Tento psychologický thriller sleduje skutečný příběh Susan Wrightové, krásné mladé manželky a dvojnásobné matky, jež agresivně zabila svého zdánlivě perfektního manžela. Vše se stalo u nich doma v Houstonu po letech údajného zneužívání. Texaská kráska Susan Wright má, zdá se, pohádkový život – její manžel Jeff ji zbožňuje, mají spolu dvě krásné děti a jsou obklopeni rodinou a přáteli. Jenže v roce 2003, po šesti letech manželství, se pohádka zhroutí, když je Jeff nalezen mrtvý a pohřben na zadním dvorku jejich domu. Když policie obviní Susan ze spáchání plánované vraždy, okolí je v šoku. Susan údajně vlákala manžela do ložnice, svázala a následně pobodala nožem – měl na dvě stě bodných ran - a pak po sobě zametla stopy. Jeffova rodina se vzpamatovává ze zdrcující zprávy a Susan začíná připravovat vysvětlení na svou obhajobu: musela Jeffa zabít v pudu sebezáchovy a ochránit sebe i děti po mnoha letech fyzického i psychického týrání. Jenže prokurátor Kelly Siegler o její obhajobě pochybuje a důrazně předkládá, že Susan je mazaný sociopat s očima raněné laně, jež využívá svého vzhledu, aby v životě dostala, co chce - třeba i milost v případě vraždy. (HBO Europe)

mauinka

Pustila jsem si to k žehlení a kdybych to v polovině vypnula,nic by se nestalo. Předvídatelné,stokrát natočené téma,nezajímavé herecké výkony.Nuda nud. ()

borohub

Skutečný případ Susan Wright jsem nesledoval a asi do včerejška bych ani nevěděl, že někdo takový existuje (byť tu ženskou podle fotek poznávám). Tenhle film táhne nahoru Cuddy z Dr. house, která opravdu skvěle ztvárnila státní zástupkyni, Sara Paxton je fakt kost a byla si i velmi podobná se skutečnou Susan Wright (podle fotek). Přišlo mě, že člověk nevěděl čemu a hlavně komu má věřit a konec spíše utvrdil to, co Cuddy celou dobu říkala.. Za mě průměrných 55% ()

PamelaJJK

Velice slušné TV psychologické drama. Ať chceme, nebo ne, američané zkrátka tyto dramatické psychologické thrillery ze soudních síní umí. Tenhle je navíc podle skutečné události a to filmu přidává na dramatičnosti. Námět domácího násilí je perfektně zpracován. Forma, kdy sledujeme soudní přelíčení s obžalovanou týranou ženou, která podle obžaloby ubodala svého manžela a do toho prostřihy z doby předcházející vraždě i procesu, je naprosto dokonalá. Jen bych ubral trochu toho "cukru" ve scénách z počátku vztahu hlavních hrdinů a trochu více do hloubky bych šel ohledně týrání, a domácího násilí. To jsou jediné dvě malichernosti, které mě odradily od plného bodového hodnocení. Ale i tak je to opravdu velice dobrý psychologický thriller (a nejen pro TV obrazovky). ()

ludovit14

Tak v tomto TV-filme môžeme vidieť, jednu bandu nesympatických hercov, na čele Sara Paxton, ktorá vyzerá skôr nesympaticky ako sympaticky a nekvalitnú réžiu v podaní Stephen Kay. Na to že film má len 85 min., je to príšerne nudný film! FILM má dosť hluchých miest a trápnych scénok. Je to príbeh jedného psychopata a jednej vyšinutej blondínky,ktorá nožom dobodala svojho manžela (193 bodnými ranami ). Žena, ktorá priviaže manžela k posteli a potom ho dobodá ako sviňu je u mňa chladnokrvne premyslená motivovaná vražda ! Za ktorú by som jej dal kreslo,napriek tomu čo všetko musela prežiť ! Sama si za to mohla,nemala byť taká naivka.Načo sa vrátila od rodičov k manželovi , keď vedela aký je HAJZEL....HOD:41,7%...PS:: drogy a alkohol vymývajú mozgy.!!!! ()

nikinikiniki

Tento film mohu jen doporučit! Mohla bych se na něj dívat pořád. Ať je to brané jako krimi, drama či thriller, tak prvky komedie tam určitě jsou - například vtipná hudba, když Susan smotávala koberec nasáklý krví jejího manžela :D ()

jerrik7

Kdyby ten příběh byl vymyšlený, dal bych možná hodnocení odpad. Protože to ale bylo natočeno podle skutečné události, je to něco úplně jiného a stálo to za shlédnutí a zamyšlení. Dávám vysoké hodnocení navzdory tomu, že postava hlavní žalobkyně byla naprosto nereálná. Za to hystericky ironické chování, neskrývanou zaujatost a nepřátelství vůči obžalované by přeci musela být jakýmkoli soudem odvolána. ()

LucieVonKing

Mám ráda filmy inspirované skutečným příběhem a pro mne to byl velice zajímavý zážitek u kterého jsem si až do poslední chvíle nebyla jista vinou či nevinou Susan Wrightové. Naprosto jsem se vžila do děje a film prožívala a na samotném konci jsem si nebyla jistá co si mám myslet. Je Susan blázen ? Nebo snad vypočítavá vražedkyně, který si je vědomá svých činu ? ()

Lambrija

Napínavé to sice moc není, zato psycho ano. Ohrané téma, kterému však dodává šmrnc fakt, že se skutečně stalo. Na televizní záležitost je to fakt dobré, ale rozhodně ne zásluhou hlavních představitelů. Nejlepší je Lisa Edelstein, jejíž postava mě díky ní fakticky štvala. Líbil se mi střih a skvělou práci odvedli a architekti. ()

Macinkacz

Už sem viděla podobné filmy na mnohem lepší úrovni, ale i tak se na to dalo kouknout, ovšem jen jednou, netřeba vidět znova. Trochu mě vrtá hlavou, že když jí tedy odsoudili za vraždu, že se vlastně nepátralo PROČ, co by bylo tedy motivem vraždy, když ne týrání ženy? Nic sem o tom nikde nečetla, možná mi pouze jen něco uniklo, ale pochopila jsem z toho jak byl příběh ve filmu podaný, že vlastně si nikdo z poroty nepřipustil to, že jednala jako psychicky a fyzicky týraná žena, nýbrž prostě vražedkyně bez motivu... hmmm, zvláštní.... další důkaz, že v Americe je možné všechno... Jestli to bylo opravdu tak, jak nám film ukázal, chudák žena a díky Bohu, že ten zmetek odpočívá hluboko v zemi... AMEN ()

Jarsey

Jednu hvězdičku za hlavního hrdinu - toho, kdybych potkala na ulici, opravdu uvěřím, že je to násilník, co týrá svoji ženu. Ona i ta jeho žena taky byla poměrně přesvědčivá, ale nedokážu vstřebat, proč pasáž, kdy uklízela ložnici po tom masakru, mi spíš přišlo (i dle hudby a střihu) jako scéna z komediálního seriálu. ()