bournak

Voices, thousands, thousands voices. Nesnáším růžovou, ale ode dneška asi změním názor. Bizarní multižánrová záležitost, která má svou nezaměnitelnou poetiku. Scénář je velmi sofistikovaný, atmosféra filmu dokonalá. Ryan Reynolds jako příjemný mladý muž, který si umí získat lidi. Děvčata kvůli němu někdy ztrácejí hlavu. Precizní a v každé chvíli propracovaná sonda do myšlení schizofrenika. Film boří všechna filmová klišé romantické komedie právě jenom schizofrenním chováním hlavního hrdiny. Emoce diváka přecházejí od smíchu, přes napětí, někdy až k tísnivým pocitům. Happy song na závěr potvrzuje, s jakým nadhledem byl tento geniální, originální film natočen. I když film postrádá jistou větší hloubku dávám 90 procent za kocoura Whiskase, Happy song, a opravdu nevšední poetický filmový zážitek. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Hlasy." Ryan Reynolds jako zaměstnanec továrny na vany, který má problém se svými vražednými sklony, halucinacemi a temnou minulostí. Díky tomu může čile rozmlouvat se svým psem Boscem a kocourem Whiskasem, kteří zcela naplňují typické role anděla a ďábla v jeho hlavě. Zpočátku to působí jako přihlouplá romantická komedie, časem se začne vkrádat čím dál víc hororových a vážných prvků,ale film stále zcela neopouští komediální ladění, které je ještě podtrženo závěrečným muzikálovým výstupem, kde je Reynolds veselý a celý v modrém. Popravdě mě moc nenapadá s čím tuhle šílenost vlastně srovnat. ;) Pokud máte rádi Ryana Reynoldse a nevadí vám, sem tam hlava v lednici, tak je to pro Vás. :D Ta scéna, když si osamělá hlava v lednici stěžuje, jak je osamělá a prosí o kamarádku je boží! - 80%. ()

Metastazina

Námět by to mohl být asi silný. Cesta do hlubin psychopatovi duše. Ale ty vole, mě to vlastně děsně nudilo. Humor hodně slabý, dalo by se z toho vytřískat daleko víc. ()