Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

X@triX

Priamočiare, drží ideálne napätie od začiatku až po koniec, takmer bez nudných / slepých scén, Franco podarený záporák ako vždy, vrámci Stathamoviek - táto patrí medzi tie kvalitnejšie. ()

Matli

Průměrná oddychovka se Stathamem. Nic extra, ale nuda to taky nebyla. Bitek bylo málo, ale když už, tak byly kvalitní. Statham s dlouhýma vlasama je fakt strašnej, alespoň byl jen na začátku filmu :-) 50% ()

dawe787

Dost dobrej film, bylo cítit, že scénař psal Stallone, mělo to šťávu a ani minutu se člověk nenudil. Také jsem rád, že film odvysílala TV Nova s českým dabingem, když si doposud nezasloužil vydání na našem divokém východě :-/ ()

Kick077

Podle mě celkem slušný akční film. Není to nic objevnýho, ale Stathamův styl se mi líbí, a ani v Homefrontu mě nezklamal. Film se pomalu rozjížděl, v průběhu občas došlo na nějakou akci a na konci to pěkně, ne přehnaně, vyvrcholilo. Taková ideální oddechovka na večer. Nudit jsem se nestihnul. ()

Bozvav

Jak napsal kolega Verbal. Scénář je od Stalloneho, hlavního hrdinu hraje kožená kopačka Statham a v anotaci je napsáno akční. Takže jsem čekala řežbu, tu jsem dostala, dějovou linku, ta dost pokulhávala, dialogy, ty byly debilní a hlavně tu řežbu. V podstatě jsem dostala, co jsem čekala, jen to bylo ochlup blbější a místy nudnější, než bylo nutné. Vidět se to dalo v pohodě, ale podruhé už si to asi nepustím. Za mne 55%. ()

ink flo

Solidní Stathamovka v atraktivním jížánským prostředí plným agresivních vidláků a varen perníku. James Franco s Winonou Ryder v záporných rolích překvapili, stejně jako to, že to napsal Sylvester Stallone :-) ()

Hapretor

Jeden z dokonale průměrných filmů. Je tu všechno a zároveň nic. Můžete vytknout vše nebo vše vychválit. Tohle nejde ani nějak normálně hodnotit. Je tam můj oblíbený Statík, ale taky nehraje nejlíp. Přesto to je dobrý. Stallone prostě na starý scénáristický kolena nechce moc přemýšlet, a tak používá "tabulky a obecná pravidla" pro klasické akční filmy v rámci "one against many". ()

Wyder

Rodinny film na sobotni vecer! Sikana, problemy rodicu, par mrtvol a dcerka, ktera ma vycvik od tatky Jasona. Statham ve sve obvykle roli. Je to takova moderni variace na Commando, akorat tu nikomu nedosla para a Statham neunese na rameni strom. Tolik k rozdilum, v ramci zanru solidni tuctovka... ()

digishit

Sly napsal svému kámošovi Jasonovi scénář, který mu padne jako kšiltovka na holou palici a kostkovaná košile. Je to vlastně klasika. Hodný táta chrání svojí malou dceru před bandou motorkářů, jejichž šéfa sám poslal do basy. Odstěhoval se na vidlákov, který je v Americe synonymum ocelárny, nebo jiné fabriky, hodných a ne moc chytrých lidí, kteří řídí jedině pickupy, nemají moc peněz, ale stále si místní vařič perníku uživí. Zde James Franco dokazuje, že když nehraje v totálním blití, tak se na něj dá v pohodě koukat, i když jak už zde někdo podotknul, tak role drsňáka na něj moc nesedí. Statham hraje klasicky, což je vlastně škoda, protože předem víte, že prostě všichni dostanou stathamovskou rychlou mlátičku, ale i tak se na to vlastně těšíte. Bylo by to jasných pět hvězd, nebýt toho pomalého rozjezdu a otravné Winony. Potěšil Chuck Zito jako vůdce motorkářů, protože proto! A mimochodem psycholožka na místní základní škole ... čtyři hvězdy! ()

hazaba

Klasika s Jasonem Stathamem okořeněná o rodinný prvek. Není to žádná duchaplná podívaná, ale relativně akčně nabitý snímek, ve kterém mile překvapila Izabela Vidovic. Na odreagování dobré, v hlavě to moc dlouho nezůstane, ale to asi nebylo cílem tvůrců. ()

