Klub sráčů

Kevin & Perry Go Large

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Pozor! Film není vhodný pro děti a mladistvé. A také pro lidi nad 35 let! Film nás zavede do naprosto stupidní akce, které předchází jen to nejhorší. 😀 Akce střídá akci a jedna je blbější než druhá. Připravte se na úžasnou muziku, která je i dnes legendou. Follow me! Některé hlášky a scény jsou vážně super! Příklad: "Musíme vymyslet něco, čím holky fakt oslníme" A pak ta scéna. 👍😂 Nehledejte v tom nic než humor. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi. Doporučuji alespoň jednou všem ve věkové kategorii. Hvězdiček 3(25.9.2019)

• Javad

Klub filmového HUMUSU!(7.5.2010)

já to pochopil jako že je to parodie na teen komedie, a proto tomu dávám 5 hvězd(23.5.2010)

• Danny F.

Třeskutá komedie se šíleně potrhlým rádoby dějem. Nejlepší byl snad jen hudební doprovod. 30%(6.7.2010)

• haushinkaa

Snad největší trapárna, co jsem kdy měla tu smůlu vidět. A do největších sraček tomu pomáhá také (tady) neskonale dementní český dabing.(10.8.2010)

Ten film je v podstatě sračka, ale během mého dospívání jsem ho viděl snad 20x a vždycky jsem se u něj neskutečně zasmál a pobavil. I přes nízké hodnocení všech ostatních mu dávám 4 hvězdičky, za který bych nejspíš zasloužil ukamenovat, ale mám na dobu kdy jsem ho sledoval jenom ty nejlepší vzpomínky.(3.1.2012)

Dneska už kultovní rozporuplná komedie. Není to pro každého, ale dá se tam najít dost trapných humorných scének, které se dokáží trefit do určitého vkusu a hodně pobavit.(12.8.2014)

• Tereza666

Tak jsem se těšila..a co jsem dostala? Jen trapný keci a uchylní herci. Vážně otřesný!(29.9.2009)

• anli

Radoby teenegerovska komedie,kde mi trvalo opravdu dlouho,nez jsem ji videl,nebot me odpuzoval nazev,jako uz dlouho ne.No a pocit byl spravny-zadny scenar,stupidni dej provazeny stupidnimi hlaskami s radoby protidrogovym poselstvim!?No...misty je to velmi nudne,misty nevkusne a misty trapne.Nenasel jsem jediny,aspon maly kladek a musim dat opravdove cistych 0%.(4.1.2011)

• ivan bohatyr

Jako je to na odpad, neskutečná blbost, ale člověk se zasměje. Sem tam se něco objevilo dobrého, tak za tohle dávám 2 hvězdy: "zrzavej chlup a tragéd", "promiň deníčku, že sem si tě nikdy nepsal", "bankovnictví nabízí nesmírně vzrušující kariéru pro takové panice jako jste vy dva", to je za těch 80min to hlavní co stojí za řeč.(18.1.2011)

• Tomik.

Nechci moralizovat, ale myslím, že název a nejslavnější hláška pocházející z tohoto filmu aneb „All I Wanna Do Is Do It“ jasně vystihují, do jaké kategorie tento film patří (ti z Vás, kteří tento film viděli, znají její český překlad, ale ten tady při vší dobré vůli raději psát nebudu, neboť si nepřeji být zítra zablokován). Proč jsem to tedy psal? Protože nám z toho plyne jedna věc. Krásně to vystihuje intelektuální kvalitu tohoto filmu, ono pověstné přísloví „jaký pán, takový pes“ tady stoprocentně funguje. Osobně jsem viděl jen určité části, protože se to nedalo vydržet. Jak bláhový jsem byl, když mi svého času mí kamarádi říkali „to je super film, je to sranda, pobavíš se“ a já jsem jim věřil. Chyba. Je to ta největší prasárna, kterou jsem kdy viděl. Tento film by měl být v šedém hodnocení a poctivě na první pozici otevírat žebříček toho nejhoršího, co kdy bylo natočeno. Jsem rád, že se v mém okolí nevyskytují podobná individua jako dvě hlavní postavy tam, dennodenní setkávání s nimi by bylo nad moje síly (vzhled neřeším, každý preferuje určitý styl, ale jejich uvažování stylem „my jsme tady ti borci, ze všeho nejvíc cool, všichni jste trapní, nechápete nás bla bla…“, tohle prostě nepřekousnu). V celém filmu byly jen dvě normální postavy - Kevinovi rodiče. Bylo tam s nimi několik pěkných scén ze života, které bych i věřil, že by se tak doopravdy mohly odehrát. Bohužel pod tíhou všeho ostatního to ani na jednu hvězdičku nestačí. No a když se tak dívám do komentářů tady, nejsem zdaleka jediný, který má názor stejného ražení (a to asi něco znamená). A konec. Nebudu dále plýtvat svůj čas a zaobírat se takto odporným snímkem. Vůbec nechápu lidi, kteří stáli u jeho režírování a co hůř – vypustili ho na světlo denního světa. Prostě film, který by se dal charakterizovat dvěma slovy (domyslete si sami), silně nedoporučuji.(31.7.2011)

