Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V úsměvně pojatém kriminálním filmu jde o pozůstalost mrtvého obchodníka se zbraněmi a tajném agentovi, který má odkrýt tajemné pozadí celé věci a hlavně najít onu pozůstalost... (LiVentura)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Aky 

všechny recenze uživatele

Tak na tomhle, zdá se mi, toho už hodně odvál čas. Lino Ventura je výtečný, ale co naplat, když se pořád dokola opakují stále stejné scény a nápady v obměnách, které se liší jen milimetry. Mnoho podobných komedií ze šedesátých let (třeba i Fantom z Morrisvillu nebo Konec agenta W4C) se s plynoucím časem popasovaly lépe. ()

borsalino 

všechny recenze uživatele

Královsky jsem se bavil ve filmu plném tajných (mnohdy i supertajných a nejtajnějších) agentů, snažících se dostat plány na nejrůznější atomové zbraně. A protože obchodník se zbraněmi je již po smrti, je potřeba přesvědčit vdovu, aby všechny materiály předala francouzské tajné službě. Jenže o materiály mají pochopitelně zájem i agenti z ostatních zemí... ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Film je narvanej ironickejma kecama, jak csfd filmovejma komentářema. Komediálnímu blázinci v podání špionů a kontrašpionů vévodí charismatický Lino Ventura a překrásná Mireille Darc, opravdu chápu pana Delona, že týhle ženský podlehnul. Zábava ze starých dobrých časů založená na dialozích a absurdních scénách umí dokáže i po padesáti letech rozesmát, lepší vizitku už mít komedie prostě nemůže. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

4 špioni a jeden kontrašpion usilují o dědictví po zemřelém obchodníku se zbraněmi. Evropští agenti společně bojují proti americkému agentovi, jenž neustále zvyšuje svoji nabídku. A při tom všem panuje nehorázná sranda. Když během poklidné večeře zaútočí asijské komando na hlavního hrdinu, pronese vdova se zasněným pohledem: "No neříkala jsem, že je milý?" Samozřejmě v momentě, kdy většinu Asiatů kontrašpion Francis pomlátí. A mimochodem, Ventura se prakticky celý film usmívá. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Hodně bláznivá komedie, kterou si musel užívat zejména Lino Ventura, jako jediná postava, která na vývoji zápletky vydělává. Navíc sbalí Mireille Darc, tehdy ještě pěkně svůdnou. Film v českém znění kazí částečně překrývací dabing s minimem českým dabérů, celý začátek filmu obstará sám Bedřich Šetena. Velkou roli dostal i Bernard Blier, poněkud otravné je kočkování agentů "nepřátelských" mocností, hlavně toho Sověta. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Ráno po příjezdu si sovětský agent čte rusky psané noviny. Na straně ke kameře je článek s názvem Setkání v Praze. (Snorlax)

Reklama

Reklama