Ninja 2: Pomsta

• USA Ninja: Shadow of a Tear (více)

Těhotná manželka mistra bojových umění Caseyho Bowmana byla zavražděna. Ztrátou zlomený Casey pomalu ztrácí důvod žít, dopředu ho žene jen neuvěřitelně silná touha po pomstě. Bowman se domnívá, že vrahem milované ženy je obávaný mafián Goro. Na pohřbu se setká s bývalým studentem Nakabarou, který mu nabízí trénink ve své škole bojových umění v Thajsku. Zprvu to odmítá, pak se rozhodne, že tam odjede. Při jednom zápase s Nakabarovým studentem Casey ztratí nervy a začne útočit skutečnými údery. Nakabara ho nabádá, že se musí naučit ovládat své emoce. Aby byl Casey schopen vypátrat a porazit svého protivníka, musí povýšit svoje bojové schopnosti na novou úroveň. (Nova Cinema)

Nathaniel8

Tak není to zrovna vrchol filmařské tvorby, ale jako Ninja film je to určitě nadprůměrné. Nenudilo, bavilo a většina akčních scén byla velmi povedená... Kde to ale bylo znatelně slabší tak to když se Scott Adkins snažil hrát... a nejen bojovat. Každopádně boj s Gorem mě moc nepotěšil... Ta předposlední akce s učedníkem v Barmě byla mnohem zábavnější... A jako plus beru to, že taky dostal na frak. Ono když bojoval a tvářil se drsně tak to šlo. Zbytek byl horší. A pointa? Velmi očekávaná. I když finální bitva stála za to. Jen ten konec. Ach jo. Američani a sluneční brýle.... ()

NoFeara

No tak tento film byl pro mě velkým překvapením ... tady už ani Chuck Norris nemůže konkurovat . Ninja: Shadow of a Tear je prvotřídní mlátička , ale nechybí ji ani smysluplný příběh což pro mě bylo velké plus. Scott Adkins mi opět dokázal , že tam kde hraje je o zábavu postaráno. Lepší 4 hvězdy ()

cien

Adkins je borec, ty jeho kopy jsou z jiného světa, vlastně celá bojová choreografie byla na jedničku a i ten děj nebyl nejhorší, super odreagovačka na večer:) ()

ambrobene

Takto nejako si predstavujem akčný film. Kopec bojových scén, zápletka, ktorá sa stále viac a viac zapletá, proste kovbojka ako má byť. Hej a keby to tak hral Statham... hmmm, to by bolo niečo ;) ()

MisaP3

Ale jo, lepší než první díl, akce skvělá a skoro pořád a o tom tenhle film je, na nic jiného se člověk ani soustředit nemá, děj a herecké výkony opět pokulhávají, přesto se mi film moc líbil, takový návrat do mladých let kdy tyhle filmy frčely. ()

SNCIS

Bečkovácéčková záležitost. Nudná akce i dialogy a tuctový příběh. Hovoří se tam věčně japonsky, takže pořád čtete titulky i když koukáte v TV. Pokud se vám jako mne líbila jednička nekoukejte na to. 1 hvězda kvůli prvnímu filmu. ()

mdf

Slušné akční béčko v závanu 80.let.Slabší příběh,ale o ten tady vůbec nejde,hlavní jsou létající nohy a ruce a toho je tu dost a i slušně choreaograficky zvládnuté. ()

evita_

Nejako tak som začala v priebehu filmu šípiť, že ten akože dobrý nebude až taký dobrý. A veru, mala som pravdu. Bol to hajzeľ. No a k tomu tradičné bitky á la šikmáči. Tie im akože dosť dobre išli, ja som bola spokojná. Taká zmes akcie, jednoduchšieho príbehu, kde ruka kde noha (niekedy ste ozaj nestíhali zaznamenať kde je ktorá končatina pri tej rýchlosti kopov a úderov). Ja som im to uverila. ()