Zajímavé a pěkné propletené, i když se díváte na pět nezávislých příběhů. A to jsem ocenila. A samozřejmě pohled do lidsky nemocných duší, jež vás přinutí zamyslet se nad všedními situacemi, které může každý z nás prožít, je dost vysilující. Tyhle příběhy jsou prostě o síle, kterou musí lidé mít, aby mohli bojovat sami se sebou. Otázka ale je, lze tento boj vyhrát?(20.4.2014)

Duševné choroby sú riadne svinstvo. Na človeku nie je nič vidieť, ale do hlavy mu zase nevidíme my. Neviem si to ani predstaviť ... aj keď viem, ako zlá psychika dokáže zničiť človeka. Tie dva príbehy, v ktorých nevystupovala Lucy nemuseli vo filme ani byť, celkom ma rušili ... aj keď ... Melissa Leo v tom druhom bola famózna (však ako vždy). Tiež si myslím, že na TV film je to kvalitný počin, ale celkovo len priemerný.(18.12.2014)

Zajímavý pohled z druhé strany. Dokážu si jen mlhavě představit, co tito lidé musejí prožívat a soucítím s jejich utrpením. Každodenní boj je musí vysilovat a proto je tak důležitá pomoc nejbližších. Pokud o najdou odvahu pomoc darovat. Pěkné a uvěřitelné herecké výkony, zvlášť tichá bolest komika a jeho deprese.Pěkný film.(21.1.2016)

Opět 5 povídek, které se nevěnují ani tak nemocem jako spíše vlivu na okolí. A znovu jsou od začátku až do konce propletené jednou osobou. Tentokrát se jedná o lidi, o kterých si nemálokdo z nás řekne "panebože to je blázen", ačkoliv to ve skutečnosti není jejich chyba, protože jsou nemocní. Tenhle film tedy vyžaduje zkušenost nebo obrovskou empatii, jinak je dost možné, že to vzdáte s tím, že jsou to prostě magoři, kteří se rádi litují. Příběhy jako takové se mi líbily, jen podle mě měly příliš malý dopad na diváka, byly strašně jednoduché, monotónní a co se týče dialogů tak velice slabé. Hudba, která měla dokreslovat atmosféru, ale jakoby vypadla z béčkových filmů celkovému dojmu příliš nepomohla. Rozhodně by to šlo silněji.(28.1.2014)

Neotravuje se zbytečně rozpitvanými diagnózami; nevnucuje pouze pohled postiženého, ale hlavně jeho okolí a ani nerozptyluje s profláklými herci. A přesto byla zpráva doručena - jak to vypadá, když člověk ztratí tu jedinou věc, na kterou se může kdykoliv(?) spolehnout, když vše ostatní selže- svůj zdravý rozum.(3.1.2014)