Jak ztratit kluka v 10 dnech

• USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)

Andie Andersonová je mladá novinářka, která by moc ráda psala články o politice, historii, umění a podobně, ale pracuje v ženském časopise Composure, kde píše do rubriky Jak na to, a to ji netěší. Když její kolegyně a kamarádka Michelle opět přijde o přítele ve velmi krátké době, rozhodne se, že napíše článek o tom, co takové dívky dělají špatně, když si neudrží přítele. Se šéfredaktorkou se dohodne, že sbalí muže a během deseti dnů se bude chovat tak, jak se mnoho žen na začátku vztahu chová a on se s ní raději rozejde. Pak napíše článek o tom Jak ztratit kluka v 10 dnech a pak si může psát, co chce. Večer s přítelkyněmi vyrazí do baru, kde narazí na Bena Barryho. Ben pracuje v reklamě a jejich firma právě dostala zakázku na reklamní kampaň na prodej diamantů. Ben tu práci moc chce a je si jistý, že ji také dostane, ale jeho šéf ji hodlá dát kolegyním Judy Spearsové a Judy Greenové. To Ben nemůže připustit a snaží se šéfa přesvědčit, že on je ten pravý pro tuto kampaň. Šéf je pobavený, a protože Ben je známý tím, že s žádnou dívkou nevydrží chodit více jak jeden den, vsadí se s ním, že pokud s někým vydrží 10 dní a přiměje ji, aby se do něj zamilovala, kampaň bude jeho. Na důkaz ji za 13 dní přivede na večírek, který se bude pořádat na počest firmy, která tuto zakázku zadala. Obě Judy jsou u toho, a protože shodou náhod byly v Composure v době, kdy Andie dostala za úkol napsat článek, navrhnou mu, aby sbalil právě ji a tím by neměl šanci vyhrát. Ben si je jistý, že Andie bude jeho, ale netuší, že Andie přišla do baru se záměrem někoho sbalit a během deseti dnů ho dokonale otrávit. Andie se do svého úkolu pustí s vervou a Ben má co dělat, aby její šílené nápady vůbec ustál. Přesto, že se ani jeden z nich nechová přirozeně, pomalu ale jistě si začínají trochu rozumět... (TV Prima)

HanSolo

Sice v tom hrají příjemní herci (především McConaughey), ale to byl jediný důvod, proč se na tuto jinak hodně nudnou romantickou komedii dívat. ()

Bonniesgun

Dlouhodobě můj nejoblíbenější „potřebuju-vypnout-mozek“ film. Dva hezcí lidé kují jeden na druhého tak dlouho pikle, až se zamilují. To všechno obklopuje vděčné prostředí reklamní agentury a lifestylového vydavatelství a New York. Pokud čekáte nějakou bůhvíjakou originalitu nebo mimořádný příběh, máte smůlu. Najdete totiž jen Kate Hudson a ultra-sexy-chlapíka Matthewa McConaughey. A ten mi osobně tedy stačí ke štěstí… :o) ()

petisek

Sympatická hlavná dvojica robí túto priemernú romantickú komédiu pozerateľnou, nezaškodila by však kratšia stopáž. Ak nemáte od filmu žiadne očakávania, budete spokojní, dobrý film na zabíjanie nudy. ()

Fanak

Vcelku průměrná podívaná neurazí, místy pobaví, ale naprosto nepřekvapí. Komu to stačí, ten bude spokojen. ()

Lennie

Docela dobrý nápad, příjemné obsazení, ale občas docela hloupě zpracované, místy typicky trapné...škoda ()

Verunka84

Prosmala jsem se od zacatku do konce, pes na karetnim stolku a navsteva vegetariansky restaurace misto basketu, super seky proste..a k tomu hezci hlavni predstavitele, krasna romanticka komedie co dodat ()

