Inspektora Rizza přezdívaného Velká noha čeká náročný případ, který se ho osobně dotýká. Někdo se totiž odvážil obvinit ho z obchodování s drogami. Aby očistil své jméno, musí zjistit, kdo z kruhů blízkých mafii infiltroval jeho policejní oddělení. Každý druhý by se takového úkolu zalekl, anebo si na něm později zlámal vaz, avšak pro Rizza neřešitelné případy prostě neexistují. Zjistí pravdu, i kdyby se kvůli tomu měl vydat až do samotného Hong Kongu... (oficiální text distributora)

corpsy

Kto by chcel vidieť film s Budom Spencerom, v ktorom by nevytrieskal svojim medvedím štýlom celú gangsterskú presilu, urobil okolo toho pár grimás a nevypustil nejakú tú hlášku. Asi nikto. Tento film do tejto kategórie rozhodne nepatrí. ()

Pierre

Bitek je dost a jsou skvělé. Především ta ve vodě (nebo vlastně pod vodou) má fakt nápad. Akce celkově je celkem solidní, Bud byl tehdy asi ve formě. Exotické prostředí je taky poměrně fajn. Dá se tedy odpustit, že děj je prakticky stejný jako v předchozím díle. Drogy, drogy, drogy a pořád jenom drogy. Jako by všichni narkomani měli místo v Neapoli a v Honkongu. ()

blackrain

Bud Spencer se v některých přídech obejde i bez Terence Hilla a tohle je jedním z nich. Opět tu rozdává rány hlava nehlava, takže kaskadéři měli žně. Kromě ruční práce nám Bud předvede i něco ze svých plaveckých schopností a bylo vidět, že se ve vodě cítí velmi dobře. Ale v oblečení a botách to rozhodně není žádná sranda. S tím malým chlapcem vypadal hromotluk Bud Spencer hodně roztomile. ()

PogoJoe

Špatný scénář ani charizma Buda Spencera nespasí. Nebýt jeho (a Kaputa, který zde má ale bohužel jen malinko prostoru) a opět výborné hudby bratrů Angelisů brnkající na tu správnou nostalgickou strunu, ani na ty průměrné tři hvězdy by to nebylo. ()

Martin741

Pokracovanie skveleho filmu Policajt Drabem uz nedosahuje kvality prveho dielu. Spencer tu sice fackuje vsetko, co sa pohne a robi parakotule cez pristresky verand tak, ze sa dobre nenarusi statika budov, ale je tu nuda. Hrozna nuda a scenarista mal asi dovolenku, alebo scenar zosmolil za 5 minut na hajzli. No a reziser Steno zrejme ani poriadne nevedel, ako sa pracuje s kamerou. Slaba oddychovka, Spencer ma na konte ovela lepsie kusky. 30 % ()

tomtomtoma

Další nenáročná oddychová kriminálka, kde inspektor Rizzo (Bud Spencer), nyní už člen protinarkotického oddělení, se snaží vypátrat policejní krysu. Zase se stává podezřelým, ale to mu je jedno a aby zjistil pravdu, zavádí ho cesta z Neapole přes Bangkog do Hongkongu a Macaa, s tím, že jsou krásně vykresleny tamnější reálie. Při cestě si zvláštně vypomáhá s tajným agentem FBI Frankem Barellou (Al Lettieri). O bitky zase není nouze. V Bangkogu mu vypomůže italský podvodníček zvaný Zlatá ruka (Francesco De Rosa), v Hongkongu zase stará námořní trojice (Jho Jhenkins, Claudio Ruffini a maličký Roberto Dell'Acqua, se kterým má Rizzo nejlépe sladěnou pranici). Už sem vstupuje dětský prvek v podobě malého japonského chlapce Yoka (Daygolo). A policejní krysa je odhalena, když je odhalen Sam Accardo (Robert Webber), velitel americké protidrogové centrály v Itálii, jako šéf banky, která dováží do Evropy drogy. Nenáročná, zábavná oddychovka s krásnýma dalekovýchodníma reáliema, kde Bud Spencer dokazuje jaký je to výborný plavec. ()

