Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

TSZ

Průměrné béčko, ve kterém Statham předvádí svůj obvyklý model "neserte mě nebo vás zabiju" a jinak... no a jinak vlastně nic. Dojemně rozmlouvá se svou dcerkou, hází očkem po školní psycholožce a rube gangstery... neurazí to, ale ani nenadchne. ()

Uter123

Obvykle nepozerám tieto Stanthemove jednorázovky, preto som do značnej miery hodnotil subjektívnejšie. Príbeh nám hneď už od začiatku pekne odsýpa. Určí sa zápletka a hoc som vedel ako to asi skončí, nechal som sa pekne ťahať príbehom, ktorý bol tak trošku zlátaninov klišé dialógov a buranskej sedlače, ale svoj účel splnil. Prvá hodinka sa nesie v štíle, oko za oko zub za zub, skvelá sedlač čo si rieši problémy po svojom a nie logicky, kvalitné postavy a chrbát Stathama vo flanelovej košeli, ktorý mám ešte teraz pred očami. Tu podľa mňa nastáva aj najväčší problém druhej polovice filmu. Tie problémy čo mal, mali ostať v dedine. Nemalo sa to rozširovať. Pribudli nové postavy, nelogicky zanikli staré(vzťah s učiteľkou) a celkový strach z neznáme prostredia sa vytratil, keďže ho dohnali nedokončené kšefty. Hoc to vyznie negatívne, nie je to tak, je to len môj subjektívny názor. V konečnom dvôsledku sa jedná o veľmi solídny kúsok a dúfam, že to nebude posledným z dielne SAS. ()

.killer.

Konečně pořádná Stathamovka! Pokud se vám líbí filmy typu Kráčející skála, nebo prostě máte rádi starýho dobrýho Stathama, tohle je povinnost. Poměrně solidně natočená a sestříhaná záležitost, která neurazí ani po příběhové stránce (ať si říká kdo chce, co chce!). Paráda, za mě palec nahoru! ()

Ashnobe

Celkem fajnová akční jednohubka. Přišlo mi to celkem dobře natočeno, obsazení slušné, ale postava Jamese Franca je taková nezáživná, jako opravdový padouch příliš nepůsobí - ani konfrontace se Stathamem pak nemá grády. Hudební podkres mi přišel průměrný, nepříliš zapamatovatelný. Směšně působí Stathamova paruka na začátku, ale jinak nějaký vtípek, aby člověk pohledal, což je škoda. I vzhledem k tomu, že se toho v první hodině stopáže moc neděje. Jinak se to samozřejmě neobejde bez nějakých těch akčních klišé (vím, že po mně jdou a chtěj mě sejmout i s dcerou, ale radši ještě celý odpoledne počkám doma a budu si balit, abychom mohli mít velkolepé finále. A další). Na reprízu to nevidím, ale rozhodně jsem se nenudil. ()

vetsinezobri

Klasickej akčňák se Stathamem a to není vůbec urážka. Mlátí to zase hlava nehlava a zejména scéna u čerpací stanice je i pro diváka bolavá. Díkybohu za tyhle filmy, ale Franco u mě klesá stále níž. ()

JohnZ87

Velmi podařený film, který trpí jen minimem nedostaků a drobných klišé. Vynikající Jason Statham a zákeřný (leč mírně nevyužitý) James Franco, který mohl být možná ještě o fous šílenější, potenciál tu pro to rozhodně byl, ačkoli tuto úlohu částečně převzal Frank Grillo. 80% ()

Miagy

Je to od začiatku jasné, predvídateľné a pravdepodobné, že herec ako J. Statham so scenárom S. Stalloneho vymláti so zaviazanými rukami piatich chlapov. Plus dávam za kone a pekné prostredie. ()