LukKon

Mne sa táto komédia o tom, ako ona chce donútiť jeho, aby ju NECHAL a on chce prinútiť ju, aby sa ZAMILOVALA páčila, pretože medzi hlavnými hrdinami to iskrí a veril by som im to aj v RL. Na príjemnú oddychovú komédiu to stačí a ja som sa na tom nesmierne bavil. Škoda, že v ich druhom spoločnom dielku im to už trošku škrípe. :-/ ()

CaMMe

Vcelku koukatelná romatická komedie, krásná Hudsonová, sympatický McConaughey. Takže pohodová oddychovka, u které mi vadilo jediné. V 15 minutě jsem přesně a podotýkám, přesně, věděl co a jak bude vypadat, jak se bude odvíjet a jak dopadne. To bylo jediné co mě trochu mrzelo. 55% ()

Elegnor

Sice jsem to neviděl celý, ale jsem za to jedině rád.. Viděl jsem tak přibližně hodinu z celýho filmu, většinu prostředku a konec a dvě hodiny bych to fakt nevydržel.. Z mýho pohledu neskutečně trapný, zbytečný a vynucený scény. Někomu se tyhle věci možná líbí, ale mě už samotnej námět přijde jako strašně špatná zápletka pro film.. ()

J.Cobra

Bláznivá romance a komediální scénky, na které se dá koukat pořád dokola. Sice ne často, ale jednou za čas určitě. ()

Katte

Už dlouho jsem se u něčeho tak nesmála, opravdu velmi komické situace. S klidným srdcem můžu doporučit milovníkům komedií :-) ()

MaxForValue

Príjemný romantický nadpriemer, ktorý ťahá hlavne nesmierne sympatická ústredná dvojica Hudson-McConaughey. Čo však tento film robí práve tým "nadpriemerným" je viacero skvelých fórov, ktoré na rozdiel od iných filmov nevyšumia do prázdna a zaručene pobavia. Petrie odviedol slušnú prácu, rovnako ako aj scenáristický tím. ()

kubilov

Jen jedna z těch naprosto průměrných romantických komedií aka přiblblá ptákovina pro ženský anebo originální, nápaditá komedie s originálními vtipy a zápletkou? Jak ztratit kluka v 10 dnech má sice na jednu stranu přeci jen o trochu blíže k druhé možnosti, ale stále by bylo co vylepšovat, zvláště závěrečná půlhodina je jedno velké klišé.. jenže jinak by to u producentů asi těžko prošlo, to je zase pravda. Pravdou je, že hlavní motiv není tak úplně běžný a navíc hlavní dvojce McConaughey-Hudson to spolu docela sluší. Nakonec tedy lehký nadprůměr. ()

DjsVorel

Když jsem četla v programu název, slyšela herecké obsazení a viděla žánr romantická komedie, tak se mně zas dělaly mžitky před očima, protože jsem přesně viděla před sebou celý film. No ale ono to docela i překvapilo. Konec klasickej romantickej happy end, herecký výkony průměrný (stejně jako film, a to myslím jako pochvalu), ale byla to docela prdel, to se musí nechat. Především, když se Kate Hudson opravdu urputně snažila, aby se s ní Matthew rozešel, tak jsem se fakt řehtala. Při nedělním dopoledni, když se chci válet v posteli, tak proč ne. Na to, že hlavní protagonisté nejsou zrovna moji herečtí favoriti, tak to i po stránce chemie celkem ladilo, takže za mě průměrně hodnocení a něco kolem 60%. ()

zuzzuli

Prvoplánová romantická komedie, která nepřinese nic nového a navíc značně irituje Andiiným chováním. S každou přibývající chvilkou bojujete s pokušením film vypnout. Jenže možná také ten boj prohrajete, jelikož potřebujete ukrátit čas či se chcete mermomocí dozvědět, jestli Andie a Benjamin spolu budou šťastně žít až do smrti. Mohlo jít o zábavnou podívanou, ale díky zpracování filmu nemůžete čekat nic jiného než podprůměrnou oddychovku. ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (více)