otík

Druhé pokračování inspektora Rizza nás z Neapole zavádí do Bankogu a později do Hong Kongu, kde Rizzo pátrá po velké dodávce drog, která má přijít do Itálie. Doprovází ho Američan, který se sice zdá být dalším drogovým obchodníkem, ale zdání pouze klame. A je tu také americký policejní šéf, který zdá se také nehraje podle pravidel. Tento film s Budem Spencerem patří asi k druhému nejlepšímu dílu ze série inspektora Rizza, a zcela právem také k jedněm z nejlepších z Spencerových filmů. Je zde v neuvěřitelné formě, předvádí to, co nikde jinde - plave, běhá, sprintuje, fackuje pod vodou. Mlátících scén je opravdu hodně, zvláště ty s Japončíkama jsou výtečné. Jde o pozapomenutý klenot v tomto žánru. ()

xerno

No, Spencer natočil mnohem lepší filmy, i když jsou povětšině na jedno brdo - 3,9*, na 4* to u mě nemá... ()

lykan9

U mě asi nejhorší díl ze všech čtyř. Místy jsem se nudil a vůbec prostředí Asie se mi nijak nelíbilo. Díky Budovi jde ale stále o velmi slušnou podívanou. ()

JohnSmith

Opět mě překvapila celkem vážná zápletka i celý film. Děj v Asii byl sice slabší, ale dalo by se říct, že šlo o celkově slušnou krimi. Závěr byl pak víc než předvídatelný, ale co se dá dělat. Filmu určitě prospěla účast Lettieriho. ()

Han22

Druhý díl je klasické pokračování, které je o něco slabší. Rizzo se vydává na okružní jídzu Asií, aby našel dodavatele drog do Neapole a zrádce u policie. Cestou potkává pár starých známých (námořníci, zlodějíček) a udělá si pár nových a hlavně se rve. Nezastaví ho thajboxeři, karatisti ani zápasník sumo. Bitek přibyla a jsou slušné, ovšem příběh je celkem o ničem a navíc se ve finále dočkáme pouze odhalení zrádce, nikoliv pochytání mafiánů. Ale pořád je to zábava. ()

bolan

Když dělal Bud Spencer a Terrence Hill srandu, byla to blbá sranda. Tohle už je jenom blbý. Hvězda navíc ze socialistické nostalgie. ()

TostTom

Další skvělý film a pokračování s komisařem Rizzem, který se tentokrát vydává kvůli drogám až do Hongkongu. Jelikož ale nenosí zbraň a radši používá pěsti, tak se i zde dočkáme spousty skvělých bitek a také spousty známých tváří. Akorát mi zde něco chybí a  i přesto, že jde opět o skvělý film tak to na jedničku nemá. ()

zelda82

Dost bida. Ukazkovy pripad recyklace. A jak znamo, kdyz se neco recykluje, tak vysledek neni nikdy takovy jako original. ()

MickeyStuma

Bud Spencer opět jako komisař Rizzo. A opět zábava jeho hodna. Vyšetřování ho tentokrát zavede až do Hong Kongu, kde svými pěstmi a proslulým kladivem udělá pořádek. Trochu tu přibylo humoru, ale jinak se to vše bere zcela vážně. Tempo se stále drží a rvačky jsou stylově klasicky proložené humorem. Spencerovka nijak nezaostává za předchozím dílem a tak zážitek a pobavení rozhodně nezklame. ()

Ozzy2

Bohužel, všechny ty filmy strašně zestárly a mlátičky vypadají uboze.To, čemu jsme se smáli před 40 lety, to dnes nefunguje. Já měl vždycky radši Terence Hilla. ()

Acrobat

Príjemná nálada bez pridaných drog ako vo Woodstocku. Netuším či je to štýlom natáčania, prítomnosťou Buda alebo celkom dobre odsýpajúceho príbehu. (videné 17.07.2016, JOJplus) ()