Reklama

Reklama

Série(5) / Epizody(38)

Obsahy(1)

Rím, rok 27 pred Kristom. Mladý pisár Marcus (Tom Rosenthal) sa zamiluje do svojej novej susedky Cynthie z Británie (Sophie Colquhoun) a aby vzbudil jej záujem, rozkáže svojmu lenivému otrokovi Grumiovi (Ryan Sampson), aby vyčistil prah jej domu, ktorý zašpinili potulné psy. Marcusov kolega a spolubývajúci Stylax (Joel Fry), ktorý svoj voľný čas trávi na divokých orgiách, presvedčí svojho kamaráta, aby Cynthiu pozval na jednu z týchto „neviazaných" osláv bez toho, že by jej prezradil, o čo sa jedná. Grumio sa však o povahe celej akcie nechtiac zmieni Cynthiinej sarkastickej otrokyni Metelle (Lydia Rose Bewley). Stylax, ktorý dúfal, že prevalenie aféry bude sledovať z diaľky, je donútený zúčastniť sa orgií osobne, pretože mu to prikáže jeho šéfka Flavia (Doon Mackichan). Výsledkom je, že Stylax musí bojovať v klietke, kým Marcus sleduje svojho zamestnávateľa, ako sprevádza Cynthiu na orgie... (Incantator)

(více)

Recenze (28)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,PODÍVEJTE, PÁNOVÉ, NEMYSLÍM, ŽE TOHLE JE MÍSTO PRO TAKOVÝ, JAKO JSTE VY.“ … ,,JAKO JSME MY? CO TÍM CHCEŠ ŘÍCT?“ … ,,MÁM VÁM TO SLABIKOVAT?“...... /// Že by Řím (ten starej) mohl bejt vděčný téma pro nějakou prdel, věděli už Pythoni. Mix různorodýho humoru (ale hlavně konverzačka) a tři lůzři v hlavní roli (a taky celkem pěkný ženský). Těžko říct, kdo z nich je vlastně na tom nejhůř (relativně ten otrok, ale …), každopádně nejsou zrovna moc stavěný pro normální život (proč? Vždyť uhláskovat gladiátora k smrti…). Taková blbina ve stopáži celovečerního filmu, která místy baví víc než leckterý dílo, který si říká komedie. Kvalitu nepřeceňuju, ale smíchu není nikdy dost (třeba ten gladiátorskej díl!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych, aby moje šéfová byla nechutná deviantka. 2.) Furt říkám, že rodinný setkání bez incestu stojí za hovno. 3.) Thx za titule ,,Umpalumpa3“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Baerdeller 

všechny recenze uživatele

O trochu horší Inbetweeners, The. Vlastně jsou si tyhle seriály natolik podobné, že bych si je dokázal i mezi sebou poplést. A ano vím, že se Plebs odehrávají v Bulhars... tedy v antickém Římě. Ty kulisy totiž nejsou vůbec důležité. Máme tu partičku neschopných ťulpasů, kteří chtějí jen (pře)žít a čas od času smočit. Nejlépe s krásnou sousedkou... A to je vše. Nejvíc mě asi zaujaly vedlejší postavy. A to jak stálé (vychcaný domovník Karl Theobald, MILFka šéfová), tak guest stars (Danny Dyer jako gladiátor). Taková nenáročná jednohubka. 3*** ()

Reklama

husokachna 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že do prvního dílu (případně pilotu) se musí nacpat to nejlepší, aby seriál chytl, tak se cítím oprávněn hodnotit i po tom, co jsem po prvním díle dal Plebsu vale. Jeden nevtipnej vtip (premisa), co by mě nezajímal ani dvě minuty nataženej na minut dvacet. Nezajímaví až odporní (sluha) hrdinové se snaží seč jim síly stačí, ale bohužel nemají charisma, timing, jiskru, nic. Nejde ani o to, že by vtipy nebyly vtipný, oni tam prostě nejsou. A to si myslím, že crossover přizdisráčké premisy a prostředí Říma nabízí milión možností, ale prostě nic nic nic, ubohost. A ve srovnání s Inbetweeners tohle prostě ryje rypákem ve sračkách. Když se podívám na hodnocení tady a současnou nabídku komediálních seriálů, připadám si jako bych spadl z jiné planety. EDIT: Těch pět fotek v galerii, to je čistá esence toho seriálu. ()

Firebug 

všechny recenze uživatele

Docela bizár, zasadit teen komedii do Říma roku 27 před Kristem. Nepřekvapivě jsou nejsilnější fóry spojeny s parodickým náhledem do této kruté doby, dávající občas lehce vzpomenout na Život Briana. Na druhou stranu neustála snaha hlavního protagonisty, dostat se pod tuniku své sexy sousedky, působí už dost omšele. Pár dílů je fakt vtipných (gladiátor, incestní vztah...), ale do těch 4* mi něco málo chybí. Snad to najdu tento rok v druhé sérii. Seriál nicméně DOPORUČUJI zkusit už jen kvůli tomu, že je to takovej bizár :-) ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

"Eeh, I don't think 'force of habit' is a valid excuse for sexual assault" --- Žjóva, vskutku pozoruhodně šlapající mix (snesitelně) stupidního, zřídkakdy fekálního a naopak inteligentního, na relativně běžný konverzaci a hrátkách se slovy založenýho humoru. Funguje to líp než často zmiňovaný Inbetweeners, a to hlavně díky sitcomem nedotknutýmu prostředí (který vede k úžasnym paralelám s dnešní dobou typu "I collect stickers" nebo "porno-váza"), fenomenální otrocký variaci na Baldricka v podání Ryana Sampsona alias Grumia (i zde například krásná hříčka odvozená z anglickýho "groom") a vždy v pravej okamžik vcházející šéfový, která na mě leckdy působila podobně jako Marsha ze Spaced (ať už obličejem nebo "latentní" nadržeností). --- V druhý sérii už bohužel spíš než ta prazvláštní syntéza toho nejlepšího z britcomový klasiky (zmíněný dva kousky + sem tam MP) vyniká zoufalá touha po vulgaritě. Nedá se svítit, musim s jednou hvězdou pryč. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhá v Bulharsku, konkrétně ve studiích společnosti Nu Boyana. (..Lucas..)
  • Hudba, která v seriálu zní, je jamajské ska a reggae z 60. let. Jediná nově složená píseň je titulní "When in Rome" od Oli Juliana. (Camomille)

Reklama

Reklama