RAFT

Tak tenhle film byl docela výborný. Herec v hlavní roli dobrej.I herec James Franco výbornej, konečně sem vyděl herce v nějaké té záporné roli.A sem rád že, tenhle scénář co napsal herec,režisér Sylvester Stallone jako 5 pokračování ramba že,se tak nestalo bohudík .60% ()

beso74

Zápletka ako z vystrihnutá z pokračovania Komanda s prvkami Karate Kida, osamelý hrdina s dcérkou, ohrozovaný minulosťou v podobe gangu neľútostných zabijakov z radov dobrovoľných darcov orgánov jazdiacich na svojich dvojkolesových tátošoch, akurát že to nie je božský Arnold, ale o niečo útlejší, ale minimálne rovnako charizmatický Statham. Typický akčný film starej školy, kde hybnou silou príbehu nie sú bombastické špeciálne efekty, ale boj muža proti mužovi, kde guľky lietajú ako svätojánske mušky na sv. Jána a kde aj čistý priestrel srdca či pľúc u istých osôb môže byť len škrabnutím. Pozrieť sa to dá bez seba menších príznakov otravy filmovým odpadom, akurát že o mesiac si budem z filmu pamätať asi toľko ako poslanci zo včerajšieho zasadania parlamentu alebo Zeman z poslednej návštevy pohostinstva. Čo už, z rozpočtom 22 melónov sa príliš zázraky robiť nedajú, a tak sa niet čomu čudovať, že finálna scéna obsahuje len 6 útočníkov, na viac jednoducho niet peňazí... ()

playboy_05

Pribeh stokrat videny jinde a navic krute nevyuzity potencial zajimavych, a podle me i kvalitnich, hercu...az to skoro smrdi beckem ()

Mijagi

Nechat si jako agent doma v papírové krabici šanony o svých minulých misích, tomu říkám frajeřinka :-) Stalloneho scénář je samozřejmě jednoduchý, přímočarý, předvídatelný, ale k odpočinkovému béčku sedí. Jason Statham v hlavní roli výborný. Nezaznamenal jsem moment, kdy bych se při sledování nudil. Velmi nekvalitní český dabing se slovy a spojeními, která k postavám nesedí, doporučuji v originálním znění. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Takové to obyčejné venkovské pošťuchování, které skončí ještě více nasranějším Stathamem než byl na začátku, takže se stříli a lamou končetiny. ()

Zombiepod

Ďalšia radová stathamovka, ktorá má po väčšinu stopáže prekvapivo menej akcie, ako je zvykom. Fleder však opäť nesklamal osvedčenou réžiou, ktorá aj v takomto prípade film priam prehlcuje neustále pritomným napätím. Vzťahy fungujú, Franco ako vždy presvedčivý, a z Homefrontu je ďalšia dobrá jednorázovka. Štvrtá hviezda ide za finálnu polhodinu, ktorá bola taká nadupaná, adrenalínová a úderná, že som sa nedokázal ani na sekundu od filmu odtrhnúť. A také parádne akčné finálne len tak dneska kde-kto nezmákne. ()

Bezda22

Nic novýho pod sluncem, ale povedenej kousek. Obsazení skvělý, kde mě Franco fakt bavil. Scénář od Slye je fajn. Sedlo mi to celý do nálady a bavilo mě to. Není na tom nic k zamyšlení, ale na relax pohodovej akčnák s takovou lehce rodinou atmosférou. 65% ()

BFG2000

James Franco je v této Stathamovce jako pěst na oko. O tři třídy nad ostatními a to tam nemá zase až tak moc prostoru. Ale jinak moc povedené, spíše "komorní" drama. A dost překvapivé, především svou vážností. Není to "blbý" akční film, ale plnokrevný thriller se spoustou napětí a kupodivu ne zase až tolik akce. Super. Jen velká škoda, že Franka (ne Franca) vlastně nenechali nic ukázat a byl tu tak trochu zbytečně :-( ()

Najt

Nasraný Statham už je prakticky běžná věc, jenže v tomhle filmu je to jen táta, kterej chce klid. Bohužel má zatracenou smůlu a nakonec ho souhrou náhod dostane minulost. Skvěle napsané postavy, skvěle zahrané, dobré herecké obsazení a ušel i příběh. Trošku zběsilá kamera při akci to kazí, ale jinak mě to bavilo a rozhodně je to jeden z top Stathamových filmů. ()

DJ Kritik

Akčný film, to skutočne je, ale podobné filmy dostali J.C.V.D a S.Seagala do pozície nepozeratelných. On bezduché blúdenie po dome je tak trochu nuda. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt