Kanadská soda (TV pořad)

• Kanada

lol:-)

Komedie

Kanada, 2011, 22 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (48)

• Jara.Cimrman.jr

Nejsem odborníkem na gastronomii, ale mám takový pocit, že Kanaďané moc vtipné kaše nekonzumují. Podle mne tohle bylo poměrně trapné a ačkoli jsem se hrozně potřeboval zasmát, tak jsem nedostal šanci. Dokonce ani takovou kravinu, jakou beze sporu je vymítač se zkříženýma okurkama, nedokázali natočit zábavně a to je hodně smutné.(1.1.2016)

• gudaulin

Tak, jak je u podobných pořadů běžné, někdy a vlastně docela často se objeví gag a miniskeč, které už považuju za překračující hranice mého dobrého vkusu. Hlavní problém mám ale s tempem. Zatímco u satirického pořadu Gorodok stihnou jednu scénku, tady stačí nasázet v raketovém tempu hned čtyři výstupy a to tempo se podepisuje na kvalitě. Je to uspěchané a spousta dobrých vtípků tím ztratí šmrnc. Kdyby ubrali plyn, víc hráli a dokonce i mluvili, pak bych šel s hodnocením výrazně výš. Celkový dojem: 45 %.(4.1.2013)

• Fretakata

Najprv som dala 4 hvivykon. Sem tam usmev, vacsinou nic, sem tam trapas. Ale policajti lustiaci napis boli fajn.Lenze to uz bolo davno.(2.1.2014)

tohle je jako husitská houfnice, skvělej zásah, ale mizerná přesnost(31.12.2012)

Některý scénky jsou slabší, ale některý stojí vážně za to a přináší smích všeho druhu.(28.9.2012)

Krásné... bavil jsem se po dlouhé době opravdu dobře... takový odlehčený Velkovlak či Česká soda... ale opravdu hodně lehčí.(8.9.2012)

Ona se sodovka občas vypít dá, ale nezasytí a člověk si na ní nijak zvlášť nepochutná.(5.1.2013)

Skečový pořad. Ne každá scénka byla k břichoutrhání, ale u většiny jsem se musel minimálně usmívat! :-)(31.12.2013)

• Xeelee

Naprostý dno televizní zábavy. Nejen že jde o humor trapnější než u těch nejhorších „vtipných“ skrytých kamer, ale někdy pointa uniká někam do ztracena a často se ten samej vtípek v různých obměnách opakuje pořád dokola. Opakovanej vtip není vtipem, víme? Ta debilní doslovnost mě taky ubíjela. Jako tvor s IQ vyšším jak 80 se cítím Kanadskou sodou uražen.(1.1.2015)

• rikitiki

Můžete se dívat bez obav, že by vás ze smíchu rozbolelo břicho.(29.10.2017)

Kanadský smysl pro humor je místy trapný, místy geniální, ale ta genialita převažuje. Výjimečně má distributor pravdu "slov netřeba, stejně byste je pro smích neslyšeli".(1.10.2012)

Občas povedené skeče! Ale pravda je, že na tohle musíte mít náladu a taky trochu sympatie pro tenhle styl humoru. Věřím, že jako super zábava by se to osvětčilo jako kulisa v TV když popíjíte s kamarády.(13.1.2013)

Bavilo !!!(31.12.2012)

• Rodriguez

Nic převratného pod sluncem se nekonalo. Takových pořadů už tu bylo. 15%(31.12.2012)

tyto komediální skeče mě zastihly jednou ráno, když jsem nemohl spát a dobře jsem se u toho bavil. Donutilo mě to se podívat i na některé další díly a už zážitek nebyl tak vysoký. I když se pár scének v každém dílu docela povede, tak některé jsou zase trapné, či jednoduché. To že se tam nemluví mi nevadilo a beru to za dobrý komerční tah a je to docela vhodná zábava při popíjení s přáteli. Neviděl jsem vše, ale asi jednotlivé díly budou na jedno brdo a opakovaně se tam střídají různé scénky na jedno téma s jinými variantami. Takový slabší průměr, ale na tři hvězdičky to u mě dosáhlo. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](30.1.2013)

Občas geniální gag, většinou spíše nuda. Ale i tak zajímavá alternativa k České sodě.(10.3.2013)

Jak chutnaji kanadske zertiky?(28.5.2014)

• insurgentes

Českou jsme si zařízli, tak místo ní nám servírujou tady tu normalizační do nové korektní doby. Po pár minutách jsem si předsevzal, že jestli se aspoň jednou zasměju, dám hvězdičku. Takhle to dopadlo.(11.12.2013)

Mě to hodně bavilo a byl jsem velmi mile překvapen, že i Kanaďané umí dělat legraci. Kdo sledoval Jak jsem poznal vaši matku, tak ví o čem mluvím.(10.7.2013)

Spousta předvídatelných, ale také záplava nepředvídatelných gagů. Beze slov, zahráno s velikým nadšením a elánem.(3.9.2012)

<< předchozí 1 2 3