Jak ztratit kluka v 10 dnech

• USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)

Andie Andersonová je mladá novinářka, která by moc ráda psala články o politice, historii, umění a podobně, ale pracuje v ženském časopise Composure, kde píše do rubriky Jak na to, a to ji netěší. Když její kolegyně a kamarádka Michelle opět přijde o přítele ve velmi krátké době, rozhodne se, že napíše článek o tom, co takové dívky dělají špatně, když si neudrží přítele. Se šéfredaktorkou se dohodne, že sbalí muže a během deseti dnů se bude chovat tak, jak se mnoho žen na začátku vztahu chová a on se s ní raději rozejde. Pak napíše článek o tom Jak ztratit kluka v 10 dnech a pak si může psát, co chce. Večer s přítelkyněmi vyrazí do baru, kde narazí na Bena Barryho. Ben pracuje v reklamě a jejich firma právě dostala zakázku na reklamní kampaň na prodej diamantů. Ben tu práci moc chce a je si jistý, že ji také dostane, ale jeho šéf ji hodlá dát kolegyním Judy Spearsové a Judy Greenové. To Ben nemůže připustit a snaží se šéfa přesvědčit, že on je ten pravý pro tuto kampaň. Šéf je pobavený, a protože Ben je známý tím, že s žádnou dívkou nevydrží chodit více jak jeden den, vsadí se s ním, že pokud s někým vydrží 10 dní a přiměje ji, aby se do něj zamilovala, kampaň bude jeho. Na důkaz ji za 13 dní přivede na večírek, který se bude pořádat na počest firmy, která tuto zakázku zadala. Obě Judy jsou u toho, a protože shodou náhod byly v Composure v době, kdy Andie dostala za úkol napsat článek, navrhnou mu, aby sbalil právě ji a tím by neměl šanci vyhrát. Ben si je jistý, že Andie bude jeho, ale netuší, že Andie přišla do baru se záměrem někoho sbalit a během deseti dnů ho dokonale otrávit. Andie se do svého úkolu pustí s vervou a Ben má co dělat, aby její šílené nápady vůbec ustál. Přesto, že se ani jeden z nich nechová přirozeně, pomalu ale jistě si začínají trochu rozumět... (TV Prima)

tranquill

Kate Hudson je kouzelná, i když se snaží být nesnesitelná :-)) Nic světoborného, ale mantinely romantické komedie byly dodrženy a já pro ně mám slabost... ()

MissSimm

Absolutně praštěný, ztřeštěný, naprosto pitomý, ale hezký, vtipný, chytlavý. Americký pohodový žvást pro holky a ženy, co mají rádi šťastné konce, i když už na začátku filmu ví, jak to dopadne. ()

chrispe

Příjemná romantická komedie. Ve výsledku zbytečně natahovaná a to jí sráží body. Matthew McConaughey na jedničku, Kate se snažila být nad věcí, ale občas jí ta "horší holka" přeskočila bezděky i do té lepší. ()

dalziel

Celkom zábavná vťahová doberačka.Ako to už chodí pri romantický komédiach býva, branica to prežila bez poškodenia. ()

Torgal

Nakoniec celkom znesiteľná romantika na sobotné popoludnie. Zápletka prikazuje Kate Hudson aby sa chovala ako pizda, takže verím, že sa cítila ako ryba vo vode :D S McConaugheym jej to ale celkom iskrilo a tým je hlavný cieľ tohto typu filmu v podstate splnený. Príbeh totiž ničím neprekvapí a ide presne po vyšľapaných žánrových cestičkách. 5+/10 ()

Lord Fuck

Naprosto úžasná romatnická komedie s VYNIKAJÍCÍMI herci! Ani na chvíli sem se nenudil. Žádná zbytečná slaďárna, prostě paráda. Jo a ještě si neodpustim si do vás rejpnout vy rádoby "intelektuálové" kteří dáváte jenom 2 a míň * - zkuste se zamilovat :) No a to co napsal Petr Cífka (a nejen on), mě nasralo-jo posral sis to u mě chlape :) Bože radši čumte na intelektuální filmy a tyhle filmy pro NÁS radši nechte bejt. To sem se rozkecal co-ale nasrali ste mě! fakt ()

