Top Gear: Indický speciál (TV pořad)

Top Gear: India Special

Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2011, 88 min

nejsem pravidelným divákem, a tudíž ani nějakým velkým fandou Top Gearu, ale když o něj čas od času někde zavadím, pobavím se nadprůměrně.. to samé platí i o tomto speciálu, který je daleko víc o pošťuchování se mezi ústřední trojicí a o vymýšlení kravin než o autech, ale to vůbec nevadí.. moc fajn zábava a spokojené 4*(24.11.2013)

Jedná se o jednu z NĚKOLIKA speciálních epizod seriálu Top Gear. Seznam speciálních epizod TG je následující : US Special (série 9), Botswana Special (série 10), Vietnam Special (série 12), Bolivia Special (série 14), Middle East Special (série 16), India Special (série 18), Africa Special (dva díly z 19. série) Top Gear Winter Olympics a Polar Special.(11.7.2013)

Velmi dobrý speciál. Zase jsem se při sledování tohoto speciálu mohla potrhat smíchy. Je sice pravda, že na tomto díle je asi úplně nejvíc vidět, jak byla sousta věcí naplánovaných, ale jako proč ne, vždyť je to o tom, aby se lidi pobavili, ne aby řešili, že "to bylo nahrané" ... Krásné prostředí, skvělá zábava, výbuchy, závody, trapné situace ... Prostě přesně to, co člověk od speciálu očekává a na co se těší!(20.11.2014)

Je to skvělý díl a ta jedna dolů jde vlastně jen za to, že mám nejraději Jamese. No a ti dva gauneři (Richard s Jeremym) se tady na můj vkus až příliš do Jamese obouvají a dávají jeho rolsovi zbytečně ze závisti zabrat. Takže asi tak. Jako vždycky pořádně zničit auta a udělat si z lidí okolo prdel. Vážně by mě zajímalo, nakolik jsou vždycky ti okolo (tady např. účastníci gardenparty) obeznámeni s tím, co všechno se vlastně na akci Top Gearu, které se účastní, bude přesně dít...(7.2.2017)

Po africkém speciálu určitě ten nejvtipnější a nejchytlavější speciál, jakého jsme u Top Gearu byli svědky. Zase nejde ani tolik o auta, jako spíš o indickou kulturu a humor, ten je samozřejmě na prvním místě. Roztrhaný nápis na vlacích (z British IT for your company >> Shit for your company) mi asi utkvěl v paměti nejvíc, ale roznáška jídel autem vs. vlakem byla také zabavná. Sice se kluci museli za ty vulgarismy omluvit, ale fanoušky to myslím dost pobavilo. Jen by mě zajímalo, co si teď v Indii o Britech myslí..(21.3.2013)