Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Luciferova starého přítele potká brutální osud. Okouzlující Lucifer přísahá pomstu viníkům a uzavře nečekané spojenectví. (Netflix)

Recenze (24)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilotní epizoda bývá často dost tvrdým oříškem k rozlousknutí. Lucifer je ale čestnou výjimkou. Všichni herci si sedli, jakoby se znali již řádku let. Tom Ellis je ďábelsky šarmantní, Lauren German mu zdatně sekunduje, ale největším tahákem je scénář. Vše působí lehce, přirozeně, plynule. Každý moment přišel ve správnou chvílí. Není tady žádný přešlap, trapný pokus o vtip či poučující moudra. Užil jsem si každou minutu. ()

Ozzy2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Strašná sračka, nevím, jestli je to pro děti,jestli to má být komedie, nebo co to je a pro koho?Neustále se opakující dialogy, nesympatický frajírek.Za mě nekoukatelné.Zkusím ještě druhý dík, zda se to nerozjede, ale jestli to bude stejně pitomá, jako pilot, tak končím.Po nářezech, jako je BB, volejte Saula a Narcos, je to otřes. ()

Reklama

Wiikii 

všechny recenze uživatele

Zatím jsem tomu úplně nepřilnul, protože to vypadá na klasickou komedii s pánem křesťanských temnot. ..Problémem je, že v tom není nic revolučního, nic co by jste neočekávali, ale zpracování je dobré, sice ty strany (lidská realita vs. biblická realita) nejsou dokonale spolu existující, Lucifer dělá věci co jsou až neobvykle mystické a nikomu to nevadí... I přesto dobrí podívaná a uvidím, jak se to bude rozvíjet dále... ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je v penzi, má britský přízvuk, schopnost vytáhnout z lidí jejich skryté touhy, vysmívá se morálce a má hromadu času, i když je žádán, aby se vrátil do podsvětí. On ovšem sekl s peklem, protože ho nebavilo skákat, jak on (vlastní otec) pískal. A nekonečné prázdniny v Los Angeles jsou přesně tím, co ho baví. Otevřel si luxusní klub a navíc se ještě připletl do vyšetřování vražd: po boku sličné i skeptické detektivky Chloe. ()

Esgalnor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Solidní pilot, oceňuji, že se spíš cílí na komediální notu, např. scéna u obřadu mě dostala do kolen. Charismatický Tom Ellis pro mne po skvělém výkonu v Mirandě není žádným překvapením, ale i tak musím podotknout, že je výborný. Je zde pár klišé (postava se probere z pokraje smrti bez jediného škrábnutí), ale humor a nadhled to celé vyvažují. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Když Lucifer (Tom Ellis) přistoupí v 10. minutě nad mrtvolu Delilah (AnnaLynne McCord), můžeme zřetelně vidět, jak se jí prohne hrudník jako při dýchání, i přesto, že postava už je podle nehybných očí po smrti. (hrumsrt)
  • Když Lucifer (Tom Ellis) zmíní Jediho, odkazuje tím na filmy a seriály o Star Wars. (SONY_)

Reklama

Reklama