Inside Voices (S05E16) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

 • Dolby.130
  *****

  No časť bola dosť dobrá Ruby je neskutočne super. Akcia v majáku má dosť prekvapila. No začína sa to ešte viac komplikovať ale proste pecka len tak ďalej.(8.4.2018)

 • micle21
  ***

  Creel je super. Ruby je pořád divná, ale nedivil bych se, kdyby je tam všechny vykosila. :D(26.4.2018)

 • MasterD
  ***

  Bojové scény s Ruby jsou fajn, to mě vcelku bavilo. Ale když se u scén, které původně měly bejt dramatické, spíš chechtám a směju tomu, co zase scénáristi vymysleli, asi je něco trochu v nepořádku. Mám hlavně na mysli scénu s Simmons, která si vybrala tři sklenice s vodou. Fitzovy teatrální reakce, ach jo… Navíc pochybuju, že by věda skutečně nějak dokázala potvrdit, že jsou nesmrtelní (jak Simmons sama tvrdila). Jak jako chcete dokázat predestination v cestování v čase? A kdy je budoucnost neměnná a kdy už ne? No uvidíme. Nebo scéna s gravitoniem úplně na konci, to mně taky přišlo dost komické. Jinak: Dívka věštící budoucnost se mi hodně líbila. Cestování v čase, to je moje. Jsem zvědavý, jak nakonec protagonisté zabrání 'konci světa'.(7.4.2018)

 • Loki_Six
  *****

  - You can't protect me forever, Mack. - Did you ever stop to think maybe you're alive in the future because I did?(29.4.2018)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(27.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace