• Tryskomyš
  ****

  Začátek celkem schopný. Okultní vražda. Uvidíme, jak se to vyvine dál.(22.4.2019)

 • Trevor
  *****

  Pilotný diel získal moju pozornosť od začiatku, prelínanie deja medzi rozhovormi vyšetrovateľov v súčasnosti a ich pátraním v minulosti seriál oživil. Začiatok viac ako dobrý, dvojica detektívov stvárnená ozaj dobre, príjemné prostredie periférie mestečka v Louissiane dobrým prostredím pre kriminálny seriál.(11.9.2018)

 • ALIENka_
  *****

  Jelikož už dlouho slýchám o tomhle seriálu samou chválu, řekla jsem si, že mi 20 rozkoukanejch seriálů nestačí, a přidám tam další. Ovšem vůbec toho nelituju. Hned první díl totální mrda, v dobrým slova smyslu, samozřejmě. Skvělá atmosféra, postavy Cohla a Harta jsou skvěle napsaný a ještě líp zahraný plus ty kontrasty mezi nima jsou výborný. Protože jsem fanda obscénních výjevů, zvrhlejch vražd a satanistickejch rituálů, musím říct, že i když jsem filmů a seriálů s podobným tématem viděla už nějaký ty desítky, pořád mě to fascinuje a jsem ráda, že se to vyskytuje i v tomhle seriálu. Mám z toho trochu Hannibal feel, hlavně ty rohy. :D Co víc k tomu říct? Skvělej díl na rozjezd plus skvělý vyprávění, nic víc myslím netřeba říkat. Hodnocení: 9/10(31.5.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  Potenciál na parádní krimi a možná na nejlepší detektivní seriál z produkce HBO a celkově americké produkce. Vypadá to, že děj a případ se může rovnat klidně k Silence of the Lambs nebo Se7en. Kvalita zde prýští v hektolitrech.(4.9.2017)

 • Tommassi3
  *****

  "Celý je to jedno velký ghetto !! Jen špinavá stoka uprostřed galaxie.."(26.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace