Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Luciferova starého přítele potká brutální osud. Okouzlující Lucifer přísahá pomstu viníkům a uzavře nečekané spojenectví. (Netflix)

Recenze (24)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je v penzi, má britský přízvuk, schopnost vytáhnout z lidí jejich skryté touhy, vysmívá se morálce a má hromadu času, i když je žádán, aby se vrátil do podsvětí. On ovšem sekl s peklem, protože ho nebavilo skákat, jak on (vlastní otec) pískal. A nekonečné prázdniny v Los Angeles jsou přesně tím, co ho baví. Otevřel si luxusní klub a navíc se ještě připletl do vyšetřování vražd: po boku sličné i skeptické detektivky Chloe. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lucifera omrzelo byť pánom pekla a tak si v LA otvorí bar. Navštívi ho kamarátka Dalila a pri odchode z baru ju zastrelia. Lucifer sa tak dostáva do centra vyšetrovania vraždy, ktorú vyšetruje ambiciózna policajtka Chloe a spoznáva aj jej bývalého manžela a ich dcérku. Lucifer si Chloe rýchlo obľúbi a rozhodne sa jej s pátraním po páchateľovi pomôcť. K seriálu som sa dostal na základe tipu jedného z dvoch skvelých brigádnikov, ktorý mi počas dovolenky pomohli, za čom som im nesmierne vďačný. Napriek tomu, že som sa s nimi nijak zvlášť nepoznal dočkalo sa mi od nich väčšej pomoci ako od niektorých ľudí, ktorých poznám celý život. A kedže jeden z nich je aj veľkým fanúšikom seriálov, tak som si od neho nechal poradiť a jeho tip bol príjemným prekvapením. Presne ako vravel, stačila jediná časť k tomu, aby ma upútal, pretože prekvapuje novou myšlienkou a dej je napínavý a vtipný zároveň s hereckými výkonmi na vysokej úrovni. Zdá sa, že k vynikajúcim tipom na filmy pribudnú aj tipy na skvelé seriály od ďalšieho skvelého človeka, ktorého som spoznal. ()

Reklama

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné překvapení. To co se zdálo na trailerech jako průser (casting), nakonec vypadá jako trefa do "černého". Tom Ellis si svou roli náležitě vychutnává a jeho charisma doslova srší z každé scény. Chemie mezi ním a sympatickou Lauren German jsem naposledy viděl pouze v případě i-Zombie. Prozatím odvážný palec hore. Snad si to laťku udrží. (Neudrželo.) ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot mě fakt bavil. Jeho ďábelské veličenstvo si bere volno a rozhodne se ho strávit v Los Angeles. Už to mi přišlo dost zábavné, ale on se ještě navíc plete do vyšetřování vražd. Tom Ellis se na titulní roli vyloženě hodí, takže mi v úvodním dílu vadil jen ten zcela pochopitelně černý anděl, a to ne kvůli barvě pleti, ale kvůli tragickému hereckému projevu. ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele

Zatím jsem tomu úplně nepřilnul, protože to vypadá na klasickou komedii s pánem křesťanských temnot. ..Problémem je, že v tom není nic revolučního, nic co by jste neočekávali, ale zpracování je dobré, sice ty strany (lidská realita vs. biblická realita) nejsou dokonale spolu existující, Lucifer dělá věci co jsou až neobvykle mystické a nikomu to nevadí... I přesto dobrí podívaná a uvidím, jak se to bude rozvíjet dále... ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • Když Lucifer (Tom Ellis) zmíní Jediho, odkazuje tím na filmy a seriály o Star Wars. (SONY_)

Reklama

Reklama