Inside Voices (S05E16) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

V tomto diely bolo tak veľa nelogických vecí. Analyzovať miesto podľa pastelkového obrázka? Mohli to byť kľudne Tatry. Nemajú šancu dokázať analyzovať kopec podľa čarbanice. Alebo prečo Absorbing man nepoužije svoje schopnosti v boji? A Jemme s Yoyo úplne hrabe? Od nich by som takúto sprostosť nečakal. Chápem, je to sci-fi, ale toto sú také veci, že je to naozaj nereálne.(12.7.2019)

60%(27.4.2018)

Bojové scény s Ruby jsou fajn, to mě vcelku bavilo. Ale když se u scén, které původně měly bejt dramatické, spíš chechtám a směju tomu, co zase scénáristi vymysleli, asi je něco trochu v nepořádku. Mám hlavně na mysli scénu s Simmons, která si vybrala tři sklenice s vodou. Fitzovy teatrální reakce, ach jo… Navíc pochybuju, že by věda skutečně nějak dokázala potvrdit, že jsou nesmrtelní (jak Simmons sama tvrdila). Jak jako chcete dokázat predestination v cestování v čase? A kdy je budoucnost neměnná a kdy už ne? No uvidíme. Nebo scéna s gravitoniem úplně na konci, to mně taky přišlo dost komické. Jinak: Dívka věštící budoucnost se mi hodně líbila. Cestování v čase, to je moje. Jsem zvědavý, jak nakonec protagonisté zabrání 'konci světa'.(7.4.2018)

Creel je super. Ruby je pořád divná, ale nedivil bych se, kdyby je tam všechny vykosila. :D(26.4.2018)

No časť bola dosť dobrá Ruby je neskutočne super. Akcia v majáku má dosť prekvapila. No začína sa to ešte viac komplikovať ale proste pecka len tak ďalej.(8.4.2018)