• Liflaen

To je film sám o sobě, nezasluhuje odpadu! Zasluhuje jednoznačně více. Originální scénky. Opravdu "Skvost" ! A hlavně DJ PAUL BULVA !!(26.3.2012)

• karlik4801

Dlouho jsem neviděl takovou stupidní sračku jako je tohle. To je ale tak hrozně stupidní, že jsem se u toho párkrát zasmál. Takže za nudu to nepovažuji. Ale dějově je to ta největší prasečina co jsem viděl. Hlavní přičinění té jedné hvězdičky má český dabing, který je udělaný tak špatně až to doladilo vtip ve filmu.(17.3.2013)

Tady rozhodně nebudu souhlasit s drtivou většinou komentářů. Zde platí to, bud' budete film milovat nebo ho budete nesnášet. Kevin a Perry je totálně ujetá komedie, která si nebere žádné servítky a drtí nás neuvěřitelnými seky a vtipy od začátku do konce. Jde jen o to vypnout mozek a smát se. Někomu to přijde trapné a někomu vtipné, mě to přijde hodně vtipné a jak se dokážu zasmát u téhle komedie, tak jsem se dlouho nesmál. Tohle opravdu stojí zato, ale nesmí se to brát ani trochu vážně. 80%(19.5.2013)

• Moogwi

Za hudbu a za to že jsem se jednou zasmál ....btw takhle trapně zneužít adagio for strings, to se nedělá :((17.8.2006)

• Compadre

Hvězdičku dávám z toho důvodu, že se dost možná jedná o nejdrsnější teenagerskou komedii všech dob. Hdinové tohoto filmu jsou na první pohled naprostí debilové a po tom, co otevřou hubu, je vám jasné, že to bude ještě horší. Pak přijdou na řadu scény s vymačkáváním beďarů, polykání hoven...Ještě že to alespoň dobře dopadne.(23.3.2007)

• Hádés

Největší filmová ubohost v mém životě. Slyšel jsem o tom od tolika mých vrstevníků. Mluvili o tom jako o kultu a je to ta největší zhovadilost , nechutnost na kterou se nedá prostě koukat.(30.7.2008)

Je to sračka, ale mě se to líbí. Ale je to strašně pravdivé a poučné, nápad perfektní- spracování sračkoidní :)(7.5.2010)

• Markussis

Nevím no, ale když jsem zahlédl záběry tohoto výtvoru, pokud se to tak dá vůbec nazvat, tak jsem si říkal, že ta cenzura přeci jen někdy může být celkem velmi prospěšná věc. Myslím že prospěšná pro celou společnost. Takovéto hnusy by se měly vysílat snad někde na stanici jménem Planeta opic. Pokud vůbec někdo dopustí, aby toto oko lidské spatřilo, tak je prostě něco špatně. Na druhou stranu se však onomu velkému množství producentů takovýchto veledíl ani nedivím. Inu když to sype, tak mne přece nezajímá, co vůbec vypouštím do světa. Marketingově je to totiž velmi šikovně vymyšleno. Bohužel z mnohých sociologických výzkumů dnes vyplývá, že na málo vybavené pokusy o parodie , co se šedé kůry mozkové týče, se dnes skutečně dají nalákat přímo stáda imbecilů v tom naprosto slušném smyslu tohoto slova. A já se ani nedivím, to je tak extrémně odpudivé až se prostě někdo z nich neudrží a začne se smát.(22.11.2011)

• tomtomtoma

Parodie dospívající mládeže s typem humoru, který mi není až tak blízký. Trápení Kevina alias Zrzavého Chlupa (Harry Enfield) a jeho kamaráda Perryho alias Tragéda (Kathy Burke) s jejich odmítáním rodičovské autority, hledáním dívek ke zbavení panictví a plněním svých největších snů na poli hudebním. A tak je tu cesta na Ibizu. Z dalších rolí démonický DJ Paul Bulva (Rhys Ifans), dívky jejich snů Candice (Laura Fraser) a Gemma (Tabitha Wady), a Kevinovi starostliví rodiče (James Fleet a Louisa Rix). Parodie má několik slibně se rozvíjejících scén, ale celkově jde o humor příliš přízemní. Ale i takové dílo má své místo na světě a houfy obdivovatelů.(7.2.2012)

Líbí se mi jak to zdejší blbečci vubec nechápou :))))) film ve kterým 45letá hnusná ženská zahraje 15letýho puberťáka je naprostá šílenost. Herci si dělaj prdel ze všeho a vaše vykurvený hodnocení jim dává za pravdu že jste jen kokoti co to stejně nepobrali.(10.8.2012)

1 8 9 10 11 12 13 14 25 36 48