David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

klukluka

Už je to dost dávno, kdy jsem naposledy věřil tomu, že když se někde vyskytuje Vince Vaughn, tak to musí být perfektní řachanda. "Pozdravy" se od většiny těch nezdařených pokusů o srandu liší v tom, že tak urputně netlačí na pilu. Že není tak příšerně, nesmyslně afektovaná. Odvíjí se celkem v poklidu, po Vaughnovi se evidentně chtělo, aby ubral, aby byl civilní a netrojčil. To ho ve filmu polidšťuje a bylo mi to sympatický. Ale ten zbytek? Proč si ty Wozniakovy děti nemohly být trochu podobný? Proč se nepracovalo trochu zodpovědněji s komparzem, kterej tady komparzem v pravým slova smyslu vlastně nebyl? Bylo nutný, aby za ním všechny ty vyprázdněný zkumavky napochodovaly do porodnice? A byla to víc komedie nebo drama? Kdyby to kopírovalo realitu, tak ať je to pro mě za mě obojí, ale jestli je to jen film - nadsázka, tak ať je z toho jasný, jestli chci lidi bavit, nebo jestli chci moralizovat... Takhle to totiž nebylo vtipný, ale rozhodně mě to ani nenutilo k nějakým hlubokým zamyšlením. Ono totiž moc dárců 690 dávek spermatu po světě neběhá. Ale uznávám, že na ně ta vážná strunka filmu mohla zabrnkat. Takže kolik jich je, borců, co se můžou bát - 1000 na celým světě? Kvůli nim to dostalo ten vážnej tón? Strašně mě to nebavilo, 2 pecky jsou za osobní sympatie k Vaugnovi a za fórek, kdy si Wozniak říkal Hřebec, ale prostý lid ho přejmenoval na El Masturbator. :) ()

joora1

Komedie, která neurazí a dokáže pobavit. Neobsahuje žáné nechutné vtipy, ale spíš trefný konverzační humor. Líbilo se mi, jakým směrem se příběh ubíral - David navštěvoval postupně své děti a s každým zažil krátký, ale přesto zábavný příběh. Bohužel tento trend nebyl zachován a příběh se pak změnil v takové přeplácané kdovíco, kdy už zmizela ta lehkost a vtip ze začátku. Děj pak byl kostrbatý a zaujal pak už jen samotný konec. Nicméně Vince Vaughn po dlouhé době ve filmu, kde mohl se svou maličkostí zaujmout. ()

bari68

Klasická americká komédia s klasickým humorom. Nič viac ma nenapadá, priemer, ktorý nenadchne ani neublíži. ()

Roman.Caesar

Skutečně velmi příjemné překvapení. Nečekal bych, že Vince Vaughn někdy dospěje a zahraje dospěláckou a citlivou roli s takovou grácií. Navíc jde o neomšelé téma, o kterém není dalších 20 filmů, a nakonec je film i velmi zábavný. 75 %. ()

Tessie

Trailer mě docela navnadil, taková nečekáná ptákovina jsem si říkala.. A ono jo. Jedna z nejlepších komedií za poslední dobu. Dobře jsem se bavila opravdu od samého začátku až do poslední minuty. Bylo to praštěné a originální, ale vůbec ne vulgární. Jsem ráda, že mi tahle novinka neunikla. ()

ZdenoLo

Tak v prvom rade zaujalo svojou originalitou. Aj keď Vince Vaughn patrí medzi hercov ktorých moc neobľubujem, tak tu ma príjemne prekvapil. No a ten jeho advokát (Chris Pratt) tak ten úplne exceloval. Pobavilo perfektne. ()

