Lovec hlav

• Česko Likvidátor (více)
TV spot 2

Stopař je nájemný žoldák, tzv. Lovec hlav, který za peníze likviduje zločince, na něž policie nestačí. Po splnění úkolu vždy jen oznámí: „Vymalováno, uklizeno.“ Svým způsobem stojí na straně zákona, avšak policie dává od něho a od jeho metod ruce pryč. Nyní stojí Lovec před mimořádně těžkým úkolem – má vypátrat a zlikvidovat nepolapitelného zločince Francie, zvaného Jestřáb, který při svých loupežích vraždí svědky i ty, jež při svých zločinech využívá. Najde bezprizorního mladíka, přemluví ho k přepadení klenotnictví a pak zastřelí všechny svědky. Policie nezná Jestřábovu totožnost a její poslední nadějí je Lovec hlav. (Česká televize)

charlie_ando

Jean-Paul Belmondo v pro sebe tak typické roli drsného bojovníka se zločinem, který nejde pro ránu pěstí daleko a musí osamoceně čelit nástrahám kriminálního podsvětí. Tentokrát není mužem zákona, ale úspěšným nájemným lovcem padouchů s přezdívkou Stopař, který má jedinou slabost a tou jsou peníze. Jeho poslední úspěšná akce v Rotterdamu znamená, že nakrkl velkou spoustu nebezpečných lidí. Osamělý hrdina, který se obrnil suchým ironickým humorem bojuje svůj samotářský boj s prohnilým systémem a organizovaným zločinem, který prorůstá do všech míst francouzské společnosti. Hlavním protivníkem je mu nebezpečný a bez skrupulí jednající lupič a vrah přezdívaný Jestřáb (Bruno Cremer). Vše jednoznačně směřuje k finálnímu dramatickému střetu muže proti muži. Michel Colombier složil dramatický hudební doprovod, který velmi dobře doplňuje vypjaté situace. Nadčasový příběh osamělého bojovníka se zločinem. ()

Slimak

"Koko...zabíjim každýho svědka!"Silné čtyři.Tu pátou nedám jen proto že film ve prostřed strašně odběhne od hlavní roviny a řeší něco jiného.Co si budem povídat ale Bruno Cremer se svym tlumičem o velikosti vepřovýho jelita je přecijenom o něco zajímavější než druhá kauza s útěky a odpornym panem Sallicetim.Ale "parkoviště Goméz" je fajn. ()

Mikino00

Průměr v rámci svého žánru, záporná postava je naprosto nevýrazná a neuvěřitelná, nezachrání to ani Belmondo. ()

laepus

Spolu s Profesionálem nejlepší Belmondova a tím pádem i francouzská a tím pádem i evropská a tím pádem i světová kriminálka... Samozřejmě přeháním, pro tento film mám prostě ale slabost a nejvyšší hodnocení u mě dostane i po desátém zhlédnutí, Koko. ()

Yardie

Po komentářích zde docela zklamání. Nějak mě to nechytlo. Chyběla tomu atmosféra, napětí, něco víc. Ač šlo o vážnější film, Belmondo se pořád tak uculoval a dělal mírné grimasy, což mi tam nepasovalo. Jako uteklo to celkem rychle, nevleklo se to, ale nebyl jsem z toho nějak nadšený. Průměrný film. Viděl jsem, stačilo, vícekrát nemusím. Na oddech je to dobré. Ale čekal jsem více. Howgh! ()

Zombi

Tohle je jedna ze slabších Belmodovek, vážná kriminálka, která nemá moc co nabídnout. Charaktery nezajímavé, Belmondo nemá moc šancí uplatnit své charisma, děj nic moc, akce skoro žádná, hlášky také nečekejte. ()

passat

Parádní napínavá kriminálka se skvěle rozjetým Belmondem v hlavní roli. Tohle si podá většinu americké produkce k večeři. Holt frantíci umí. 75% ()

from

Klasická „belmondovka" s dobrou hudbou a strhujícím dějem. Jako vždy vynikající herecký výkon Jeana Paula v jednom z jeho nejlepších filmů. ()

Grafito

Belmondo ve filmu a la Delon.. ne že by to nefungovalo.. ale Delonovy filmy dělá přeci jen nejlíp Delon.. Belmondovy přednosti jsou úplně někde jinde.. ()

J R C Pecuchet

Vynikající Belmondo v napínavé a ponuré detektivce ! Ze všech ostatních složek filmu musím vyzdvihnout hlavně hudbu, ta se mimořádně povedla. Nesmím zapomenout na vynikající český dabing v titulní roli s Miroslavem Moravcem. Řekl bych, že byl lepší než Jiří Krampol.Malý vzkaz pro uživatele Ondra16 : "Na zdraví, na tvoje KOKO !" ()

Bozvav

Filmu chyběl náboj, napětí a gradace akce. Spíše působil jako rozpačitá televizní inscenace. Pokud by v hlavních rolích nehrála ústřední dvojice Belmondo-Cremer, dala bych tři hvězdy. Takto navnazena špičkovým obsazením jsem poněkud zklamána.Za mne tak 45%. ()

allebra

Výborná francouzská kriminálka, klasika! Belmondo opět perfektní a Bruno Cremer jako záporák taky bodoval. Navíc skvělá atmosféra, kamera a hudba! ()

Heavyman

Pro mne průměrná Belmondovka, kde je několik skvělých momentů a výborný záporák. Líbila se mi skoro až hard rocková znělka u titulků. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo