Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký webseriál o reality show Burning Love, ve které hasič Mark Orlando hledá tu pravou. Seriál je parodií na reality show The Bachelor. (..Lucas..)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Mám dojem, že se jednalo o satiru na nějakou reality show, kde si bohatej chlápek vybíral svou nastávající z více ženskejch, co za ním přijeli domů nebo někam do zámku. No, ale jelikož mám tu reality show v prdeli, tak mám i v prdeli i satiru na tu reality show. Chtěl jsem ještě něco napsat, ale už mám v prdeli docela nával. ()

HoneyBunny 

všechny recenze uživatele

Parodie na scénáristické postupy a osazenstvo amerických reality shows, kde se různým způsobem párují atraktivní, ale hloupí a povrchní lidé. Pokud vás zvrhle baví dívat se na různé kokoty, kteří se občas vyskytují třeba ve Výměně manželek nebo svého času ve Vyvolených, tak vás Burning Love bude bavit taky. Tvůrci totiž přesně míří do černého a ne vždy se trefí, ale některé momenty jsou geniální (finále první série, nadržená Julie toužící po Blazovi v druhé sérii apod.). Samozřejmě celý tenhle seriál funguje jen pokud znáte původní pořady, ze kterých si Burning Love dělá prču. ()

Reklama

WincKruspe 

všechny recenze uživatele

Naprosto brilantní, jestli jsou i skutečné relity show takhle stupidní, tak se na to snad začnu dívat. Ken Marino je coby prostý, atraktivní hasič výborný a stejně tak ženská část obsazení. I proto je možná škoda, že seriál má jen 7 dílů, z postav i celého námětu by se dalo vytěžit daleko víc absurdních, stupidních, přehnaných a výborných scének. ()

monika_cz 

všechny recenze uživatele

Jako satira dobrý, ale občas až moc sprostý a oplzlý. Mohlo by se to zkrátit a možná by to mělo lepší efekt, takhle je to až moc dlouhý a člověk se potom začíná nudit. Super byl však závěr, kde se postupně všechyn vyřazené žádal postupně o ruku. Nakonec jedna souhlasila, tomu se říká "ˇŽhavá láska". ()

Reesam 

všechny recenze uživatele

Jsem dost na pochybách..Ono totiž je těžké hodnotit film, u kterého si myslíte že to buď byla ta nejhloupější komedie, co jste kdy viděli, protože ta primitivnost postav je tak zavádějící, až to bolí, nebo naopak to byla jedna z těch lepších komedií, kdy jste se smáli a vlastně jste na to koukali s neustálým očekáváním, koho si tedy vezme. No a protože je blbost asi hodnotit film buď a nebo, když si nejste jisti, dáme průměr. Musím uznat, že se mi to líbilo, i když to bylo vážně hloupoučké. ()

Galerie (194)

Zajímavosti (3)

  • Postava Symphony (Christine Taylor) je odkazem na seriál Hey Dude, ve kterém Taylor hrála postavu jménem Melody Hanson. (..Lucas..)
  • V seriálu se objevuje spousta herců ze seriálu Párty na klíč (od r. 2009) - Ken Marino (Mark), Adam Scott (Damien), Kristen Bell (Mandy), Ken Jeong (Ballerina), Ryan Hansen (Cowboy Waiter), June Diane Raphael (Julie) a Kerri Kenney-Silver (Jay). (..Lucas..)
  • Postava Dany (Jennifer Aniston), která je oblečena v kostýmu pandy, protože chce zakrýt svůj vzhled, aby neodváděl pozornost od její osobnosti, je parodií na soutěžícího sedmé řady The Bachelorette (od r. 2003) Jeffa Medolly, který byl známý tím, že nosil masky ze stejných důvodů. (..Lucas..)

Reklama

Reklama