Vzestup po šikmé ploše (TV film)

Československo, 1988, 62 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

• argenson

Vzhledem k tomu, co se v ostravské televizi točilo v sedmdesátých letech, by se spíš dalo říct Sešup po šikmé ploše. Fádní, i když nadčasový námět přerůstá v nesmyslně nabubřelé drama, které zmateně kličkuje k pointě úplně o hovně. A jak už tu někdo poznamenal, zoufale chybí alespoň jedna trochu sympatická postava.(29.2.2016)

Vlivný otec jedné ze studentek zařídí pan čitelce peklo na zemi a to se nemusíme koukat ani na South Park. 45%(12.2.2013)

• LadyPupu

Vejmělková v době, kdy fakt dobře vypadala, hraje studentku, která dobře vypadá (tsss) ovšem má inteligenci prvoka. Je to úplně zbytečně dlouhý, nezáživný drámo z produkce ostravské televize. Ta jedna hvězda je až až.(21.6.2016)

• sator

Ztráta času...(7.2.2013)

• Drom

Docela překvapením bylo, že i když mi naprosto žádná z postav nebyla sympatická, spíše naopak, stejně mě z nějakýho prapodivnýho důvodu strašně zajímalo, jak tohle levné inscenační drama nakonec dopadne. O to větší zklamání tedy přišlo, když to nijak nedopadlo a vše zůstalo vlastně otevřené. Že by se ve střižně ztratilo posledních dvacet minut? Naopak záběrů kde je vidět zvukařův mikrofon nad hlavami herců se tam dostalo hned několik. Po herecké stránce to bylo kus od kusu, ale ve výsledku horší průměr. Když připočtu celkově laxní zpracování, někdy nevěrohodné kulisy a né zas tak originální námět, je to celé jasný podprůměr. Jedna hvězdička za tu relativní poutavost, i díky jen hodinové stopáži, a druhá za to, že se našlo něco k zamyšlení. Ale víc ani ťuk, vidět má cenu tak možná pro zajímavost.(17.7.2015)

• Pitryx

No, nic moc inscenace. Určeno je to asi všem generacím a nosným tématem je podvod a síla moci těch nahoře. Ale mladé slečně Vejmělkové, nemohu dát mínusové hodnocení. Tak to hodnotím alespoň tak nějak dokolečka kolkolem vůkol a tak podobně. A za ten konec taky body dolů.(27.12.2015)