Aditu

Pro milovníky holywoodských romantických věciček natočené přímo na míru. Pro lidi, kteří je tak moc nemusí, je to dobrá oddechovka, kde se nemusí přemýšlet a člověk se i zasměje. ()

Smejki

Většina filmů je veskrze průměrných především díky chabému nápadu a průměrné realizaci. Menšina filmů je příšerných díky špatnému..... řekněme všemu. Někdy naopak žasnu, co se z filmů s průměrným a neoriginálním (ba co dím, někdy i dokonale blbým) námětem dá vytvořit za skvost (nemyšleno ironicky). Jsou-li u jiných všechny ingredience skvělé, pak vznikají věci téměř krásnější než sám život (koukněte co nám semtam přirůstá do top200). Ale jak říká cimrman:"Nejhorší ze všeho jsou trpaslíci, ty potvory vám vlezou všude!" Sáhne-li opravdu malý člověk na VELMI dobře vytěžitelné téma, nakutá si tak sotva do hrnečku. To, co jsem viděl, nebylo strašné. Otrávilo mě zcela trestuhodné nevyužití potenciálu zdejšího nápadu. A to natolik, že samotný film nenávidím ještě více, než si to za svou průměrnost zaslouží. Točiti stříbro, netočiti zlato. ()

Trixi

Sladké,sladké,sladké. Ale ukažte mi někoho,kdo nemá rád sladkosti.Oba hlavní protagonisté jsou mladí a pohlední a tak film získává na koukatelnosti.Některé zápletky jsou sice trochu přitažené za vlasy,ale věřím,že se to někomu může líbit. Pro shlédnutí tohoto filmu doporučuji chladný a děštivý podzimní večer. ()

haWranka

Ohromně jsem se bavila. Vím, že je to jenom slaboduchá a naprosto předvídatelná romantika, ale já se fakticky bavila. Ona ho uměla tak krááásně štvát, být ním, hodím po ní něco těžkýho, tvrdýho a ostrýho:) ()

Ceberus

Vůbec to nechápu. Jak se mně, fanouškovi akce a odpůrci sociálních filmů, kde se nic neděje, mohl zalíbit takový film? Nic naplat, film má holt vtipnou zápletku s vtipným průběhem. Souhlasím s námitkou ostatních: do pěti hvězdiček by to chtělo trochu kratší stopáž. Samozřejmě, že konec filmu je vám jasný hned na začátku, ostatně nedat na konci romantické komedie hrdiny dohromady, to by byla produkční sebevražda (toto skutečně nepokládám za "bezohledné prozrazení" konce). Ale o konec vlastně vůbec nejde, jde o průběh vztahu a situace mezi hlavními postavami. ()

Bakemaster

Náhodou jsem na to narazil v bedbě na Nový rok, jasně že jsem věděl jak to dopadne, protože jsem nejlepší, ale to je jiná věc. Je to prostě koukatelnej odpad. ()

High.Hopes

Ááách jo. Zase jedna předvídatelná jednoduchoučká romantická komedie. Člověk alespoň tím víc docení Lásku nebeskou. ()

Psycho.R

Další romantická věc, která neurazí. Na Kate je radost pohledět a příběh má nějakej spád, takže no problem. ()

Petulka88

Dokud sledujeme "vztah" ideálu každé ženy a oživlé noční můry každýho chlapa, tak se na to dobře dívá a hlavně je to sranda. Bohužel, pak dojde na předvídatelný konec, což výsledný dojem docela pokazí. I tak ale jde o nadprůměrnou romantickou komedii. ()

divjak

Povodne 4* som vymenila 5, ked som zistila, ze sa na film dokazem pozerat 5-ty krat a stale ma bavi... dejova linia je predvidatelna ako u vsetkych romantik, ale napriek tomu tento film povazujem za podarenu komediu :) ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (více)