poster

Samotář

 • Česko

  Profesionál 2: Samotář

 • Francie

  Le Solitaire

 • Československo

  Samotár

Krimi / Thriller

Francie, 1987, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Smutek poldy netrvá nikdy dlouho, obzvláště, když drží v ruce brokovnici.. Belmondo s tváří ozdobenou vráskami se už nepouští do žádných velkých kaskadérských akcí, avšak mrštnost jazyka zůstává zachována. Ať už k troušení sarkastických hlášek, či polaskání vnadných dam, i když v tomhle směru mu dovedně zatíná tipec jeho malý kmotřenec z rodu cockblockerů. Ostatně, na nějaké muchlování není čas, když si Schneider běhá po svobodě.. Není pochyb, že se Bébel s rolemi neúprosných komisařů, co pro ránu a vtipnou hlášku nejdou daleko, rozloučil navýsost důstojně.(1.6.2011)

 • Peči
  *****

  Výborný napínavý krimi thriller. Belmondo (komisař Stan) zde na vrcholu sil hraje policajta který si prodlouží práci u policie, protože chce dopadnou vraha svého dlouholetého kolegy. Nakonec jsem musel dát za pět, přestože jsem váhal kvůli občasným až dost nechutným scénkám s vraždami, a to v podání hlavního záporáka (J.P Malo). Je fakt, že to ale mělo ilustrovat jeho zhovadilost a šílenost. Nakonec je po právu dopadnut a potrestán vrchním komisařem Stanem.(10.7.2011)

 • luga
  ***

  Vedle určitých stereotypů, neosobních projevů a absence propracovanějšího příběhu, považuji za hlavní slabinu filmu, že mu chyběla potřebná jiskra. To nelze odpustit :) Ani Belmondova přítomnost a jeho obvyklá suverenita nestačila nedostatky vyvážit, či zakrýt. Ani nostalgie a má slabost pro tento typ hrdinů a dobu podobných filmů nedovolí, abych ohodnotil větším počtem hvězdiček.(22.6.2015)

 • Hadriel
  ****

  Kriminálka s Belmondem. Prostě to co mu jde nejlíp. Bez něj by to ale nebylo tak dobré. Tyhle policejní filmy z 70. až 90. let mě baví. + Belmondo je prostě super tvrďák. Nemůže hrát nic jiného než takovéhle overly manly frajery, kteří si se vším poradí, s nikým se nepářou a ženy jim padají k nohám.(13.2.2014)

 • andrii
  ****

  "Jsme na odchodu. Byli jsme na odchodu od policajtský rutiny..." Garantuji, kdo podíl na aktu zabití má, přitíží se vám. Železa na vlky, které vyhnal z lesů hlad. Metoda vendety po belmondovsku, hlášky a poznámky, kterými uhodí hřebíček na hlavičku, začíná. Kvalitu vaší tělesné konstrukce prověří raz dva. Parfém tabákový frajersky popotahuje dál.(29.8.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace