Pilot (S01E01) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 44 min

 • Esgalnor
  ****

  Solidní pilot, oceňuji, že se spíš cílí na komediální notu, např. scéna u obřadu mě dostala do kolen. Charismatický Tom Ellis pro mne po skvělém výkonu v Mirandě není žádným překvapením, ale i tak musím podotknout, že je výborný. Je zde pár klišé (postava se probere z pokraje smrti bez jediného škrábnutí), ale humor a nadhled to celé vyvažují.(4.2.2018)

 • LachtanShows
  ****

  Na doporučení (kterých bylo již vícero od vícero známých) jsem se konečně vrhl na jeden z dialogově nejironičtějších seriálů současnosti a zajisté s ním nekončím. Sice pilot nebyla žádná bomba, mám ale zvenčí slíbeno, že se mám prokousat pár prvními epizodami a pak přijde jízda, která mi nedovolí se od Lucifera odtrhnout. Tak snad ten pocit není ryze subjektivní.(9.6.2019)

 • Martrix
  ***

  Velmi dobrý koncept, který mohl dobrý scénárista přetavit v břitkou a chytrou, ale hlavně nekorektní zábavu. Takže v mých očích je zatím ten obrovský potenciál využit jen na 5%. Je to pilot, takže se dá předpokládat, že se jak Ellis, tak tvůrci, posunou dál. Nic mi nevadilo a bylo tam i pár dobrých momentů, ale sledování dalších dílů beru jen jako výplň času při čekání na moje oblíbené seriály.(27.11.2017)

 • Mr.Ripley
  ****

  Neuvěřitelné překvapení. To co se zdálo na trailerech jako průser (casting), nakonec vypadá jako trefa do "černého". Tom Ellis si svou roli náležitě vychutnává a jeho charisma doslova srší z každé scény. Chemie mezi ním a sympatickou Lauren German jsem naposledy viděl pouze v případě i-Zombie. Prozatím odvážný palec hore. Snad si to laťku udrží. (Neudrželo.)(28.4.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Pilot mě fakt bavil. Jeho ďábelské veličenstvo si bere volno a rozhodne se ho strávit v Los Angeles. Už to mi přišlo dost zábavné, ale on se ještě navíc plete do vyšetřování vražd. Tom Ellis se na titulní roli vyloženě hodí, takže mi v úvodním dílu vadil jen ten zcela pochopitelně černý anděl, a to ne kvůli barvě pleti, ale kvůli tragickému hereckému projevu.(1.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace