Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Luciferova starého přítele potká brutální osud. Okouzlující Lucifer přísahá pomstu viníkům a uzavře nečekané spojenectví. (Netflix)

Recenze (24)

Esgalnor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Solidní pilot, oceňuji, že se spíš cílí na komediální notu, např. scéna u obřadu mě dostala do kolen. Charismatický Tom Ellis pro mne po skvělém výkonu v Mirandě není žádným překvapením, ale i tak musím podotknout, že je výborný. Je zde pár klišé (postava se probere z pokraje smrti bez jediného škrábnutí), ale humor a nadhled to celé vyvažují. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lucifera omrzelo byť pánom pekla a tak si v LA otvorí bar. Navštívi ho kamarátka Dalila a pri odchode z baru ju zastrelia. Lucifer sa tak dostáva do centra vyšetrovania vraždy, ktorú vyšetruje ambiciózna policajtka Chloe a spoznáva aj jej bývalého manžela a ich dcérku. Lucifer si Chloe rýchlo obľúbi a rozhodne sa jej s pátraním po páchateľovi pomôcť. K seriálu som sa dostal na základe tipu jedného z dvoch skvelých brigádnikov, ktorý mi počas dovolenky pomohli, za čom som im nesmierne vďačný. Napriek tomu, že som sa s nimi nijak zvlášť nepoznal dočkalo sa mi od nich väčšej pomoci ako od niektorých ľudí, ktorých poznám celý život. A kedže jeden z nich je aj veľkým fanúšikom seriálov, tak som si od neho nechal poradiť a jeho tip bol príjemným prekvapením. Presne ako vravel, stačila jediná časť k tomu, aby ma upútal, pretože prekvapuje novou myšlienkou a dej je napínavý a vtipný zároveň s hereckými výkonmi na vysokej úrovni. Zdá sa, že k vynikajúcim tipom na filmy pribudnú aj tipy na skvelé seriály od ďalšieho skvelého človeka, ktorého som spoznal. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je v penzi, má britský přízvuk, schopnost vytáhnout z lidí jejich skryté touhy, vysmívá se morálce a má hromadu času, i když je žádán, aby se vrátil do podsvětí. On ovšem sekl s peklem, protože ho nebavilo skákat, jak on (vlastní otec) pískal. A nekonečné prázdniny v Los Angeles jsou přesně tím, co ho baví. Otevřel si luxusní klub a navíc se ještě připletl do vyšetřování vražd: po boku sličné i skeptické detektivky Chloe. ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele

Zatím jsem tomu úplně nepřilnul, protože to vypadá na klasickou komedii s pánem křesťanských temnot. ..Problémem je, že v tom není nic revolučního, nic co by jste neočekávali, ale zpracování je dobré, sice ty strany (lidská realita vs. biblická realita) nejsou dokonale spolu existující, Lucifer dělá věci co jsou až neobvykle mystické a nikomu to nevadí... I přesto dobrí podívaná a uvidím, jak se to bude rozvíjet dále... ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi dobrý koncept, který mohl dobrý scénárista přetavit v břitkou a chytrou, ale hlavně nekorektní zábavu. Takže v mých očích je zatím ten obrovský potenciál využit jen na 5%. Je to pilot, takže se dá předpokládat, že se jak Ellis, tak tvůrci, posunou dál. Nic mi nevadilo a bylo tam i pár dobrých momentů, ale sledování dalších dílů beru jen jako výplň času při čekání na moje oblíbené seriály. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • Když Lucifer (Tom Ellis) zmíní Jediho, odkazuje tím na filmy a seriály o Star Wars. (SONY_)

Reklama

Reklama