Hanys_

Vaugh tak jak ho mám rád, navíc Pratt mu dobře přicmrndává...Jo není to žádný zázrak, ale tentokrát mi ty ingredience fakt sedly. Navíc jsem celkem zvědavý na Scottův festivalověji pojatější originál. 7/10 ()

eccola

Nečekané, o to příjemnější...komedie o chlapíkovi, který v ničem není dobrý, kromě toho, že má rád lidi a je milý. Ani by mi nevadilo být jedním z jeho dětí :-). ()

ti88na

Prvá polhodina mi prišla dosť tragická, ale potom sa to akosi rozbehlo a prišlo dosť vtipných momentov, aby som si na konci povedala, že to nebol stratený čas. Vince Vaughn tomu síce príliš nepridal a najvtipnejšie mi prišli jeho skoky do vody. Zaujal ma však Chris Pratt, o ktorom som sa mylne domnievala, že je to ďalší prvoplánový svalovec, ale táto komediálna úloha mu veľmi pristala a zvládal ju na 1. ()

Norino12

Nebola to komédia úplne podľa môjho gusta ale zas naopak som sa miestami aj zasmial. Vince predviedol, že mu komédie proste sedia a tak nemal čo vo filme pokaziť. Zatiaľ to vidím na nižšie hodnotenie ale možno až si to časom pozriem zas tak ma to dostane viac a hodnotenie ešte o tú jednu hviezdičku k dobru zdvihnem. ()

lucijelucije

AAAAA tak tohle byla docela zajímavá jízda. Trochu drama, trochu vážných a těžkých rozhodnutích, trochu smítek komedie, a trochu ulítlé dialogy, přesto tohle všechno dávalo všemu smysl. Rozhodně prima nápad..A neznám nikoho, kdo by se do téhle role taťuldy, který má 533 dětí hodil víc, než právě V. Vaughn. Musím přiznat, že tady si mě vcelku tenhle pán získal =) 7/10 ()

Dyas

Zajímavá komedie, která umí pobavit. Vince Vaughn, pan Starbuck, pan masturbátor jako otec 533 dětí. Sice je tam dost vidět to klasické americké klišé, ale to někomu vadí, někomu ne. Osobně si myslím, že je to na zabavení o večeru skvělá věc, při které se človek zasměje a celkem i zakouká. Přece jen mít tolik milujících dětí a přítelkyni vypadá celkem fajn, navíc Chris Pratt taky v tomhle filmu zaválel a jako mizerný právník, je zábavný sympaťák. ()

blues

Takový to mělo potenciál. Čekal jsem komedii, vzhledem k obsazení. A ono se to zvrtlo v rádoby sentimentální "rodinnou" pohodovku na sobotní večer. Škoda, mělo to opravdu na víc. ()

santiamén

Příjemné překvapení, po dlouhé době "feel good movie", navíc Vince Vaughn bez fekálních a infantilních vtipů se cení. Originální námět (původní Starbuck jsem neviděla) se podařilo podat bez hektolitrů hollywoodského patosu, takže spokojenost. ()

peetriss

K mému příjemnému překvapení se nejedná o další z řady prázdných amerických komedií, nýbrž o příjemnou oddychovku, která nepotěší ani tak humorem samotným, ale svým příjemným nadhledem, lehkostí a v neposlední řadě nenásilnou hloubkovostí mající schopnost duševně pohladit. Já si tento film, obohacený líbivým soundtrackem, odpočinkově užil. 70% ()

bloodcountes

Dlouho jsem to odkládala, přeci jenom americké komedie jsou pro mě tabu a tohle téma a ten název napovídaly to nejhorší, ale jsem velice mile překvapená. Žádná křeč, žádné třeskuté gagy, pubertální forky a velké hehe, žádné násilné dojáky a citová ždímačka, všechno to plyne - přes zcela absurdní fakt - celkem civilně a přirozeně, u záběrů v kempu se mi neotvírala kudla v kapse a dokonce ani v porodnici ne:) Vaughn mě překvapil, jaká příjemná laskavá hřejivost z něho vyzařovala, ano, takhle nějak vypadá chlapík, kterého "každý miluje". Po sérii shlédnutí poměrně nepovedených filmů jsem možná trochu méně náročná, ale něco se ve mě při sledování tohoto filmu velice příjemně pohnulo a za to dávám i pátou:) ()