Pilot (S01E01) (epizoda)

 • USA

  Pilot

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 44 min

 • Necrotongue
  ****

  Pilot mě fakt bavil. Jeho ďábelské veličenstvo si bere volno a rozhodne se ho strávit v Los Angeles. Už to mi přišlo dost zábavné, ale on se ještě navíc plete do vyšetřování vražd. Tom Ellis se na titulní roli vyloženě hodí, takže mi v úvodním dílu vadil jen ten zcela pochopitelně černý anděl, a to ne kvůli barvě pleti, ale kvůli tragickému hereckému projevu.(1.9.2017)

 • Wiikii
  ****

  Zatím jsem tomu úplně nepřilnul, protože to vypadá na klasickou komedii s pánem křesťanských temnot. ..Problémem je, že v tom není nic revolučního, nic co by jste neočekávali, ale zpracování je dobré, sice ty strany (lidská realita vs. biblická realita) nejsou dokonale spolu existující, Lucifer dělá věci co jsou až neobvykle mystické a nikomu to nevadí... I přesto dobrí podívaná a uvidím, jak se to bude rozvíjet dále...(4.4.2020)

 • Martrix
  ***

  Velmi dobrý koncept, který mohl dobrý scénárista přetavit v břitkou a chytrou, ale hlavně nekorektní zábavu. Takže v mých očích je zatím ten obrovský potenciál využit jen na 5%. Je to pilot, takže se dá předpokládat, že se jak Ellis, tak tvůrci, posunou dál. Nic mi nevadilo a bylo tam i pár dobrých momentů, ale sledování dalších dílů beru jen jako výplň času při čekání na moje oblíbené seriály.(27.11.2017)

 • Ozzy2
  *

  Strašná sračka, nevím, jestli je to pro děti,jestli to má být komedie, nebo co to je a pro koho?Neustále se opakující dialogy, nesympatický frajírek.Za mě nekoukatelné.Zkusím ještě druhý dík, zda se to nerozjede, ale jestli to bude stejně pitomá, jako pilot, tak končím.Po nářezech, jako je BB, volejte Saula a Narcos, je to otřes.(29.3.2020)

 • Mr.Ripley
  ****

  Neuvěřitelné překvapení. To co se zdálo na trailerech jako průser (casting), nakonec vypadá jako trefa do "černého". Tom Ellis si svou roli náležitě vychutnává a jeho charisma doslova srší z každé scény. Chemie mezi ním a sympatickou Lauren German jsem naposledy viděl pouze v případě i-Zombie. Prozatím odvážný palec hore. Snad si to laťku udrží. (Neudrželo.)(28.4.2016)