Rockerman

Sakra práce! Když si přečtu, že scénář napsal Stallone a hlavní roli hraje Statham, tak očekávám pořádný nářez, spoustu "přeháňkových" scén a množství krve. Dostal jsem to? No, moc ne! "Sly" se zřejmě minul povoláním. Já ho vnímám jako "béčkového" herce a on tady napíše takový "majstrštyk". Ale teď už vážně. Scénář samozřejmě není žádný zázrak, ale je čitelný, jednoduchý a na nic si nehrající. Samotný film je pak velmi dobře natočen a tak ikdyž tam není těch akčních scén moc, udržuje diváka v napětí i v době, kdy se zdánlivě nic neděje. Statham hraje to, co umí nejlépe a to slušného drsňáka a zároveň starostlivého otce. Nebýt toho "zašmodrchaného" konce dal bych čtyři hvězdy. Takhle 3 a půl. ()

BOURQUE

Hneď začneme s tým, že scenár napísal S. Stallone., ktorý v súčasnosti je opäť na vrchole. Osobne si však myslím, že jeho scenár teraz obsahuje diery. Tento príbeh mal väčší potenciál, avšak vďaka scenáru a réžii padne do kotagórii B. J Statham a J. Franco podali priemerný výkon. PS: W. Ryderovú som skoro nepoznal. Nevydala tak, akoby bola vo forme. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Raziel_cz

Fajn thriller, jehož název je doslovný a americká vlajka na plakátu je fail. Přestože má film 100 minut a je v něm bolestně málo akce, nějak se mu nedaří představit postavy natolik, aby divákovi trochu přirostly k srdci. Zbytečná plejáda vedlejších charakterů a plně nevyužití Statham a Franco. Produkční hodnoty Homefrontu jsou však přesto o dost vyšší než u běžných revenge béček se Segalem a Van Dammem a potěší i na dnešní Hollywood docela překvapivá brutalita. ()

brumbrum odpad!

Co vznikne, ked Silvester Salam natoci film? Ano, presne tak.. Vydrzali sme ani nie do polovice.. Ked roztomile 6-rocne dievcatko po moralnej prednaske rozkope zleho tlsteho spoluziaka na sracka a potom jej tatko dokope jeho zleho tatka tiez na sracku, tak najneskor vtedy to aj podpriemerne narocny divak sekne. Jeho mamka si vytiahne cigarety a nada mu, ze je rozkopany na sracku a vola bratovi, ktory drti na sracku zlych narkomanov. Salam nesklamal. Jeho nezvycajna harmonia duse a tela prenikla aj za tento skvost: vyzera jak idiot a aj pracuje jak idiot. No a pekne to triedi autorov komentov nizsie :-D. Kazdemu to jeho. ODPAD. ()

MickeyStuma

Námět není zrovna nejoriginálnější a popravdě, jedná se spíše o styl Stevena Segala, ale je znát, že to Sylvester Stallone psal Jasonovi Stathamovi přímo na tělo. Jeho výkon už nepřekvapí, ale coby od současného akčního idolu je stále očekávaný. Příběh typicky jednoduchý, zásadový a tak nějak skromný. Vše pokojně plyne až do grandiózního finále, který je od samého začátku očekáván. V akčnosti se netlačí na pylu a dává šanci příběhu, který tu vlastně téměř ani není. Takže co z toho zůstalo. Příjemná podívaná staré akční školy a nic víc. ()

KNTRFKT

Když si takhle napíšete vcelku povedený scénář a jste připravenii si v něm zahrát roli, řeknete si, že se na to ještě vyspíte. Ráno se ale probudíte a zjistíte, že vám opravdu není 40, nehledě na to, že vám botox leze z těla už i ušima. Zavoláte proto svýmu kámošovi Džejsnovi, kterej na tom ještě neni tak bídně. No a máte z toho podařenou klasiku. A pokud nejste emogay, kterýmu se zvedá vygelovaná ofina a slejzá černá barva z nehtů pokaždý, když někdo řekne kamna, zaručeně vás to potěší. ()

aslavey

Nekoukejte na Stathamovky, když nemáte rádi Stathamovky. Tohle bylo super. Malinko se to občas táhlo, ale za cenu nesmírnyho napětí. Na příběh sere pes. Na to, že Statham je pořád stejnej sere pes. Protože kurva je to Statham. Nic víc, nic míň. A navíc tady fakt hraje. A dobře. A Franco je zmrd. Vždycky byl a bude. A Winona je už dobrá jen na hraní feťaček nebo magorů že Stranger Things. Ale tenhle film mě bavil. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt