženská, ještě, že je to tak, jak to je a je to nejlepší seriál. ()

ASSBURGER

Ked si predstavím že by to tak dalej pokračovalo bez Kaley Cuoco tak my chytá divné pomyslenie ktoré by bolo lepšie radšej nehovoriť. Proste ked porovnám toto a normálny seriál tak my to pride až k smútku proste dobre že sa to zmenilo neviem si predstaviť ako by to vyzeralo takto... ()

John8

Jsem moc rád že TBBT ještě chvílipočkali protože jak bylo z pilotu patrné, nápad tam byl, ale neměli ve své době moc o čem točit. Dobré vtipy se reinkarnovali do stávající série ale postava vědkyně se slabostí pro Leonarda mi bude chybět. ()

Luk Skywalker

Dám tomu středové hodnocení, bo dva nerdi mi chyběli. Zdejší "Penny" byla více alkoholička, což by ve výsledku nevadilo, stejně jako méně šukavá Leslie, která by měla "zastoupit" Raje a Howarda. Asi to by se točilo i jiným směrem, ale základ je stejný. ()

montongery

No ještě že se seriál vydal cestou, kterou se nakonec vydal.. Takhle z toho mohl být jen další z mnoha (pod)průměrných amerických sitcomů. Ale už i zde je vidět skvělá chemie mezi dvojkou Galeckim a Parsonsem. ()

Cheeker

Je to něci jiného než současná Teorie velkého třesku. Hlavní postavy, převážně Sheldon, mají jinou povahu a trochu jiné chování. Na druhou stranu je to prvopočátek Teorie a všechno musí nějakým způsobem začít. ()

IXOXI

Přestože se seriál The Big Bang Theory rozjel po lepší cestě, tak i tento "neodvysílaný" pilot je vynikající oddychová záležitost. ()

IMartin

Tady zasáhl bůh a přetvořil tuhle... jakž takž fungující slátaninu, na dobře fungují geek klasiku příštích generací. Jsem rád, že se seriál začal ubírat jiným směrem. Zaplať pán bůh! ()