Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ecceHOMMO
  ****

  Prvá poviedka bola takým úvodom a zoznámením sa so šialenstvom. Nebola príliš výrazná ale svoje opodstatnenie našla neskôr. Druhá bola ako šialená jazda, miestami doslovne. Bola šialená i milá. Excentrická aj smutná. Tretia najemotívnejšia, nadviazala a posunula prvú poviedku o kus ďalej a zasiahla ma neuveriteľne moc. Štvrtá bola najnevýraznejšia, najmenej citlivá, najmenej ma bavila....radšej tam ani byť nemusela. Piata bola krásnym doklepnutím šialenstva. ***/**** P.S.: Na Tv film vynikajúce.(27.12.2013)

 • kolodej1
  ****

  zajímavé příběhy na malém prostoru, takže neměly čas začít nudit, což by se u většího rozsahu mohlo stát. Myslím, že tu bylo dost poctivě a věrně zachyceno, čím si ti nemocní i jejich okolí prochází. Pozoruhodný nápad, při jehož sledování jsem se nenudil. Jen jsem si všimnul, že v popisu filmu je u třetího příběhu chybně pospán děj, patrně to jen někdo překládal z angličtiny, ale nepochopil smysl textu(19.12.2013)

 • playboxguest
  ***

  Spíše jen načaté úryvky ze života duševně nemocných lidí, které dřív skončí, než stačí něco říct. Jedinou vyjímkou je tu příběhová linka Lucy, jelikož ta jediná se protíná celým filmem, tudíž si k ní člověk k jako jediné stihne vybudovat nějaký ten vztah. A Brittany Snow je v roli Lucy fakt neodolatelná. Nejlepší povídka byla jednoznačně třetí, protože jako jediná měla alespoň nějakou katarzi v podobě hádky u večeře. Zbytek však vyšel spíše v niveč, což je škoda, za kamerou se schovalo mnoho talentů, které jsou ale, zdá se, přeci jen šikovnější před ní. 50%(18.5.2014)

 • lucijelucije
  ***

  Zajímavé a pěkné propletené, i když se díváte na pět nezávislých příběhů. A to jsem ocenila. A samozřejmě pohled do lidsky nemocných duší, jež vás přinutí zamyslet se nad všedními situacemi, které může každý z nás prožít, je dost vysilující. Tyhle příběhy jsou prostě o síle, kterou musí lidé mít, aby mohli bojovat sami se sebou. Otázka ale je, lze tento boj vyhrát?(20.4.2014)

 • adriane9
  ****

  Pro mě docela zásah. Pět příběhů, některé co navazují jiné jen ukázkou další formy šílenství. Přemýšlím nad tím proč někdo dává tak malé hodnocení a asi je to tím že ve valné většíině to budou uživatelé duševně "v pořádku" .. Je těžké chápat to co herci v povídkách vyjadřují aniž by se člověk buď nezasmál nebo nechápavě sledoval dění. Smysl tu pochopí jen ti duševně hlubocí.(23.5.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace