10 pravidel jak sbalit holku

• angličtina 10 Rules for Winning Her Heart (festivalový název) (více)

lusota

Od tohohle filmu jsem moc nečekala, snad jen trochu zábavy, ale až na pár (asi tak dvě) pousmání, jsem se nudila a 100 minut jsem strávila čekáním na konec. Snad jen Dolanský, Prachař a scéna, kdy se Ruml předvádí u jezera, film vyzdvihl v mém hodnocení na dvě hvězdné hvězdy. Standartní Janákova slabota... ()

Risky

Čtu tady ty negativní komentáře a přemýšlím, jestli musí být člověk taky trochu snílek jako hlavní hrdina nebo mít snížené standardy, aby se mu tenhle film líbil. Mě pobavil a příjemně uvolnil, tak mám možná obojí.:-) Když ale člověk od téhle komedie nečeká vybroušený filmový briliant a bere to jako uvolněnou „guilty pleasure“, určitě si ji užije a prostě na hodinku a půl vypne. Herci jsou v pohodě, příběh je veselý a snad i dobře dopadne. Vždyť je to fajn. ()

Naby

Ja myslim, ze na ceskou komedii to bylo dobry. Neni to sice uplne originalni zapletka, ale zase je to komedie a vtipnkych i originalnich kousku tam bylo dost. Celkem 3,4* ()

kodwin

Celkem povedená česká komedie, na níž je znát rukopis "snowboarďáka" Janáka. Trochu mě rozčilovala typická Slovenka Svarinská (to nemáme v Čechách dost hezčích holek?). V podstatě nenáročný rodinný film, u kterého se občas i zasmějete. ()

asdfasdf

Chvílemi se zde sice vyskytovaly povedené momenty, ale jak už bohužel u českých filmů bývá, bylo jich velmi málo. Úplně bych vystřihnul úvodní scénu a konec bych viděl po scéně s hotelem (to další pokračování bylo již totiž naprosto zbytečné a trapné. Fakt nechápu, proč si tam ti dva jen tak sedli společně na schody a kecali atd.). Pokud by to končilo tam, kde jsem napsal, tak by to ode mne získalo určitě o něco lepší hodnocení. Obsazení bylo poměrně slušné a povedené, tomu se nedá moc vytknout. Ještě jsem moc nepochopil toho feťáka, chápu, že chtěli navodit určitou atmosféru toho místa, ale ten tam byl poměrně zbytečný a akorát to tam víc rušil než působil komediálně. ()

Martinkoo

Nechapu tolik negativniho hodnoceni! Muj nazor je, ze je po dlouhe dobe skvely cesky film. Pokud mate radi komedie neni lepsi volby. Po celou dobu filmu jsem se neskutecne bavil, takze za me 5 hvezdicek. P.s.: Prachar exeloval - hral perfektniho hajzlika :) Donutil skvely jako vzdy a Ruml mile prekvapil. ()

Jirik95

Na tento film se kdykoliv rád podívám. Velmi pěkná, dějem jednoduchá komedie, která nikoho neurazí, ale naopak spoustu diváků rozesměje až k slzám. Příběh o klukovi, který nemůžu dostat holku, kterou miluje je téměř v každém druhém filmu, ale když se objeví vydavatel úspěšných knih s pravidly, jak tomuto problému čelit, vznikne rázem velmi pěkná, vtipná a místy i dojemná podívaná. Herecké obsazení sází jak na mladé talenty, kterými jsou bezpochyby Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Jakub Prachař nebo Jan Dolanský, tak i na ostřílené herecké esa jako Miroslava Donutila nebo Ladislava Županiče. Celkově film hodnotím 4 hvězdičkami a velmi Všem doporučuji neváhat a zajít na tento film do kina! ()

PinkButterfl

Výborná komédia, pri ktorej som sa skvelo bavila a nebola som sama. Celé kino sa smialo na výborných scénkach a hláškach :) Určite odporúčam pozrieť. ()

wooloong

Úplně nejlepší byl trailer, který nás vlastně na tento film dostal. Zbytek byla slabota. Divné nevyhraněné postavy, které jen málokdy jednají logicky, rádoby napínavé scény bez napětí a gradace (viz běh "o čest dámy" v závěru), pár slabých vtipů, z nichž za nejlepší považuji: "To je Velká Medvědice, Andromeda je na druhé straně!" Z kina jsme odcházeli v rozpacích, co to jako vlastně bylo. ()

pooja

Spokojnosť,,, nebolo to trápne ako niektoré nemenované novodobé české filmy, malo to dej a hlavne bolo to dosť reálne..pekne som sa pobavila a zároveň si aj hlboko vzdychla počas romantických scén, z kina sme odchádzali usmiati od ucha k uchu s doboru náladičkou, takže u mňa kludne 5 :-) ()

Gedzby

Díky Mia... za komentář, který podpořil mou chuť, zajít si na tento filmík. Jak bych to jasně a věcně shrnul... milé, vtipné, zábavné. Téma, které lidstvo řeší od nepaměti a jistě řešit bude nadále - vztahy. Ve čtvrtek večer, jsme se všech 10 diváků v kinosále Cinema City výborně bavili :) ()

Krtekcb

No moc hlubokej film to neni. Ale pokud hledáte nějakou oddychovku, tak proč ne. Některé vtipy mi přišly až moc blbé. Sám bych na to nešel. ()

Dr.Kepler

Nebudu se toho bát a hodím jsem všech 5 hvězdiček. Takovou odechuvku jsem přesně potřeboval. Dcl jsem se na film těšil, ale měl jsem z toho právě obavu, když se na film těším. Je to většinou dcl zklamání. Tohle? Naopak. Bylo to ještě lepší. Nasmál jsem se v kině, víc než kdykoliv předtím. Neskutečně se celý kino bavilo. Takže můžu jenom doporučit. Hlavně pro ty, kteří mají rádi zábavné filmy. Po dlouhé době opět jeden z dobrých českých filmů. ()

vhorky

Film, který je spíše pro mladší ročníky, nemá příliš velkou uměleckou hodnotu. Řekl bych, že je to spíše ze škatulky Babovřesků a Kameňáků. Miroslav Donutil úroveň filmu nijak nezachrání. Herecký výkon hlavních představitelů není nic moc, hudba také nic moc. Jak už tady někdo napsal, že si to může pustit večer k práci nebo žehlení :P. ()

jendajan

Solidni oddechovka... Matous Ruml mile prekvapil opravdu dobrym hereckym vykonem.... Myslim, ze to stoji za shlednuti, ikdyz nejaka super bomba kandidujici na nejakeho Lva to nebude...dal bych 70 / 100 ()

smajlítko

Od začátku z toho čpěla obava z klišovitosti podprůměrného humoru a one man show Miroslava Donutila. jsem velmi ráda, že se nic z toho nenaplnilo. Celkem slušně postavený děj, bez křečovitého humoru a když už už čekáte nějaké zapeklité klišé.....nedojde na něj. Scénárista je patrně velmi dobrý bruslař, protože z oprátky, kterou si na sebe upletl vybruslil jak Verner a ještě s medailí. Žádná třeskutá sranda, prostě biják, co pobaví a víc jsem od toho ani nečekala. ()