Jemma dostala od ředitele rozkaz dohlédnout na důležitý projekt. Ředitel totiž jede za Coulsonem. Dle jeho pokynů musí zajmout Robbieho a Daisy. Robbie, Daisy a Gabe se schovávají. Gabe se konečně dozví pravdu o Robbiem. Fitz se snaží zjistit, kde se Eli a Lucy nachází. (Varan)

mourek10100

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bylo to na hraně tak ve 3/4, ale je to tam. Ke konci to mělo spád, tempo, všichni se v extrémních situacích chovali celkem rozumně a myslim, že druhá půlka mid season bude stát za to. Pořád se mi líbí, že je to trošku temnější než předchozí série, ale doufám, že se tým opět dá konečně dohromady a budou zplnomocněni. Ps : nechte mě v naději, že to byl Johnny. ()

BaronMartin

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

The Good Samaritan je skvělý díl, ale pořád mi tam něco chybělo :D Co je opět úžasné, je Ghost Rider. Konečně se dozvídáme jeho origin, jak Robbie získal schopnosti a objeví se i původní Ghost Rider Johnny Blaze, u kterého mě akorát mrzí, že se už v seriálu nikdy neukázal. Pořád mi lehce vadí Mace, který je jako postava fajn, ale občas se chová tak hrozně nelogicky, stupidně a otravně... Každopádně, závěr ukazující, že za vším stál Robbieho strýc Eli, který se tak stal jedním ze záporáků této série a na konci tohoto dílu získá schopnost tvořit hmotu, ten je fakt super. Taky mě bavily odkazy na 2. sérii Agentky Carterové, kdy se nám vrací Dark force, Isodyne a Roxxon. Celkově velice dobrý díl. Hodnocení: 78% ()